Vartotojo Rurikas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-05 17:38:36 | Nuoroda

 Sveiki!  Esu abiturientas ir kaip daugelis nervinuosi ne tik del egzaminu bet kas bus po ju. Mane "pribaige" dabartiniai stojimu reikalavimai ir kainos LT univeruose ( ~35tukst. per 4 metus...) taij emiau dometis ivairiais uzsienio univerais ir man uzkliuvo Danija. Joje mokslas visiems ES pilieciams yra NEMOKAMAS! Tereikia uzsimoketi uz pragyvenima ir susirasti 20val/sav darba. Man toks variantas atrodo gana patraukliai

1. Man idomi bet kokia jusu nuomone/informacija apie studijas uzsienyje.

2. Ar studijuoti galima tik socialinius/humanitarinius mokslus?

3. Iki kada galima teigti paraiskas i uzsienio universitetus?

4. Ar sunku "prasisukti" Danijoje. (rasti darba/ gyv. vieta/ draugu lietuviu )

5. Ir ar tiesa, kad nuvykus i Danija uztenka tik anglu kalbos.

Laukiu pagalbos...

 

Žinutė parašyta: 2009-05-13 19:17:54 | Nuoroda

Truputi padejot isivaizduot padeti  ACIU! Bet va iskilo dar pora tonu klausimu: ar stojant per kastu ar kitas imones jie nesuranda Danijoje nuolatinio dabo pasiulymu?Tai pat ar ne grupemis siuncia zmones i Danija? Be to girdejau kad kastu (gal but kt. panasi svetaine) skelbia kad jie paslaugas teikia nemokamai bet paskui paaiskeja kad reikia moket uz tai jog jie dokumentus sutvarko, anglu testai kainuoja ir pan. O gal dar kuri salis nemokama moksla duoda visiem ES studentam? butu smagu i Prancuzija nuvykt 

Žinutė parašyta: 2009-06-01 18:53:34 | Nuoroda

Visiskai pritariu. Kiek girdejau pasiemus paskola ja galima atidavineti baigus studijas, palukanos mazesnes ir t.t. , bet ja imt butu nuosprendis iki gyvos galvos gyvent zemiau skurdo ribos :D Na nebent tevai neturi kur kisti pinigu... Manau imt paskola daug didesne rizika nei be bapkiu varyt i kokia ES saly kur mokslas nemokamas ir kaip nors isikapstyt. Ir reikejo ant krizes baigt vidurine... Dejau ant bankininku!  

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:25:33 | Nuoroda

Manau kad istot bus lengviau, nes daug studentu aplamai atsisakys stot i LT universitetus del tokiu neblaiviu kainu. Bet nemokamu vietu isliks tiek pat, o kokurencija del ju bus didele, ypac po rotacijos universitete. Manau padauges tu kurie pasirinks istestines(seniau buvo neakivaizdines), arba varys i kolegijas. Jei pakartojau kienonors mintis sorry, tingejau skaityt kiek cia daug priraset 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:40:44 | Nuoroda
ziezikas rašė:

Noriu nurodyti tik 2 prioritetus stojimo prasyme ir abu i vf vieta. Ar imanoma gauti vieta I abu ir paskui galeciau pasirinkti 1 kuri noriu, ar jei gausiu finansuojama tarkim pirma prioriteta, tai jau antro net nesvarstys? Ir ar nepermeta automatiskai i mokama, jei neistoju I v fir nesu nurodes mokamos? Gal zinot kur galima pasiskaityt apie tuos prioritetus, kad nesuklysciau? Aciu is anksto

 Na mano nuomone jei nenori moketi bapkiu rasyk tik VF, nes kas zino kaip ten is tikruju yra. Matys kad gali isimoket mokslus ir pyst, ides  tave i mokama nors ant ribos busi arba tipo vietu nebebuvo. Pats taip ir darysiu, o jei nepriims dar po visu priimimu ta pacia vasara kiek zinau  buna laisvos vietos, taij be mokslo neliksiu 

2009 07 31
Informacijos apie likusias laisvas vietas universitetuose paskelbimas. (http://www.lamabpo.lt/priemimo_datos.html)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:58:19 | Nuoroda

  Viskas labaij paprasta. Kekvienas kas siais metais stoja i universitetus parasykite kokias tris studiju kryptis teiksite (arba teikete)  pirmose 3 vietose. Salia parasykite motivacija. Taip pat butu idomu isklausyt jau istojusiu zmoniu pasirinktas studijas ir atsiliepimus, nepamirskite pamineti universiteto pavadinimo. As pradesiu:

1. Automatika ir valdymas. VGTU-KTU. Manau nebus nuobodu mokytis apie variklius, be to negirdejau nieko bloga apie sias studijas internete, arba is pazystamu. 

2. Civiline inzinerija. VGTU. Manau baigus nebutu problemu susirast darba.

3. Elektronika. VGTU-KTU. Ne truputi netraukia, bet reikia kazka rinktis...