Vartotojo cukraitis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 20:51:48 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Maiva Pamaiva rašė:

Padavus apeliacija atestata gausite tik liepos pabaigoje. tat pagalvokit ar apsimoka praleisti pirma stojimu etapa.

 tikrai neverta tada......

 visos apeliacijos bus išnagrinėtos iki liepos 16 d., tad, jei kyla kokių nors svarių abejonių, apeliaciją duoti tikrai verta

Žinutė parašyta: 2009-06-26 23:59:51 | Nuoroda

norėčiau visų chemikų nuomonės pasiteirauti: ar logiška prarasti 5-6 taškus ir gauti 91 %? kaip matot, aš tiek gavau, bet, tiesą sakant, mane toks įvertinimas stebina, kai žinau, kad tarp 100 - uką gavusių yra ir tokių, kurie prarado bent 2 - 3 taškus.

Žinutė parašyta: 2009-06-27 09:48:49 | Nuoroda
vycas0722 rašė:
cukraitis rašė:

norėčiau visų chemikų nuomonės pasiteirauti: ar logiška prarasti 5-6 taškus ir gauti 91 %? kaip matot, aš tiek gavau, bet, tiesą sakant, mane toks įvertinimas stebina, kai žinau, kad tarp 100 - uką gavusių yra ir tokių, kurie prarado bent 2 - 3 taškus.

 sunkiai tiketina. manyciau 91 gautu tas, kuris 9-13 tasku prarado. bet klausimas ar tu tikrai tik 5-6 taskus praradai, gal teste kur is zioplumo ar skaiciavimuose kur nors netoki skaiciuka irasei, arba svarrasty kur klaida padarei :) 

 hm, tikrinausi su mokytoju, o perrašyti stengiausi itin atidžiai, žinoma, ką gali žinoti, tačiau jaučiuosi visiškai teisi parašiusi apeliaciją, belieka viltis, kad mano darbas bus nuosekliai peržiūrėtas. Dėkui už nuomonę:)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:35:59 | Nuoroda

nežinau, gal čia kažkas netaip, bet man išeina 20.04

Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:44:52 | Nuoroda

Pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:
Studijų programa: medicina
Aukštoji mokykla: KMU
Priimtas su finansavimo pobūdžiu: VF
Pageidavimo numeris: 1
Konkursinis balas: 20.04

Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:55:59 | Nuoroda

Sveiki mieli bendraminčiai

Čia džiaugiamės ir dalinamės mintimis

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:33:37 | Nuoroda

gal yra ką numanančių apie pereinamąjį šių metų balą? tiesiog įdomu  jeigu atsirastų norinčių, siūlyčiau pažaisti žaidimą - žemiausias konkursinis balas į 2009 KMU mediciną

Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:29:25 | Nuoroda
xtitanx rašė:

nekursiu naujos temos,todel paklausiu cia. dejamano svajone neissipilde. Istojau i kineziterapija, o ne i medicina Kokie patarimai patekti man i kmu medicina?

Ar verta tiketis kazko is papildomo piremimo? o galbut imanoma perstoti is kineziterapijos veliau i medicina? ar tiesiog laukti metus ir persilaikyti egzaminus? kas patars? 

 Nežinau, ar galiu kažką patarti, tik galiu pasakyti, ką daryčiau tavo vietoje: greičiausiai ateinančius metus studijuočiau kineziterapiją, o kitais metais perlaikyčiau egzaminą ar egzaminus, kurie nepavyko. Nieko visus metus neveikti tikrai neverta, nes gali prarasti polinkį mokytis, tai tiek. 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:19:17 | Nuoroda

Rentle

kiek girdėjau, tas testukas neturėtų būti sunkus, jame šiaip jau reik tikėtis anglų kalbos gramatikos

Žinutė parašyta: 2009-07-25 20:47:28 | Nuoroda
belatriks rašė:
cukraitis rašė:

Rentle

kiek girdėjau, tas testukas neturėtų būti sunkus, jame šiaip jau reik tikėtis anglų kalbos gramatikos

 

tas testukas man baime kelia as mokykloj "mokiausi" anglu, bet universitete noreciau i kokia pradedanciuju grupe, kazin imanoma?

 chi chi..  į tą pradedančių anglistų grupę greičiausiai ir aš pateksiu.. nesakau, kad mokykloje krentančius už lango lapus skaičiavau, bet geriausiai moku toli gražu ne gramatiką, o pakalbėti ir dar kokį rašinuką suregzti..