Vartotojo nuisance pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-27 14:32:03 | Nuoroda

na tikrai buvo lengvas :) palyginti su praejusiais...bet daug nesitikiu vistiek :D zioplos klaidos vistiek paima virsu :)

Žinutė parašyta: 2009-05-27 15:38:33 | Nuoroda
Napsteer rašė:

|2x-3|<<4,
Kaip sita sprendet?

 x priklauso [-1/2;7/2] lygtai

Žinutė parašyta: 2009-05-30 16:32:35 | Nuoroda

Sveiki, gal žinote kur rasti ankstesnių metų anglų valstybinių egzaminų atsakymus? :) Būčiau dėkingas..

Žinutė parašyta: 2009-05-30 18:27:34 | Nuoroda
editutte rašė:
nuisance rašė:

Sveiki, gal žinote kur rasti ankstesnių metų anglų valstybinių egzaminų atsakymus? :) Būčiau dėkingas..

 www.egzaminai.lt žiūrėk ankstesni metai--->rezultatų analizės turėtų būti 

 Na ten tik statistinės analizės.. :) o jose visų atsakymų nėra

Žinutė parašyta: 2009-05-30 18:33:34 | Nuoroda

Aš tą skirstinį viską dariau susirašęs visas galimas reikšmes ir tipo taip parodau kurie ten ten tinką pagal sąlygą..kažin užskaitys tokį?

Žinutė parašyta: 2009-05-31 15:35:20 | Nuoroda

Kažkur skaičiau, kad iš esmės teoriškai galima įstoti su krepšeliu ir į neakivaizdines studijas..mane tai labai sudomino..Gal kas žinote ką apie tai plačiau?

Žinutė parašyta: 2009-05-31 15:38:27 | Nuoroda

Šiaip nederėtų aklai pasitikėti tais sms atsiųstais balais...nes visko yra buvę..geriau dar dėl šventos ramybės pasitikrinti ir mokykloje :)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 13:20:13 | Nuoroda

Na va ir praėjo egzaminas...buvo gerokai sunkiau nei tikėjausi ir matyt gerai jau nebus..žinau kad be rašinio jau praradau minimum 20 taškų..o gali būti ir daugiau nes atsakymai juk netikslūs. Rašinys bei laiškas taip pat manau prastoki tad tikiuosi už juos 10-20 taškų..tad maksimaliai bus kokia 60-70 taškų...pagal pernai metų būtų tarp 40%-60%..vienintelė viltis, kad šiemet visiems sunkesnis buvo tai bent keliais procentukais butų daugiau..bet esmė kad nuplaukė mano anglų filologija... nors nlb man apie ją reikėjo ir svajot ar taip ar taip tad žodžiu... :D

Žinutė parašyta: 2009-06-05 13:29:46 | Nuoroda

Metas ruoštis istorijai matyt :D šiaip tikiuosi šitam visai neblogai pasirodyt...tik bijau, kad kokie žiaurūs labai šaltiniai bus..nu kaip pernai panašiai apie tuos viduramžius...šiaip bent gerai kad testuose visad padarau max 1-2 klaidas :) tai tikiuosi ir dabar bus panašiai...o šiaip reikia man nemažai nors šito nes kituose egzuose nelabai sublizgėjau :D

Žinutė parašyta: 2009-06-08 19:05:37 | Nuoroda

Norėčiau, kad egzamine būtų: šaltiniai iš Lietuvos viduramžių (būtų bent kažkokia nauda iš ruošimosi olimpiadai tiek laiko :D ), dar iš Šaltojo karo ir kas nors lengvo iš tarkim Napaleonų, Vienos kongresų ir pan. :) labiausia nenoriu rezistencijos, sovietinės okupacijos ir tarpukario ir išvis nenoriu apie Lietuvą, nebent tik iš viduramžių :D na bet nemanau, kad išsipildys mano norai.. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:36:35 | Nuoroda

Va tiek daug tikėtasi ir taip nusivilta...jau nekalbu apie savo žioplas klaidas, kai žinojau bet sugebėjau pamiršt visai į tuos klausimus atsakyt...Bet egzaminas tai buvo žiaurus..nesitikėjau tikrai tokio..Testas išvis sėdėjau išpūtęs akis ir nežinojau ką kai kuriuose išvis rašyt...o ir klausimai iš šaltinių kai kurie tai irgi nesveiki... žodžiu turbūt nebeverta tikėtis aukšto balo :) nebent jau visiem labai labai nepasisektų :D

Žinutė parašyta: 2009-06-10 21:59:38 | Nuoroda

Iš testo manau tik 20 taškų surinkau..mažoka..tikėjausi bent iš jo daugiau..bet kai pamačiau jį patį šiandien tai dar manau kad čia patenkinamas rezultatas :D o šiaip blogai kad pamiršau viską žemėlapiuose sužymėt :( prarasti lengvi taškai... O tu kur palyginti Vokietijos ir Italijos bandžiau lygint tik išorinių valstybių kišimusi nes kitkuo palygint kaip ir nėjo...tai panašumas kad abiem susivienijimams trukdė Austrija, o skirtumas kad Prancūzija padėjo Italijai susivienyti o su Vokietija kariavo..bet abejoju kažkaip ar toks tinka

Žinutė parašyta: 2009-06-10 22:34:17 | Nuoroda
mellisa rašė:

ka ispeset is 46 klausimo a saltinio? b saltinis tai aisku, o a? 

 Na biskį gal ne į temą :D bet rašiau kad valstybių tarpusavio pusiausvyra trukdė kurtis naujoms valstybėms Europoje ir tai stabdė liberalių idėjų plitimą ir demokratėjimą

Žinutė parašyta: 2009-06-10 23:16:55 | Nuoroda

Na va dar viena klaida :D parašiau 1831-1832 sukilimas... ir vėl taškas nuplaukia :D žodžiu..kažin gal atsirastų koks gudročius kuris pasiaukotų ir surašytų visus atsakymėlius? :) įdomu ko dar pridirbau durno..

Žinutė parašyta: 2009-06-12 16:24:28 | Nuoroda

Na iš tiesų tos peticijos nelabai ką padės..nuvalkiotos jos tapo. Jau toks mūsų visų likimas - būti dūrinamiem valdžios :) čia gyvenimo pamoka :D Ji svarbesnė ir už egzamino rezultatus :D

Žinutė parašyta: 2009-06-12 16:27:08 | Nuoroda
monikiox rašė:

turiu as vertinimo instrukcija su visais ats:)

Gal galėtum įdėti ją? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-12 18:45:55 | Nuoroda

Na va surinkau tik apie 60 taškų...tikėjausi tikrai daug..nes istoriją lyg ir neblogai mokėjau... ai.. :) beja kodėl ten parašyta kad Tautų pavasaris vyko Rusijoj ir Austrijoj-Vengrijoj tik? Negi nevyko Osmanų imperijoje? Jis ten kone aktyviausias buvo..keista...

Žinutė parašyta: 2009-06-12 18:52:26 | Nuoroda
saras* rašė:
nuisance rašė:

Na va surinkau tik apie 60 taškų...tikėjausi tikrai daug..nes istoriją lyg ir neblogai mokėjau... ai.. :) beja kodėl ten parašyta kad Tautų pavasaris vyko Rusijoj ir Austrijoj-Vengrijoj tik? Negi nevyko Osmanų imperijoje? Jis ten kone aktyviausias buvo..keista...

 Aš tiek pat... Metiniam aps labai stiprią mokytoją turėjau 10...

 Na ir mano stipri gana..irgi 10 sugebėjau turėt..tai ir tikėjo jinai iš manęs daug...o aš čia taip susivariau..gėda net :) O Tautų pavasarį manau turėtų užskaityt gi...gi tas pats čia ir naudojimas terminas literatūroje

Žinutė parašyta: 2009-06-12 19:07:53 | Nuoroda
saras* rašė:
nuisance rašė:
saras* rašė:
nuisance rašė:

Na va surinkau tik apie 60 taškų...tikėjausi tikrai daug..nes istoriją lyg ir neblogai mokėjau... ai.. :) beja kodėl ten parašyta kad Tautų pavasaris vyko Rusijoj ir Austrijoj-Vengrijoj tik? Negi nevyko Osmanų imperijoje? Jis ten kone aktyviausias buvo..keista...

 Aš tiek pat... Metiniam aps labai stiprią mokytoją turėjau 10...

 Na ir mano stipri gana..irgi 10 sugebėjau turėt..tai ir tikėjo jinai iš manęs daug...o aš čia taip susivariau..gėda net :) O Tautų pavasarį manau turėtų užskaityt gi...gi tas pats čia ir naudojimas terminas literatūroje

 Na dėl to tautų pavasario tai nežinau... Aš už klausimą kur buvo skiriami 6 taškai ir už patį paskutinį klausimą su 4 taškais gavau po apvalų 0... mokytoja man prognozavo ne mažiau 90 proc. NEC'ą dabar savom rankom išsmaugčiau...

 Na to kur 6 taškai tai vistiek jei nepalikai tuščio išvis ir bent kažka panašaus truputį susapaliojai tai bent po vieną tašką gausi iš kiekvieno laikotarpio..o to kur paskutinis tai vistiek jei pasirinkai kad ir kitą šaltinį bet tinkamai argumentavai tai bent vieną ar du taškus gausi...na čia taip aš save bent raminu :D O dėl išsmaugimo tai su mielu noru padėčiau nes tikrai viską čia sukniso..

Žinutė parašyta: 2009-06-20 15:15:43 | Nuoroda

Šiaip ir mane labai sudomino ši specialybė...nes kažkas su ispanų kalba visad buvo mano svajonė :) tik problemėlė, kad Šiauliai gana toli man tai nlb norisi...