Vartotojo giedreu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-20 00:39:16 | Nuoroda
Kayen rašė:
Viilius rašė:
giedreu rašė:

Čia ir parašiau dėl savo žiauriai numažinto ir išniekinto KB ;oo :D

 sumazino?

 O ką dar atsiranda tokių, kurie rašo apeliaciją dėl perdidelio KB ? 

 viskas tvarkoj, mane ten ramino unike vakar, kad programuotojai tikrins klaidas :} vadinasi daro savo darbą

Žinutė parašyta: 2009-07-20 10:28:30 | Nuoroda
dandelion rašė:
giedreu rašė:

Sutvarkė mano KB (:

 Kaip fainai:))) tai papaskok ka tu darei ir kur kambinai,ok? 

 Tiesą sakant, niekur nebereikėjo skmbiniti, kai  buvau šeštadienį KU ten sakė kad programuotojai tikrina klaidas.Tai manau ir sutvarkė todėl. Arba gal dėl to,kad mano laišką perskaitė,nors neatrašė,tai abejoju..Nes vakar kai apie 23.30 įsijungiau lama bpo, tai viskas buvo gerai su tuo konkursiniu balu, jau buvau pasiruošus ten visiem skambinti . Tai nebereikia : )

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:53:20 | Nuoroda

laba diena, įstojau, tik, manau kvietimo atsisakysiu ir kažkam liks VF vietelė vietoj manęs (:

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:38:28 | Nuoroda

Oi ne viskas būtų gerai, tik kad aš nusprendžiau rizikuoti ir lauksiu kvietimo studijuoti Berlyno universitete, na jei nepavyks - nemirsiu. (:

P.S. klasiokė irgi čia pat gavo VF vieta ir abi mes atsisakom ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:59:23 | Nuoroda

 Studijos užsienyje brangios. Londone, Danijoje - taip. Tiesa, negirdėjau, kad kas būtumėt apie Vokietiją pasisakę. Studijuoju Berlyne, už "bendrabutį" moku 180eurų, tačiau tai tik dėl mano noro turėti savo vonios kambarį..Norint galima gauti bendrabutį už 130 per mėnesį, ir vistiek kambaryje gyvensite vienas. Maistui 25-30 eurų per savaitę, daug kas šiaip pigiau nei Lietuvoje išskyrus gal vaisius/daržovės.
Studijos faktiškai nemokamos, tereikia sumokėti 250 eurų per semestrą, už kuriuos dar ir bilietą gausite, su kuriuo o visą berlyną ir jo apylinkes su viešuojuo transportu važinėsite nemokamai. 

O dabar svarbiausias dalykas - studijų sąlygomis skųstis negaliu. Įdomu, bet dirbti reikia daug. Pats universitetas, žmonės, o ir šiaip kultūros lygis Berlyne - pribloškė.

Tiesa, pirmas semestras man asmeniškai buvo katastrofa, nes čia vokietijoj per pirmus tris semestrus, sukiš jums į galvas visus studijų pagrindus. Bet kaip sakiau, tereikia dirbti, kaip ir beje visur.
Ir dar pabaigai. Ko gero vienintelis studijų minusas, sesija vidurvasarį, va dabar.
 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 00:24:21 | Nuoroda

" Svarbiausia įstoti, nesvarbu kur" 
Ar jus suvokiate, ką šnekate? Hello???