Vartotojo Lunatika pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-30 16:46:20 | Nuoroda

Na mokyklinis tai tikrai nesunkus buvo, užkliuvo šiek tiek klausymo paskutinė užduotis, o visa kita nesukėlė problemų. Tikiuosi gerų rezultatų.

O iš kur jau žnot rezultatus? Juk savaitgalis...

Žinutė parašyta: 2009-06-02 12:23:17 | Nuoroda

Blem, aš iki šiol nežinau savo rezultatų... Kažkokios problemos taisyme :| 

Žinutė parašyta: 2009-06-03 15:26:33 | Nuoroda

Na ką, egzaminas šiemet ne iš lengvųjų... Jau radau nemažai paliktų klaidų. Na bet padariau ką galėjau. Tik su esė susimoviau, nors kaip matau ne aš viena jam pasilikau 20 minučių...

Guodžia nebent tai, jog daugumai, kurių klausiau egzaminas taip pat sunkus pasirodė. Kaip lietuviška :)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 15:43:10 | Nuoroda
situu rašė:

as taip pat susimoviau :) listeninga tragiskai padariau, writinge kruva spelling klaidu pridariau ir dar neaisku ar i tema pataikiau. Tik readingas geriau pavyko. Kur zodzius irasyti reikejo rasiau tiny, abbreviation,  disastrous ir dispel. Tik tiek dziaugiuosi, kad daugumai egzaminas nebuvo lengvas :D

 Tuos keturis žodžius tokius pačius įrašiau. Ir duodu ranką nukirst, kad teisingai. :D

Žinutė parašyta: 2009-06-03 18:42:42 | Nuoroda
dorido rašė:

susirupines.files.wordpress.com/2009/06/ atsakymai1_2009_vbe_uzs_k_anglu.pdf

 Klaidingi šitie atsakymai... Visko nežiūrėjau, bet klaidų esama, ir ne viena...

Žinutė parašyta: 2009-06-10 14:46:02 | Nuoroda
tavicius rašė:
EzoTao rašė:

chuuu, gerai tada. jau trys geri atsakymai :D

 

o su tom federacijom kaip? ten man labai neišku. dar, tiesa, kaip su brežnevu ir chruščiovu? :)

 manau, del federaciju, kad centras nustato pagrindines ir isvestines funkcijas, breznevas i vietnama siunte chebryte, o chrusciovas greiciausiai taiku sambuvi laike. dar beje, tas lievas zodis (sambuvis) pasikartojo vienam is saltiniu apie partizanus, sake ten, kad norint islaikyt taiku sambuvi, nieks is vakaru pagalbos nebeatsius

  Apie Vietnamą variantas skambėjo kiek kitaip, ten buvo apie karių atitraukimą, kas įvyko jau prie Gorbačiovo, tad tikrai ne šis. Teisingo deja dabar taip pat neatsimenu...

Žinutė parašyta: 2009-06-10 14:55:45 | Nuoroda
Naktigonė rašė:
tavicius rašė:
EzoTao rašė:

chuuu, gerai tada. jau trys geri atsakymai :D

 

o su tom federacijom kaip? ten man labai neišku. dar, tiesa, kaip su brežnevu ir chruščiovu? :)

 manau, del federaciju, kad centras nustato pagrindines ir isvestines funkcijas, breznevas i vietnama siunte chebryte, o chrusciovas greiciausiai taiku sambuvi laike. dar beje, tas lievas zodis (sambuvis) pasikartojo vienam is saltiniu apie partizanus, sake ten, kad norint islaikyt taiku sambuvi, nieks is vakaru pagalbos nebeatsius

  Apie Vietnamą variantas skambėjo kiek kitaip, ten buvo apie karių atitraukimą, kas įvyko jau prie Gorbačiovo, tad tikrai ne šis. Teisingo deja dabar taip pat neatsimenu...

 Ups, aš čia apie Afganistaną. Atsiprašau.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 14:58:36 | Nuoroda

O apskritai tai egzamino žemėlapiai matyti, karikatūra taip pat... Apie partizanus tai pradžiugino, kadangi tas laikotarpis man įdomus ir to pasekoje gerai pažįstamas :)

Bet sutinku, kad klausimų formuluotės galėjo būti paprastesnės, daugiau konkretumo... 

Žinutė parašyta: 2009-06-11 14:47:12 | Nuoroda
Simox rašė:

1 galit atmest nes pagal ideja ten nera teisingo ats iswis beto niekur istorijoi neraso kad Breznevas teike kokia pagalba Vietnamui kiek ziurejau niekur nebuvo vietnamo karas buvo 20 a 1 pusei o jis valde antroi tai nzn :)

Ir kodėl gi nėra atsakymo pirmam? Atsakymas A.

Em, pagal atsakymus iš testo surinkau 21 iš 25. Arba 22, nes dėl vienos vietos tikrai labai abejoju atsakymuose...

Žinutė parašyta: 2009-06-11 14:48:36 | Nuoroda
bembinas rašė:

pas manes irgi tik 15 is 25 ar tai 24. zodziu ziauriai prastai, nes senesniuose egzuose daug daugiau rinkdavau + padariau 2 durnas, labai durnas klaidas. Kai pirma karta ziurejau i testa(per egza) pasirode sunkokas lyginant su senesniu metu, o dabar atrodo toks lengvas:D Saltinius irgi padariau gan blogai, tai tikiuosi, kad visigi istiesu egzas visiems buvo sunkus ir balu pasiskirstymo kreive bus palanki, kai uz mazai tasku gauni gerus %, taip kaip tarkim 2007m. egzas, kai uz 50tasku gauni 70%, va tada dar gal ir butu puse bedos, bet nemanau siaip logiskai mastant visi cia sako, kad egzas buvo sunkus, nes testas buvo sunkus, bet gi testas sudaro, tik 25% egzamino tasku, o saltiniai buvo lengvi, nors man jau geriau, kad butu buve kuo daugiau zemelapiu. zodziu sudas/pravalas.

ir kodel manot, kad 1 klausime nera teisinigo atsakymo ir iskur zinot, kad sito klausimo nevertins???? gi tas kazkoks mokytojas atsake. + ten del JAV, tai as isvis galvoju, kad atsakymas, kad prezidentas turi auksciausia gale, nes siaip JAV yra federacija, turi atskirus centrus, istatymus, bet vistiek jie priklauso nuo prezidento(bent jau taip yra siai dienai), ir kazkaip nelogiska , kad ten kazka skiria iki gyvos galvos, visiskai ner demokratijos, pvz. Lietuvoj ta teiseja skiria tik 9m., bet ne iki gyvos galvos, bet bbz kaip ten viskas vyko pries 200m., bet visgi nuo amerikonu ir prasidejo visos konstitucijos/demokratijos, tai del sito dar galeciau gincytis

Prezidentui tikrai nepriklauso suverenitetas. Elementarus demokratijos principas: suverenitetas priklauso tautai.

Žinutė parašyta: 2009-06-11 14:52:31 | Nuoroda

 9 gavau  berods 91 balas.

Žinutė parašyta: 2009-06-11 14:57:13 | Nuoroda

 Egzaminas kaip egzaminas, sunku nebuvo, tik jau tvarka tai palaida bala... Visi nevaržomai šnekasi, siuntinėja liniuotes su atsakymais, vienas net atlasą išsitraukė...

Žinutė parašyta: 2009-06-11 18:05:51 | Nuoroda
tavicius rašė:

Tikrai pirmas be atsakymų, juk vertinimo instrukcijoje pasakė, kad taip gali būt. Valdančiųjų pritarimas yra naujųjų laikų politinės filosofijos teriminas, labai rimtai mokaus tą ir net neabejoju. O kaip dėl JAV? Jai tikrai c atsakymas, tai viso būsiu 3 klaidas padaręs. UHH baby. Bet visgi manau, kad susip**** ten, nes teisėjai iki gyvos galvos, kas nors pasakykit kaip ten iš tikrųjų

Svarbiausi Periklio politinės veiklos principai:

1. Tautos (piliečių, daugumos) valdžia.

2. Piliečių lygybė prieš įstatymus (net ir neturtingi piliečiai galėjo dalyvauti valstybės valdyme).

3. Įstatymų viršenybė.

4. Pritarimas išrinktai valdžiai.

 

Kad ir kaip rimtai mokais visada gali būti dar rimčiau.

Žinutė parašyta: 2009-06-14 15:13:26 | Nuoroda
svajotoja_ rašė:

Noooriu 10...bet jauciu uz 119tasku bus tik 9..;/// TIK :DD

 Man panašiai, už 124 taškus mokytoja 9 prognozuoja... Nemanau, kad bus 10.

Žinutė parašyta: 2009-06-14 15:44:21 | Nuoroda

 Et, be galo keistas jausmas buvo grįžinėjant iš geografijos egzamino... Sekančią dieną atsikėlus net nesumečiau, ką man dabar visą dieną reikės veikti. Kažkoks įprotis matyt išsivystė. :)

Šiaip ar taip, vilčių gauti valstybės apmokamą studijų vietą dar nelaidoju, ale abejonės jau baigia sugraužti...

Žinutė parašyta: 2009-06-14 15:55:06 | Nuoroda
daisygirls rašė:

tai kiek tada bus jei surinkai virs 90 "?

7-8 manyčiau turėtų būti...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:32:31 | Nuoroda

Istorijos 100, labai džiaugiuosi...

Apskritai džiaugiuosi visais rezultatais. Visi varginantys mokymaisi ir nervinimaisi nublanksta prieš šią dieną, puikus dvylikos metų vainikavimas. :)

Ir visus sveikinu su šia pabaiga!

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:52:06 | Nuoroda

 93. Matyt geras vertintojas pakliuvo. :) Labai bijojau, kad tema bus neatsakyta ir už rašinį gausiu apvalų 0.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:02:49 | Nuoroda

 89, esu patenkinta, ale po istorijos nebeliko jėgų džiaugtis, che che :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:33:35 | Nuoroda
Vikikute rašė:
Naktigonė rašė:

 89, esu patenkinta, ale po istorijos nebeliko jėgų džiaugtis, che che :D

 Isivaizduoju... Buvau pasirinkusi ir istorijos egzamina, bet ziauriai dug suejo ruosiantis biesa (nes as jos galima sakyt isvis nesimokiau- b lygiu ir paleidinedavo mus), tai jau istorija skippinau, bet 100% tai ten galingai reikia parasyt... Is vis is bet ko 100% gaut kazkoks smugis :D

 Nu bet vat žiūriu ir pas pačią šimtukas blizga anglų, gyva dar po smūgio? :)