Vartotojo Dmxyler pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-31 13:38:05 | Nuoroda

Nu VBE tai lengvas buvo, norėjosi sunkesnio, kad atrinktų tuos kurie tikrai moka ir tuos paprastus mokinius, o dabar kas norėjo gerus balus susirinko.. viską padariau, keletą klaidų įvėliau tik, turėčiau apie 90proc gauti taip grubiai tariant, nes nežinia kaip visa Lietuva parašė..

Žinutė parašyta: 2009-05-31 13:41:57 | Nuoroda

Būtų gerai pamatyt pavidžių kaip užpildyta, nes reiks greit pildyt, visiškai nieko nežinau. :D

Žinutė parašyta: 2009-05-31 13:45:14 | Nuoroda

Viskas lengva buvo.. tik suklupau testiniam kai išėjau jau susiprotėjau.. Su komisija nepadauginau iš 2, nes nesusigaudžiau, kad tie du pavaduotojai gali dar keistis vietomis :) Ir su parabole kur išvestinė, kad iš neigiamo į teigiamą pereina, reiškia minimumo taškas.. Galvojau kad pirmykštė kubinė parabolė yra, o ji ekstremumų neturi.. turi tik ekstremumo taškus :) po to pažiūrėjau kad parašyta ten ne ekstremumai, o ekstremumo taškai :) tai ir susivėliau :) ir dar 9 su procentais antroj dalyje blogą lygtį susidariau ir netaip išsprendžiau :D o kitką berods viskas čiki :D

Žinutė parašyta: 2009-05-31 13:46:48 | Nuoroda

Birželio 29d galutiniai Lietuvių VBE rezultatai, o iki tol su tuo kodu per sms galima susižinot savo rezultatus, tačiau gali keistis kol nevisų dar yra ten tie procentai ir panašiai

Žinutė parašyta: 2009-05-31 13:48:29 | Nuoroda

Aš tai nesimokiau tų visų interpretacijų, skyriau dėmesį argumentams, kultūros žinioms visokioms, kad rašinį panaudočiau, tai ir ėmiau rašinį su ištrauka iš fausto :) manau nenugrybavau, bet aišku ras vistiek prie ko prikibt :D

Žinutė parašyta: 2009-05-31 13:50:34 | Nuoroda

Niekad nesisekė anglų, neina man suvokt tos kalbos, taisyklių.. tai ir nesimokysiu nieko, word building pažiūrėsiu tik biški, kad jei pakliūtų ta užduotis gerai padaryčiau viską, o kitką kaip bus.. laikus rašau kaip gražiau skamba, o klausimą nu kaip išgirsi taip.. :D readingą gerai visad suprantu :) o rašinys vaikiškas jaučiu koks bus :D

Žinutė parašyta: 2009-05-31 13:52:28 | Nuoroda

Jo jaudulys daro savo, ten su procentais ir tais pastatais klaidų įvėliau nes lygtį blogą susidariau, bet gerai kad ten tik 2 taškai :) ir testiniam per neapdairumą du klaidingai padariau :) tai dar -2 :D nu ir viskas turbūt

Žinutė parašyta: 2009-05-31 19:27:32 | Nuoroda

Sorry už klaidingą informaciją, galvojau parašo tiek kiek surinktai taškų ar konors panašiai iš atitinkamos užduoties ir procentais iš jau turimų duomenų apie kandidatus

Žinutė parašyta: 2009-05-31 19:39:52 | Nuoroda

Ten blanke pirmam puslapyje, kur klausia apie išsilavinimą (jei baigiau paprastą vidurinę 12kl), tai čia vidurinis išsilavinimas? :)

Po to ten toliau eina tokios trys lyg ir lentelės apie tą išsilavinimą, tai man tik rašyti ties vidurinio išsilavinimo duomenis?

PO to darbo stažas, jei nedirbęs, arba išvis ką čia įrašyt? (ar nieko nerašyt, ar nulius)

Užsienio kalbos mokykloje (toje kurioje mokiaus kokia buvo dėstoma rašyt?)

Užsienio kalbos studijų metu (rašyti kokia kalba norėčiau ,ar ką čia rašyt?)

Apie karinę tarnybą , esu registruotas ten, tačiau priimtas įstatymas, kad karinė tarnyba neprivaloma. Ką rašyt?

Sekantis lapas apie aukštasias mokyklas..

Iš kur gauti aukštosios mokyklos kodus ir pirmoje grafoje (stulpelyje) įrašyti "aukštoji mokykla" tai čia sutrumpintai tipo VU ir panašiai? Jei taip, tai kur rasti visus sutrumpinimus.

PO to tie pavadinimai nesvarbu ten rašysiu mažąja ar didžiosiomis raidėmis?

ten buvo kalba apie universitetinių studijų programas, po to sekanti lentelė apie kolegijas. Tai jeigu tarkim pildysiu į daug vietų tą blanką, tai tarkim noriu į VU ir pildau į universitetinių studijų programos tą lentelę, o jeigu noriu ir į VU ir dar kitą vietą rašyt (jei neįstočiau), tarkim kokia nors kolegija, tai jau kolegija rašyt į kolegijos tą lentelę?

Kita informacija 4 punktas, ten rašyti kokius nors mokyklos konkursus ar kąnors? Arba tarkim LJA (Lithuanian junior achievement) ar kažkas tokio, ten ekonomikos atskiras lapelis toks yra, kad baigęs ekonomikos kursą (tą mokyklini ar velniai žino kokį "Ekonomika ir verslas"), tai jį įrašyt?

O balų ar konors dar nereik? Nes čia tik blankas, o iškur žinos kokie mano atestato pažymiai, ir visi kitokie diplomai? :)

Sorry už daug klausimų, tiesiog norių viską žinot kad nereiktų po to panikuot. :)

 

Žinutė parašyta: 2009-06-08 20:50:46 | Nuoroda

Geriausiai tai išvis būtų jei ten tas lambpo ar kažkoks toks padarytų kokį gidą studentam su nuotraukom ,kaip turėtų atrodyti užpildytas prašymas raštu, kaip tas kvitas ir panašiai ir kaip internetu.. Iškart kaip visiem palengvėtų..

O gal kas nori tokį padaryti ? :D

Žinutė parašyta: 2009-06-08 20:53:34 | Nuoroda

aš šeštadienį naktį keturis valstybinius išsprendžiau ir tikrinaus po to :D nu visai neblogai bendram vaizde, aišku jaudulys per valstybinį gali padaryti savo kaip visada.. :)

Teste iš 30kl ~8 blogai atsakau, o šaltinius, žemėlapį atsirakinu ir beveik viską žinau iš ten :) svarbiausia atsirakint kas per žemėlapis arba kokios temos šaltinis, o tada jau lengva :)


Šiaip pats ruošimasis tai nieko nebeskaitau, tik darau užduotis, plepu su draugais kas kur kaip:) Nes skaitant bent man tokia problema būna, kad perskaitau naujų faktų, juos dažniausiai įsimenu ir kažkas pasimiršta iš seniau.. Ir šiaip nuobodoka skaityt, arba jei skaitai kokias 3h ar daugiau, pamiršti ką skaitei prieš dvi valandas

Žinutė parašyta: 2009-06-10 21:20:22 | Nuoroda

Testukas tai nuginklavo.. O dar buvo kalbama apie egzaminų lengvinimą šiais metais :D Nu palengvino matematikos ir lietuvių, bet šitą tai nė pro kur.. :D

Žinutė parašyta: 2009-06-10 21:26:33 | Nuoroda

Antram žemėlapyje buvo pavaizduota kai Vokietija ir Italija suvienyta? :) Ir po to ten šaltiniai apie karinių blokų kūrimasi prieš 1pk? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 21:34:38 | Nuoroda

pas mane 15 maždaug, tai irgi ne ką geriau. Gerai kad ten viskas tik po vieną tašką.. :D Svarbu iš šaltinių dabar gerai taškų užplėšt :D
Ai dar klausimėlis, ten kur buvo kažkoks klausimas apie Rusijos intervenciją į Lenkiją ir ten reikėjo užrašyt du puolimus, kada jie buvo?

Žinutė parašyta: 2009-06-10 21:43:26 | Nuoroda
donatus rašė:

Žmonės, gal galėtumėt surašyti teisingus ar preliminariai teisingus testo variantus, pagal kuriuos tikrinotės, į vieną vietą, nes priplepėjot labai daug - akys išdžius, kol susižvejosiu viską. AČIŪ! :))

 pažiūrėk 401-420 psl ten yra kažkokie :)

Žinutė parašyta: 2009-08-18 15:47:36 | Nuoroda

Dalyvausiu ;) 

Žinutė parašyta: 2009-08-18 15:49:36 | Nuoroda

Įstojau į ekonomiką :D

Žinutė parašyta: 2009-08-20 01:24:37 | Nuoroda

Patvirtino labai daug kam šį vakarą ;) Ryt bankai turės ką veikt :D

Žinutė parašyta: 2009-08-20 01:25:10 | Nuoroda

kur išvis tuos tvarkaraščius pažiūrėt reiks? aš visiškai pasimetęs :D

Žinutė parašyta: 2009-08-20 01:26:36 | Nuoroda
@ddicted rašė:
Dmxyler rašė:

Dalyvausiu ;) 

 Kurioj? ;D

 iš kur man žinot :D laukiu el.paštu arba sms informacijos , nieks neparašo :D gavau tik tą lankstinuką registruojantis ten kad 28-29d ;)