Vartotojo Nastiona pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:40:33 | Nuoroda
Argentum rašė:

 1 pridėti prie viso balo ar prie mokyklinio pažymio?

 prie mokyklinio pazymio:)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:57:17 | Nuoroda
kiseneje_piene rašė:

senu skaiciavimu matematikos egzamino koef buvo 40, istorija 29,lietuviu 10, metiniu uzsienio k 9,lietuviu 5, matematikos 4 ir istorijos 3:) o paziuret praeijusiu metu stojimu balus gali kad ir lama bpo tinklapyje :) jei nerasi, tada tau neverta stot i univera:D


 

 paskutinis sakinys labai smaikstus ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:11:50 | Nuoroda
Danakolas rašė:

Ar būtų įmanoma kur nors įstoti į valstybės finansuojamą vietą su tokiais rezultatais:

lietuvių vbe - 40, anglų vbe - 28, istorija vbe - 25, informatika mbe - 39

Nežinau ir neįsivaizduoju kur noriu stoti ir ką noriu mokytis. Ką patartumėt su tokiais rezultatais. Ypač svarbi nuomonė jau esamų studentų. taigi, laukiu patarimų, pasiūlymų, nes neįsivazduoju ką toliau daryti.

p.s kiekviena nuomonė man svarbi :)

 i kolegija manau cia irgi butu mokama.. mano brolis pries kelis metus stojo, visi rezultatai buvo dvigubai geresni, ir tai tik pakliuvo i kolegija dalinai finansuojama... taj nznau nznau..

Žinutė parašyta: 2009-07-02 00:19:02 | Nuoroda
Danakolas rašė:

Galvoju apie Vilniaus teises ir verslo kolegija, teises studijas. kazin ar ten i VF pavyktu. Beje kokios paprastai buna galimybes stojant ten, kur reikia matkes, be jos egzo? zinau ,kad imanoma...

 imanoma, bet tik i mokama.. o tai VTVK turi nemokamas vietas? argi? cia juk privati kolegija,kiek zinau..

Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:31:05 | Nuoroda
rasyty rašė:

Ir dar išplėstinė dabar  tai skaitosi kaip dieninė ankščiau? :))

 NL - dienine, I - neakivaizdine

Žinutė parašyta: 2009-07-02 15:04:09 | Nuoroda
ne-zinia rašė:

Chebra, būkit geri patarkit ką nors... Kur galėčiau įstoti į vf su tokiais balais:

Lietuvių 71

Matieka 86

Istorija 58

Užsienio 34

 i kolegija tikrai vf bus, bet ziurint i kokias studijas... O i univera taj abejoju..

Žinutė parašyta: 2009-07-02 15:45:18 | Nuoroda
agot@ rašė:
Nastiona rašė:

mano KB yra 20, tai vat ir idomu, ar imanoma i VU ekonomika nemokama? :) 

 manau, kad nelabai mano pačios 20,02, tačiau neturiu didelių vilčių pakliūti.

 praeitais metais i ekonomika VU nemokama istojo zmones su tokiais balais: pirmo- 2142.1, paskutinio 1970.0. mano balas pagal ta skaiciokle, apie 2005.0... tad manau ir siais metais visai realu i VU ekonomika vf pakliut.. :) beto gi, siais metais VU padaugejo krepseliu.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 16:26:13 | Nuoroda
rIzen rašė:

Sveiki, norėčiau, kad kas atsakytų sąžiningai ar realu tikėtis socialiniuose moksluose: verslo administravimas, vadyba, viešasis administravimas VF krepšelio jei mano konkursinis balas yra virš 17.

O ar su 17,16 konkursiniu balu įmanonma kur nors įstoti M ekonomiką?

Esu gan pasimetes, nes nori butent tokius mokslus studijuoti, bet nežinau kaip realiai užpildyti prašymą, kad butū kur nors galimybė įstoti, o ne pergždžiai parašyti, juk tik 16 studijų programų gali parašyti gan sudetinga viska gerai sugrupuoti.

Ir dar vienas klausimas ar įstočiau su savo balu i Vilniaus kolegiją socialinius mokslus VF?

 

Dekui tam žmogui, kuris padės.

 i Viko vf tikrai turetum istoti i nemokama :) bet univere taj tikrai ne..

Žinutė parašyta: 2009-07-04 09:14:40 | Nuoroda

 Sveiki:) as tj jei i univera i ekonomika vf neistosiu, tai tada i VIKO finansus vf stosiu:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 09:19:15 | Nuoroda

Žiūrint kur tu neši tą atestatą. Nes kai kurios priemimo komisijos gali dirbti šeštadieniį, o kai kurios ne.. Čia jau reikia jų darbo laiką žiūrėti..:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-04 09:22:28 | Nuoroda
murkmurk rašė:

Ar yra galimybe istoti i KTU mokama ekonomika? Ar neverta keist prasyma

 Į mokamą tikrai turi įstoti:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 09:26:56 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

Na, aš savo sąrašiuko gale VK įmečiau reklamos vadybą :) Čia jei į univerą neistočiau su lt67,istorke67 ir anglų53 :) 

 o tu matematikos nelaikei? o į univerą ką rašei?

Žinutė parašyta: 2009-07-04 10:07:14 | Nuoroda
giedrius07 rašė:
Lenocka rašė:
giedrius07 rašė:

o ten jiem reikia originala ar kopija atestato nest?

 Originala, arba notaro patvirtinta kopija =)

 a ,tai as jau sian gavau atestata antradieni nesiu

 tajgi atestatus priima nuo liepos 9d.:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 10:15:20 | Nuoroda
k@r@mele rašė:

kas is jusu ketina stoti i vu, ir su kokiais balai ?:)

 aš, o balus mano matai:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 10:32:59 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
Nastiona rašė:
k@r@mele rašė:

kas is jusu ketina stoti i vu, ir su kokiais balai ?:)

 aš, o balus mano matai:)

 o koks KB gaunasi, nors ir taip aisku, kad didesnis uz mano:D

 mano lygiai 20 :) o tavo?

Žinutė parašyta: 2009-07-04 10:38:13 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
Nastiona rašė:
k@r@mele rašė:
Nastiona rašė:
k@r@mele rašė:

kas is jusu ketina stoti i vu, ir su kokiais balai ?:)

 aš, o balus mano matai:)

 o koks KB gaunasi, nors ir taip aisku, kad didesnis uz mano:D

 mano lygiai 20 :) o tavo?

 lygiai 19:) kaip suprantu vilciu maza istoti i vu, bet vistiek parasysiu prasyme  del sventos ramybes:D

 o tu į nemokamą nori? nes i nemokama su 19, taj abejoju :? 

Žinutė parašyta: 2009-07-04 10:44:03 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
Nastiona rašė:
k@r@mele rašė:
Nastiona rašė:
k@r@mele rašė:
Nastiona rašė:
k@r@mele rašė:

kas is jusu ketina stoti i vu, ir su kokiais balai ?:)

 aš, o balus mano matai:)

 o koks KB gaunasi, nors ir taip aisku, kad didesnis uz mano:D

 mano lygiai 20 :) o tavo?

 lygiai 19:) kaip suprantu vilciu maza istoti i vu, bet vistiek parasysiu prasyme  del sventos ramybes:D

 o tu į nemokamą nori? nes i nemokama su 19, taj abejoju :? 

 is pradziu surasysiu VF ekonomika, vu, vu khf, ktu, vdu, o tada jau mokama rasysiu:)

 ajsq:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 11:20:02 | Nuoroda
Cloudless rašė:
man tik taip tok klausimas : ko jūs veržiatės į tą VU? :)

 o kas sakė kad veržiames? ;D tiesiog norisi i VU, manau daug kas norėtų patekti į VU nemokama:) o gal tau VU nepatinka?:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 11:25:09 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
skiper rašė:

tai rimtai reigistruojant dokumentus reikia turet ir atestato originala, ir notaro patvirtinta jo kopija?? 

 Prie ko cia tas notaras. Skatyk taisykles gi.

 kai jus vesit registruoti atestato, priemeimo komisijoj jie patys padarys kopija, ir atestata atiduos... o atestata poto reikes duoti i ta aukstaja mokykla, i kuria istosi, ir pas juos bus tas atestatas, kol tu nebaigsi mokslu..:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 11:32:29 | Nuoroda
Cloudless rašė:
Nastiona rašė:
Cloudless rašė:
man tik taip tok klausimas : ko jūs veržiatės į tą VU? :)

 o kas sakė kad veržiames? ;D tiesiog norisi i VU, manau daug kas norėtų patekti į VU nemokama:) o gal tau VU nepatinka?:)

 na o kuo jums VU toks išskirtinis, kuo kiti univerai blogesni? :) Na aš nieko nei blogo, nei gero neturiu apie VU, tiesiog man taip įdomu :)

 na nžnau..:) man tj VU atrodo geresnis.. na gal ajsku ir kitų gerų yra... aš pvz prašyme rašiau į VU 2 studijas, o iš kolegijų tiktai VIKO rašiau, daugiau kitų nerašiau jokių nei univerų nei kolegijų..:)