Vartotojo Fikcija pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-02 22:05:49 | Nuoroda

Pasirinkau „Mokslo pasiekimai mūsų gyvenime“. Nežinau, kažkaip man ši tema atrodo lengviausia iš visų penkių. Manau visos temos yra savotiškai lengvos ir savotiškai sunkios. Juk viskas priklauso nuo potemių. Kiekvienai temai gali sugalvoti labai lengvas potemes, bet gali ir tokių primąstyti, kad susikirsti gali. Man, galbūt, sunkiausia atrodo „Knyga ir mes", nes jei būtų kokia potemė apie rašytojus kokius ar kažkas tokio pan., nežinočiau, ką kalbėti. Kiekvienam juk skirtingai atrodo tas temų sunkumas, todėl ir renkamės kas kaip.

Žinutė parašyta: 2009-06-02 22:10:37 | Nuoroda

chey ;D <- teko. ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-08 17:21:13 | Nuoroda

chey ;D <- na, mums reikėjo kalbėti du kartus. Pirmąjį kartą kalbėjau poteme: Šiuolaikinės technologijos - tobulėjimas, o gal banalėjimas (šiai potemei informaciją išsitraukiau iš interneto), o antrąjį kartą kalbėjau poteme: Ar patogesnis gyvenimas daro žmogų laimingesnį (šiai potemiai pati pasirašiau visą pasakojimą). Abu kartus gavau 10. ;]]

Beje, visiems rytoj sėkmės. Išradingų minčių rašiniui. ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:32:41 | Nuoroda

Tai žinai, kiekvienas žmogus su savo principais. ;D Nesvarbu, kad 8 gavai, svarbiausia, kad per pačią kalbėjimo dieną gautum kuo geriau. ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:48:58 | Nuoroda

Man, kaip ir daugumai, sunkiausia buvo teksto suvokimas. Gramatikos tikėjausi sunkesnės, nes bent klasėje per pamokas tai ojojoi kokias gramatikos užduotikes darydavom, kad uh. ;DD o čia tai tokios nrml buvo. na, aišku, bus mano žioplų klaidų, kaip gi aš be jų. ;D rašymo užduotį tai 2 pasirinkau, apie žodžio galią, prirašiau 285 ž. o ten dėl tos meninės priemonės, tai nežinau, bent aš parašiau, kad palyginimas, nes buvo tas lyginimo žodelis tarsi tame sakinyje. galvojau rašyti metaforą, bet pamačiau tarsi tai palyginimą įvariau. ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 21:50:36 | Nuoroda

Aš parašiau daugiatautis, nes kažpaip mes mokinomės, kad negali būti per daug nereikalingų priesagų žodyje, kaip antai daugiatautinis. nu kažkas tokio...

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:00:09 | Nuoroda

Kartais, atrodo, visą gyvenimą taip sėdės, o žmonės nieko apie ją neprisimins. taip parašiau. nežinau. man galva praded suktis, kai dbr visi tekalb, kad tas vienaip, tas kitaip parašė. ;DD man dbr baisiau tuos atsakymus vieniems su kitais tikrintis, negu kad per patikra, išvis nieko nebijojau, net nesijaudinau. o kaip jus jautetes?;D geriausiai tai buvo tas, kai sedi visi sporto saleje, dalija uzduotis ir tusinuku garsas vien girdis. :DD

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:02:08 | Nuoroda

na, manau, kad jau kas pakalbės tai ir parašys tas potemes čia. ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:05:51 | Nuoroda

nuotaikos kaip nuotaikos ;D na dar nieko nesiruošiau, pasiruošiu pačią kalbėjimo dieną, vistiek kalbėsiu apie 13val. tai ramiai namie pasirašysiu viską, vistiek visos potemės jau bus žinomos apie 10val. o mano tema: mokslo pasiekimai mūsų gyvenime. ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:07:11 | Nuoroda

ai nunu :D man kojos pradėjo šalti. ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:09:25 | Nuoroda

nu gal ne taip drastiškai ;D bet kad eisiu su uždaresniais bateliais, tai faktas ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:11:10 | Nuoroda

Aš tai irgi matematikos nemoku, niekada jos nemokėjau. Na, bet kaip bus taip. Ką mokėsiu parašyti, tą parašysiu. Teigiamui manau tikrai užsidirbsiu. ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:15:30 | Nuoroda

bet jau visai... ką jie sau mano, tie mokytojai ir visi kas čia tą organizuoja. jei jau duoda rašyti, tai bent ir sąlygas tegul nrml suteikia. o dabar šalta, kėdės kreivos, suolai per maži... baisu... :DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:19:59 | Nuoroda

Kelsim streiką! :DD

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:28:43 | Nuoroda

Tai aš irgi. ;//

krč nežinau net pati dėl ko man taip į mano makaulę surašė, bet ten kur buvo morfologiškai lentelėje žodžius išnagrinėti, tai prie jie - įvardis, ir parašiau, kad 3 asmuo. nu krč, rašau ir tiksliai žinau kad įvardis neturi asmens, bet paėmiau ir parašiau. paprikolinau čia vadinas. bet taip ir būn klaidiki po klaidikes, taip žiūrėk ir tirpsta tie taškiukai. ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:33:37 | Nuoroda

Tai taip, nesunku ten, tik sakau užplaukė ir parašiau. ai dzin... ;D teksto suvokimas tai nesuvokiamas, kaip čia kažkas anksčiau taikliai taip pasakė. :s

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:36:07 | Nuoroda

arba šiaip kažką tokio autoriaus, kur šiemet nagrinėjome...

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:45:11 | Nuoroda

jap;] belieka pasistengti kuo geriau išlaikyti matkę (kuri man siaubas baubas :D) ir pakalbėti.

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:48:27 | Nuoroda

aš tai kaip tik labiau matkės nelaukiu negu kalbėjimo. ne tai kad bijau matkės, bet ji man nepatinka. aš pasiklysiu skaičių pasaulyje.

Žinutė parašyta: 2009-06-09 22:59:32 | Nuoroda

pasirodo ne aš viena čia tą 3 asmenį parašiau. ;DD