Vartotojo donatus pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:10:25 | Nuoroda
bakaz rašė:

Enables, treatment, referring?(blt) kas dar pamena kokie zodziai buvo?

 rašiau: referent, accessible, advertisements, widely...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:13:16 | Nuoroda
Sharkiuz rašė:

Mano Part 1 klausymo:   A C C C B C B

 mano tokie patys. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:14:27 | Nuoroda
*Campari* rašė:
bakaz rašė:

 Usefulness turetu tikt : )

 tokio zodzio nera, turejo but use-nauda

 tai kad yra. naudingumas reiškia. aš irgi tą parašiau.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:27:56 | Nuoroda
niekurniekada rašė:

o tai ten reikėjo apie gamtą rašyti, tai vanduo ir atmosfera taip išeina netinka? ir ar ten apskritai ar kad svarbiausia EVERYBODY turi saugoti gamtą?

 žinoma, kad galima. aš rašiau apie tai, kaip žmonės turi išsaugoti tą gamtą, kad ją turi saugoti visi. ir pateikiau pavyzdžių, kokios didžiausios problemos (chemical waste, trash, carbon emission) ir kaip jas mums visiems išspręsti taip apsaugant gamtą. pagr mintis - gamtą išsaugosime, jeigu rūpinsimės VISI. :))

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:35:29 | Nuoroda
skiper rašė:

as ese rasiau: 1 pastraipoj rasiau, kad gamta yra musu namai, kad musu proteviai saugojo gamta, o mes ne. 2. kad gamtoj galima atsipalaiduoti, pabegti nuo triuksmo, todel turime saugoti gamta. 3. kad jei nesaugosim gamtos tai zusim ir patys ir pvz pateikiau irgi jauciu nukrypau nuo temos... 

 manau, kad gerai. tik pasirinkęs tokius argumentus nelabai žodyno galėjai parodyti. bet į gerąją pusę, manau. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:37:39 | Nuoroda
Muf Muf rašė:
bakaz rašė:
Muf Muf rašė:
Gassy rašė:

Kokių dar žodžių įrašėt klausymo 2 daly? pas mane tai buvo homes, friendship, environment, 300..

 Vat aš ir rašiau homes, tik ant galo per kvailą galvą išbraukiau tą s.. Dar atsimenu lyg buvo "three decades", "24" daugiau neatsimenu...

O dėl tų refer ir enable tai refering ir enables rašiau. Kaip ten su consume ir useful? Parašiau consumer ir usefulness...

 Aha homes ir as "S" nubraukiau (blt) : D A man px  : D Twenty-three years berods. Na bent jau kokie 5 zmones tapati sake : ) Refering as irgi rasiau, tai busim abu blogai parase : D ? Nes yra referring... Consumers

Pastaba: atsakymai su rašybos klaida vertinami 0 taškų.

Vadinas negausim taško už tą refeRing :)

 įsiterpsiu ir priminsiu, kurie nežino, kad jei KLAUSYME įrašei žodį su klaida, bet jo prasmę galima suprasti, tada neskaito klaidos. pvz. vietoj access parašei acess - neskaitys kaip klaidos. ir pan.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:44:24 | Nuoroda

O gal kas pamena, ką įrašė į atsakymus po readingo tekstu apie texting? buvo kokie keturi klausimai. atsimenu, kad įrašiau tiny, deviant ir dar kažką. bet abejoju, ar teisingai...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:47:41 | Nuoroda
Muf Muf rašė:
inguolle rašė:

as klausyme parasiau 23 o ne 24, ir manau turėtų būti home o ne homes nes buvo 'is'...vienas žodis buvo salatary ar pan, net neįsivaizduoju ką jis reiškia todėl parašiau kaip girdėjau :D

o rašiny tai susimoviau....užsikirto žodžiai:D tai gamykla virto 'fabric' o pristatymas 'introduction' :/// rašiau apie global warming ir environment pollution, bei opposing view parašiau kad yra tokių, kurie mano kad global warming yra išpūstas reikalas...kaip manot, į temą? :)

 Fabric ;DD. Na aš tą kur tu salatary rašei, parašiau solutary, bet irgi ne į temą, rašiau ką girdėjau ir tiek :D Manau, kad į temą rašinį parašei, aš irgi daviau vieną opposing viewpoint, nors dauguma čia davė 3 teigiamus :)

 turėjo būti solitary - vienišas, atsiskyrėlis.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:58:36 | Nuoroda
bakaz rašė:

O klausymo antra dalis apacioj kur reikejo teiginius prie pasakotoju priskirt. Tai vienintelis kurio nepanaudojot liko elections? Nu pats apatinis buvo su rinkimais kazkas. As jo nelieciau...

 aš irgi tą palikau. bet toji užduotis man buvo sunkiausia visam egze. perklausiau pirmą kartą ir nieko negalėjau įrašyti, nes absoliučiai nesupratau kas vyksta. antru kartu kažkaip kažką pavyko...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 15:03:17 | Nuoroda

dar vienas klausimas. užduotyje buvo parašyta nepasirašyti laiško, tai pagalvojau, kad ir to "yours faithfully" pabaigoj nereikia. o iš tikrųjų ar reikėjo?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 15:08:47 | Nuoroda
Miss_G rašė:
donatus rašė:

dar vienas klausimas. užduotyje buvo parašyta nepasirašyti laiško, tai pagalvojau, kad ir to "yours faithfully" pabaigoj nereikia. o iš tikrųjų ar reikėjo?

 Nereikejo tik vardo ir pavardes, bet kriepini ir pabaiga parasyti reikejo , nes sako kaip priklauso laiske apiformint, tai yours sincerely parasiua ir poto buvo zuasyta dar paciam lape "your surname"

 ot velnias. galėtų nebūti valstybiniam egze tokių dviprasmybių. tikiuosi gauti tada bent už žodyną ir už turinį max.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 15:50:38 | Nuoroda

labai noriu čia įstoti. rašysiu pirmu numeriu. pirmiausia į vf, o paskui ir mokamą.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:36:13 | Nuoroda
Džastė rašė:
Daniq rašė:

Hmm.. bet gi aiškiai parašyta buvo, kad nereik pasirašyt. :)

 Niekas nėra apdraustas nuo to. Gal nežinai ką reiškia jaudulys ?!

 Anuliuos visą darbą.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:39:33 | Nuoroda
doviliuke rašė:

o kaip manai ar leis perlaikyt ? beto negali visu mano egzaminu anuliuot ? ;(

 Manau, kad leis (mokyklinį), nes šis skaitysis kaip neišlaikytas. kitų neanuliuos, tik anglų.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:40:45 | Nuoroda
andromache rašė:

work harder (3) __________ less pay while spending longer  (use of engl paper.1)

ar visi irasete FOR? as mat pradziai irgi buvau parasius,bet poto istaisiau i WITH...

 

 Įrašiau for. Nėra tokios frazės anglų k. work with pay, bet yra work for pay. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:27:11 | Nuoroda
andromache rašė:
donatus rašė:
doviliuke rašė:

o kaip manai ar leis perlaikyt ? beto negali visu mano egzaminu anuliuot ? ;(

 Manau, kad leis (mokyklinį), nes šis skaitysis kaip neišlaikytas. kitų neanuliuos, tik anglų.

 donatus kur cia radote tokia informacija? net jei tai butu oficialu as drisciau manyt,kad butu pasigaileta.Tikrai absurdiska.

Viskas priklauso nuo vertintojų, bet manau, kad tikrai anuliuos. Oficialios info nežinau, bet ir tingiu ieškoti. Atsimenu, kad mokytoja nuolatos šitai kartodavo, nieko nerašykit, nei kur gyvenat, nei kokia mokykla, o juolab vardą pavardę. Kad nepasigailės tai tikrai, nes tai grubus pažeidimas. Dabar lieka klausimas, kaip pasielgs. Galbūtt anuliuos tik rašinį, o gal ir visą egzą. Asmeniškai manau, kad anuliuos viską. 

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:36:02 | Nuoroda
andromache rašė:
donatus rašė:
doviliuke rašė:

o kaip manai ar leis perlaikyt ? beto negali visu mano egzaminu anuliuot ? ;(

 Manau, kad leis (mokyklinį), nes šis skaitysis kaip neišlaikytas. kitų neanuliuos, tik anglų.

 donatus kur cia radote tokia informacija? net jei tai butu oficialu as drisciau manyt,kad butu pasigaileta.Tikrai absurdiska.

 Štai info iš nesinervink.lt:

Ar gali būti anuliuotas egzaminas, jei jame klaidingai per klaidą įrašyti laikančiojo vardas ir pavardė ar kiti identifikaciniai duomenys?
Taip. Pagal Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos 109 punktą ,,Kandidatų dalyko brandos egzamino darbai gali būti nevertinami juose radus necenzūrinių užrašų, piešinių, kitų užrašų ar ženklų, leidžiančių identifikuoti asmenį."
 

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:52:56 | Nuoroda
jiewaa rašė:

o as en letteryje po apacia parasiau

YOURS FAITHFULLY,

SANDRA SANDRAITE

 

kazin gerai?
 

 Nu čia jau kaip vertintojams pasirodys. Turės pilną teisę anuliuoti, jeigu tai jiems pasirodys kaip susitarimo ženklas. Šiaip po yours faithfully rašyti daugiau nieko nereikėjo.

Žinutė parašyta: 2009-06-04 00:38:30 | Nuoroda
nemiegu rašė:
edvinas2 rašė:

as parasiau yours sincerelly,

xxx

 

ar anuliuos?negazdinkit

 Neturėtų, nes nėra už ką. trys iksai nieko neišduoda, nebent tu Vin'as Diesel'is. :-D

 Dar ir kaip išduoda, nes tai gali būti susitarimo ženklas. Kaip ir bet koks peišinėlis, kurių taip pat negalima piešti. Elementaru.

Žinutė parašyta: 2009-06-04 20:53:41 | Nuoroda

Kažkaip beviltiškai jaučiuosi prieš tą istorijos egzą. Skaitau Konstituciją ir ruošiuosi peržvelgt visą lietuvos istoriją - tai atrodo svarbiausia, nes XIX ir XXa. išmanau gerai. Bet vis tiek, manau, šitas egzas yra pernelyg plataus spektro. Varo į neviltį.