Vartotojo AsAustÄ—ja pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:09:40 | Nuoroda

Del lietuvių, tai nesvarbu koks tu gabus, protingas, plataus akiraÄio t.t. Turi mokÄ—t tilpt į rÄ—mus. NebÅ«tina gi parašyt viskÄ… kÄ… žinai.  :) JÅ«s pagalvokit, kiek užtruktu tikrinimas, jeigu visiems leistų rašyt romanus ;D Ir taip užsiknis tie vertintojai mÅ«sų sapaliones skaitydami. O jei dar visi po 700 žodžių o.O manau kiekvienam tÄ… 450 viršyt nÄ—ra sunku ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:17:53 | Nuoroda
Estrella* rašÄ—:

KlausimÄ—lis: o vertintojai nuima taškų už per daug žodžių laiške? Jeigu taip tai kiek? (aš laiške parašiau 145ž.)

15 žodžių viršijai? Kiek pamenu 130 buvo. Na aš tai tavo vietoj bÅ«Äiau parašius 140, nes jie neskaiÄiuoja gi. Skaitau dbr vertinimo instrukcijÄ… laiško, tai parašyta " jei parašyta 110-140, vertinimas nemažinamas, o jeigu 109 arba 141, mažinamas"  aš žiÅ«riu Äia 2005 insytrukcijÄ…. skaiÄius reikalaujamas žodžių tas pats.

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:21:35 | Nuoroda
Estrella* rašÄ—:
AsAustÄ—ja rašÄ—:
Estrella* rašÄ—:

KlausimÄ—lis: o vertintojai nuima taškų už per daug žodžių laiške? Jeigu taip tai kiek? (aš laiške parašiau 145ž.)

15 žodžių viršijai? Kiek pamenu 130 buvo. Na aš tai tavo vietoj bÅ«Äiau parašius 140, nes jie neskaiÄiuoja gi. Skaitau dbr vertinimo instrukcijÄ… laiško, tai parašyta " jei parašyta 110-140, vertinimas nemažinamas, o jeigu 109 arba 141, mažinamas"  aš žiÅ«riu Äia 2005 insytrukcijÄ…. skaiÄius reikalaujamas žodžių tas pats.

 Eh, na reiškia 1 balas tai 100Ä® nuplaukÄ— :/

Tu nepamiršk, kad anglų retai kada surenkamas maksimalus balų skaiÄius, maximumas buna 2-3 klaidos. tai dar neprrarask vilties.

Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:36:31 | Nuoroda
Mante19 rašÄ—:

as sekmingai pasinaudojau per matematikos vbe :) salej :) chi chi chi. Ant liniuotes buvau issiraiziusi smulkiai

 fui kaip slykstu :]

Žinutė parašyta: 2009-06-05 11:34:38 | Nuoroda
KamÄ—ja :) rašÄ—:

ar didele reiksme turi laike ir rasinyje padarytos gramatines klaidos??? ar labai daug balu nusimusa? i ka labiausiai kreipiamas demesys"? ACIU UZ ATS :)

 Galiu pasakyti tiksliai, laiske trys klaidos dar skaitomos kaip nulis klaidu o rasinyje keturios laikomos dar kaip nera klaidu, padarydamas astuonias klaidas prarandi tik viena taska. Tiap pat, tos pacios rusies kelios klaidos laikomos kaip viena (jei tapati zodi daug kartu netaip parasai ar pan).

Žinutė parašyta: 2009-06-05 11:38:49 | Nuoroda

Skaityme nereikia suprasti zodziu VISU, reikia pagauti esme, kaikuriu zodziu esme isaiskeja is konteksto. AIsku sunku jei bandai suprast kiekviena zodi, bet cia yra NELOGISKA taip daryt, nes sugaisti laiko belekiek ir issigasti kad nesupranti...

Žinutė parašyta: 2009-06-05 11:44:00 | Nuoroda
IšprotÄ—j rašÄ—:

Naaa man ir ne prie širdies sukÄiavimai, nesu gyvenime darius šperos :s Net nemokÄ—Äiau jauÄiu nei pasidaryt nei tuo labiau pasinaudot ;D 

 Tai mokykla isvis yra kitas reikalas. Visi gali gaut 10 nusirase nuo kazko, o cia yra konkurencija :] ir visi yra konkurentai...

Žinutė parašyta: 2009-06-16 10:43:13 | Nuoroda

O tu cia VDA ar kur kitur ziurejai? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 10:50:35 | Nuoroda
wonderis rašÄ—:

Tai va norejau pasidomet, kur geriau studijuot architektura? ktu ar vgtu? pasidalinkit savo nuomone :) o jau studijuojantys gal galetumete placiau apie tai papasakot?  lb prasau

 VGTU! Girdejau daugelio zmoniu nuomone, dauguma pirmu numeriu raso VGTU o tik veliau VDA arba KTU. Pazistu nemazai KTU architekturos pirmakursiu, nemazai is ju nusivylusiu, o kaikurie labai patenkinti, nes nieko neveikia ;D Tai zinai, kam kas svarbiau. Jei turi galimybe mokytis vilniuj, rinkis vgtu, nors zinoma, ten patekti zymiai sunkiau.

Žinutė parašyta: 2009-06-21 08:56:56 | Nuoroda

Uztai as neuzsisakineju :D nes drebeciau nuo kiekvienos zinutes. Pernai kai suzinojo draugas, kad jau paskelbti rezai, iskart issiunte ir iskart gavo rezultatus, per kelias minutes, tai ir as taip darysiu o.O

Žinutė parašyta: 2009-06-21 12:17:01 | Nuoroda
felicita18 rašÄ—:

 matet jau rytoj bus skelbiami rezultatai

 Tai ryt tik rusu ir dar kazkokie, o matke lytu anglu veliau ane?