Vartotojo Tadasr pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-05 13:59:54 | Nuoroda

 O kaip pakomentavot tas isvadas prie sukibusiu genu? Cia man turbut buvo sunkiausias klausimas 

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:01:03 | Nuoroda
ewoksnis rašė:

man tik tas chitinas ir atėjo į galvą.Parašiau,bet labai abejodama;D

ką rašėt toj užduotį su nefronu kur reikėjo X ir Y dalis įvardinti?

 arteriole ir vena :)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:14:41 | Nuoroda
anyaa rašė:
Muuuuu rašė:
nanoo rašė:
ewoksnis rašė:

supratau kad nemoku taip gerai,kaip tikėjausi ;D .Su nefronu ten visiškai susivėliau.

Kažkas čia siūlo atostogoms džiaugtis,bet dar sesija nesibaigė;D

Su nefronu paskutinė užduotis yra kvaila. Šiaip jau sveiko žmogaus šlapime YRA gliukozės ( kelias valandas po valgio). Bet NEC reikalauja, kad rašytume, jog nėra. Kažkuriam egze rašinyje net tašką davė už tai, kad "galutiniam šlapime nėra gliukozės". Dar kaip tik vakar apie tai diskutavom su mokytoja ir labai nenorėjau, kad tokį dviprasmišką klausimą įkištų į egzą.. Kaip parašėt, dėl ko sumažėjo gliukozės? Aš parašiau, kad sunaudojo medžiagų apykaitai, bet nežinau kaip vertintojai į šitą klausimą pažiūrės..

 Aš atsakiau labai panašiai. Kad suvartoja kaip energijos šaltinį gal? Neprisimenu :S

 Bet ten klausimas buvo apie kraujo sudeti X ir Y, vadinasi arterijoje ir venoje. Apie gliukoze buvo, kad pakito nuo 90 iki 80, tai kaip as suprantu, 10 pateko i slapima ... Ar ne taip cia turejo but visai ?

 pagal mane, tai lasteliniam kvepavimui gliukoze sunaudota buvo, nes nec'as mano kad slapime pas sveka zmogu nera gliukozes :)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:19:15 | Nuoroda
ewoksnis rašė:

Va dar iškilo klausimas kokią mitozės fazę įvardinot D raide pažymėtą paveikkslėlį

 anafaze berods?

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:39:22 | Nuoroda
Sanosuke rašė:
anyaa rašė:
Sanosuke rašė:
Muuuuu rašė:

Mhm o kokį požymį apie grybus rašėt? :)

 Nemanau, kad chitiną reikėjo rašyti.Nebūtų buvę to paveikslo tada,  kažkodėl manau, jog ten dėl hifų....chitiną kaupia ir kiti organizmai.

 As nubraukiau chitina, nes prisiminiau , kad vabzdziu isorini skeleta man rodos sudaro. Tai va. O gali but, kad atsakymas: grybai hifais siurbia vandeni ir grybu hifai dalyvauja dauginimosi procese... :p

 Aš irgi rašiau, kad hifais dauginasi.Schemoje buvo parodyta, kaip du grybai susijungia hifais.

 Klausimas buvo kas budinga grybu lastelems, o ne grybams. Ir vabzdziu tik skeletas is chitino, o ne lasteliu sieneles.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:48:07 | Nuoroda
aiste18 rašė:

o kaip del chloroplasto ten tilakoidas ar grana?

 as rasiau tilakoido membrana

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:53:36 | Nuoroda
aiduuute rašė:

ten su tuo grybu tai ir as norejau rasyt apie chitina, bet klausime prase parasyt budinga pozymi tik GRYBU karalystei. o ir gyvunu karalystej pvz veziagyviu skeletas is chitino. ar kazkas netaip?

 tai vat skeletas, o ne visos lasteles

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:18:40 | Nuoroda
revile rašė:
Sanosuke rašė:

jo.... aš nespėjau kitų metų egzų spresti, palyginus, su praėjusiais ir kitais metais, šitas sunkesnis buvo ar lengvesnis?


  

toks ištikrųjų labai keistas. pvz parašyti, kam augalui reikaling fotosintezė, vanduo ir tiek daug taškų. net nežinai, ką rašyt. arba tas klausimas iš testo su kiaušialąste nu visai tokio dalyko nebuvau girdėjus....

 as pazymejau, kad mazesnis santykis, nes kiti nelogiski pasirode

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:25:55 | Nuoroda
kiddazz rašė:

jei pamenu tj ten su spermatoziogu lygint reikejo? Tai tada gi zinai, kad spermatoziodas mazesnis?

 taip, todel spermatozoido didesnis pavirsiaus ploto ir turio santykis nei kiausialastes

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:34:13 | Nuoroda
kiddazz rašė:
Tadasr rašė:
kiddazz rašė:

jei pamenu tj ten su spermatoziogu lygint reikejo? Tai tada gi zinai, kad spermatoziodas mazesnis?

 taip, todel spermatozoido didesnis pavirsiaus ploto ir turio santykis nei kiausialastes

 kakzaip atvirksciai mastai :)

 nu ne. Elementarus pvz.

kubas, kurio krastine 1cm. Jo turis 1cm^3, pav plotas 6 cm^2. ploto ir turio santykis 6/1=6

kubas, kurio krastine 2 cm. Jo turis 8cm^3, pav plotas 24cm^2. ploto ir turio santykis 24/8=3.

Todel mazesnes lasteles turi didesni ploto ir turio santyki ir geriau vyksta medziagu apykaita.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:12:21 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:

3.2

kodel emulguoti greiciau virskinami? nes virskina tulzis?

 nes padideja ju pavirsiaus plotas, ir virskina juos ne tulzies druskos o lizape, kuria gamina ne kepenys

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:17:15 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:

o jei as 4.4  parasiau kad vainikine arterija turi aprupinti sirdies raumeni krauju todel grizta tai jau cia visai negerai?

 tikrai ne del to grizta, ir grizta kraujas, prisotintas CO2, todel nieko jis jau nebeaprupina.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:21:09 | Nuoroda

 Va mano testos atsakymai, praneskit, jei matot klaidu :)

1D 2C 3A 4C 5D 6D 7D 8D 9C 10B 11C 12D 13B 14C 15A 16B 17D 18C 19B 20C

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:29:52 | Nuoroda
egzzzotika rašė:

o kaip 8.2 atsaket?as cia nusisnekejau ciuju..prirasiua apie eutrofikacija :D

 Elodeja greit dauginsis, nukonkuruos kitus augalus ir dauges nuokritu. Tada dauges skaidytoju, kurie naudos O2, del to prades mazeti zuvu.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:43:52 | Nuoroda
sunday999 rašė:

o 10.1 ir 10.3.1? 

 10.1 vanduo juda medienos indais.

o tas bandymas tai anksciau cia buvo aprasytas

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:47:31 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Tadasr rašė:
sunday999 rašė:

o 10.1 ir 10.3.1? 

 10.1 vanduo juda medienos indais.

o tas bandymas tai anksciau cia buvo ap

o jei parasiau karniena, neteisinga?

 karniena juda organines medziagos juk

Žinutė parašyta: 2009-06-05 17:52:04 | Nuoroda
egzzzotika rašė:

 o kaip nuspalvinti reikejo?

 Nuspalvint zvaigzdute ir o kitam tuos arciau vidurio rutuliukus

Žinutė parašyta: 2009-06-28 11:42:39 | Nuoroda
Tirpstantis rašė:

Tiesa, jog betkokiame banke galima sumokėti pinigus ?

 Taip, gali kad ir iš užsienio pervesti :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:19:39 | Nuoroda

 gavau sms su lietuviu rezultatais :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 15:02:04 | Nuoroda

Pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:
Studijų programa: medicina
Aukštoji mokykla: VU
Priimtas su finansavimo pobūdžiu: VF
Pageidavimo numeris: 1
Konkursinis balas:         19.6