Vartotojo Ziuzelis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-08 00:00:05 | Nuoroda
revile rašė:

o kiek žmonių gaus krepšelius į biomedicinos studijų kryptį?

 Į universitetą 1300, o į kolegijas 1400 žmogėnukų :)

Ir dar, ten tie švietimo ministerijos žmonės (sekretorius tiksliau, o ir pats ministras) sakė, kad nebus taip,kad visi su krepšeliais sueis į vieną universitetą. Dar buvo pasakyta,kad krepšelį gaus gerai besimokantys mokiniai, bet ar tikrai jų pasirinkta studijų programa bus finansuojama sužinos tik stojimo. Taip išeina,kad į universitetą ar kolegiją bus nustatytas kiekvienos specelybės nemokamų vietų skaičius, tad jei buvai tarp tų,kurie gerai besimokantys, bet tarp tų,kurie stoja ten kur ir tu būsi skirstomas iš naujo,todėl jei netilpsi į sąrašiuką nemokamų, tu finansavimo toj specialybėj tame universitete negausi. Bet kitam gali gauti.

Žinutė parašyta: 2009-06-08 14:39:08 | Nuoroda

Jo, čia tai gražu. Kai mes su klasioke skaičiavom kiek reikėtų paskolos imt,kad už mediciną išsimokėt,tai poto tos skolos neatiduotum per 20metų...tai vos neapsiverkėm,nes kai pagalvoji,kad dar ir vaikų norėsis,o juos maitint reikės už kažką...tiesiog baisu....

Žinutė parašyta: 2009-06-08 14:44:29 | Nuoroda

Aš ir girdėjau,kad dviem metams skiria.

Mhm,daugelis taip sako,kad jei į nemokamą nepapuola tai varo į užsienį padirbėt, išsilaikyt reikiamus testus ir stot į užsienį, ten salygos geresnės,net kai mokėti reikia.

Žinutė parašyta: 2009-06-08 18:52:31 | Nuoroda

Jei papuoli į nemokamą,tai tau jau mokėt nieko nereikia, bet šiaip tai, išeina tada taip,kad universitetui labiau apsimoka kuo mažiau tų finansuojamų urėti,nes pvz. dėl medicinos sakė,kad tas krepšelis bus kažkur 9 500 lt, bet kainuoja tai virš 10 000lt. Esmė ta,kad kuo daugiau nemokamų,tuo daugiau pinigų praras.

Žinutė parašyta: 2009-06-08 18:57:58 | Nuoroda

Kaip čia pasakius. Kartais ir geriausiems nepasiseka. Žmogus gali turėti nerealią galvą,bet nervai gali koją pakišti. Be to, tiems,kurie prasčiau mokosi ir mažesnis spaudiams yra,daug mažesnis.

Žinutė parašyta: 2009-06-08 19:23:24 | Nuoroda
inc0nfud rašė:
viktep rašė:

kaip galvojat kiek bus procentu jeigu tasku 90?

 jejgu kas i6laikys 100 balu, tai tavo 90 taps 87 ar 88=)

 Kaip čia taip? o tai ne 90 taškų tada ir bus 90 %, jei jau kažkas visus 100-tą taškų surenka?

Žinutė parašyta: 2009-06-08 19:28:05 | Nuoroda

Mano asmeniškai tik 2 pasirinkimai KMU ir VU MF, bet kadangi rašai ir nemokamai ir mokamai,tai jau 4 variantai

Žinutė parašyta: 2009-06-08 19:56:04 | Nuoroda

Ačiū Dievui mano tėvai dar išgali sumokėti už mano mokslus, bet medžiuos,kad įstočiau į nemokamą, nes nesinori tokios naštos tėvams užkrauti

Žinutė parašyta: 2009-06-08 22:03:16 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Bet ar nemanai, kad uz 10kLt per metus butu galima studijuoti rimtesneje aukstojoje?

 Kad Lietuvoje medicinos mokslai geri,  ir vertinami užsieny...

Žinutė parašyta: 2009-06-10 21:29:33 | Nuoroda

tą tai aš suprantu, bet tai jei bus kas surenka tuos šimtą, tai kaip žmogeliukas surinkęs 90 taškų,gali procentais žymiai mažiau gaut,kaip kažkas sakė apie 88%?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 16:03:40 | Nuoroda

Aš girdėjau,kad šiais metais susidaręs vaizdas,kad kaikurių egzų atsakymus buvo kažkas nusipirkę,nes atsakymai buvo idealiai kaip instrukcijoj..... Bet gal čia ir tik gandas....

Žinutė parašyta: 2009-06-22 17:10:39 | Nuoroda

Gerb. Ministre,

Mano nuomone, reforma nėra blogas dalykas. Naujovių reikia tam,kad galėtume stumtis į priekį. Tačiau man labai nepatinka principas ,,rinka viską sutvarkys'', beje, tai buvo kone vienintelis dalykas,kurį išgirdome iš jūsų siųsto sekretoriaus. Dar vienas dalykas,kuris yra absurdiškas,tai kainos už mokslus. Na,bet neskaitant šitų dalykų,kuriuos tikėkimės laikui bėgant sutvarkysite, ačiū, kad stengiatės nors kažką daryt.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 17:33:10 | Nuoroda

Dėl roformos pritaikymo šiuometiniams dvyliktokams,o ne 10-tokams aš ir nesuprantu....

Žinutė parašyta: 2009-06-23 17:43:19 | Nuoroda
giedrius07 rašė:

bet tai nieko gero is tu istestiniu ,paciam reikia mokytis viska,nei pasikonspektuot ka nei ko paklaust

 Patikėk nėra taip ten ir negerai, grupėj žmonės viską susirenka ko reikia ir dalijasi... Ir paklaust gali likimo draugo, o ir dėstytojai ne žvėrys gi :)

Žinutė parašyta: 2009-06-24 02:09:48 | Nuoroda

O pas mus kas ką nori,tas tą vedasi,svarbus susimokėk...girdėjau kažkas net savo krikštatėvius pasikvietė :) O šiaip kainų aš tai nepamenu, seniai jau mokėjau :) Aš asmeniškai, tai tėvus imu, linksma bus :)

Kas dėl suknutės,tai teko siūtis, nes tokio mažo dydžio pirkt nėra, o ir bent jau tikra,kad  niekas kitas tokios neturės, suknelė ilga...

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:20:40 | Nuoroda

Gal nemokamai ir reiktų, bet mokamai vietai tai tikrai ate ate sakyt nereiks manau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:27:07 | Nuoroda
blackflower rašė:
Ziuzelis rašė:

Gal nemokamai ir reiktų, bet mokamai vietai tai tikrai ate ate sakyt nereiks manau :)

 deja į mokamą nelabai yra sąlygu net pretenduoti...

 Na, bet galima vis dar tikėtis ir į nemokama, kaip yra sakoma : Dievo keliai nežinomi....visko gali nutikti :) Reik tikėtis,kad bus viskas gerai

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:30:27 | Nuoroda
vartotojas007_700 rašė:
blackflower rašė:

1.Medicina KMU

2.Medicina VU

 Nelogiškai išdeliota: jei jau į KMU neįstoji, tai juolab į VU nepateksi. VU reiktų arba pirmesnį rašyt, arba išvis nerašyt :) (nebent rašei KMU nemokama, o VU mokamą, tada gal ir gerai).

 Nėra čia jau taip ir nelogiška, šiais metai suvienodina rezultatus, ir tai kad neįstosi į KMU tikrai dar nereiškia,kad neįstosi į VU MF , esmė ta,kad visokių dalykų nutinka

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:33:16 | Nuoroda

Aš ir nosiu į KMU, bet atsargoj ir VU parašiau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-25 20:49:56 | Nuoroda
Lunaria rašė:

tie 53 žmonės gavę 100-tukus garantija,kad iš licėjų.....

 Nebtinai licėjų, ne visi ten tokie jau ir protingi....