Vartotojo atvirkštukė pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:02:30 | Nuoroda
Karo. rašÄ—:

Tai sakote virš 80 turi bÅ«ti, kad bÅ«tų šansas įstoti? : DD JÄ—h, braukiu šitÄ… tada. : DD Žėkit, kaip konkurencija mažėja. : DD

 o kiek Tu gavai ? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:00:13 | Nuoroda

PerskaiÄiau JÅ«sų žinutes ir kažkaip nesmagu pasidarÄ—- visi taip nuoširdžiai domitÄ—s skandinavų šalimis, jau ir kalbų pramokÄ™, ir filmų prisižiÅ«rÄ—jÄ™, o aš tokia pilka pelyte pasijauÄiau ;D Norvegiškai moku tik 2 žodžius, o šiomis studijomis susidomÄ—jau tik prieš pusmetį. BÅ«tų gaila, jei taip šioms šalims atsidavÄ™ žmonÄ—s neįstotų, bÅ«tų labai gaila..Beje, krienai, DaugÄ—listanas kartais ne Alytus? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 22:06:55 | Nuoroda
Sky eyes rašÄ—:
atvirkštukÄ— rašÄ—:

PerskaiÄiau JÅ«sų žinutes ir kažkaip nesmagu pasidarÄ—- visi taip nuoširdžiai domitÄ—s skandinavų šalimis, jau ir kalbų pramokÄ™, ir filmų prisižiÅ«rÄ—jÄ™, o aš tokia pilka pelyte pasijauÄiau ;D Norvegiškai moku tik 2 žodžius, o šiomis studijomis susidomÄ—jau tik prieš pusmetį. BÅ«tų gaila, jei taip šioms šalims atsidavÄ™ žmonÄ—s neįstotų, bÅ«tų labai gaila..Beje, krienai, DaugÄ—listanas kartais ne Alytus? :D

 Nu aš tikrai be proto noriu įstot :D Bet jei  panorai studijuot reiškia irgi kažkas traukia, paÄių studijų metu gal dar labiau susidomÄ—si skandinavistika :)

 Å½inok aš 100 % tikra, kad Tu įstosi :)Na o mane tai labai traukia kalbos bei kitų šalių kultÅ«ros,tad tikiuosi,(žinoma, jei pavyktų įstoti), kad skandinavistika suteiktų man šių žinių :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:53:50 | Nuoroda

 Bandysiu stoti į skandinavistikÄ… :) Žinant, kokie dideli konkursai į šiÄ… studijų programÄ…, galiu ir neįstoti, tad  dabar dvejoju kÄ… rašyti 3-ioje vietoje-anglų filologijÄ… ir ispanų kalbÄ… ar prancÅ«zų kalbÄ…. Gal Äia lankosi ir studentai, bÅ«tu malonu, jei pasidalintų įspÅ«džiais apie šias stusdijų programas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:47:11 | Nuoroda
arbuzucukruje rašÄ—:

Tai kÄ… Äia dabar padarius, tik laukt, tikÄ—tis ir gal dar pasimelst dÄ—l visa ko;DD Kažkada Äia buvo galima pažiÅ«rÄ—ti pasirenkamumÄ… studijų, gal dar ir dabar kažkur jį rodo?

 Gaila, taÄiau studijų pasirenkamumo jau neberodo dÄ—l konkurencijos įstatymo. BÅ«tų įdomu pažiÅ«rÄ—ti, kiek žmoguÄių nori bÅ«ti skandinavistais :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:12:19 | Nuoroda

 GalÄ—tų daugiau norinÄiųjų apsireikšti Äia ir atskleisti savo rezultatus :) BÅ«tų realesnÄ— galimybÄ— įvertinti savo šansus įstoti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:28:08 | Nuoroda

 Viskas dabar priklauso nuo istorijos :) Beje, jeigu gautum iš istorijos 95+, realu įstoti ir Tau :) Juk tikriausiai tarp stojanÄiųjų nemaža dalis yra ir tokių, kurie neturi antrosios užsienio kalbos pažymio. Pavyzdžiui mano mokykloje antrÄ… užsienio kalbÄ… mokÄ—si tik 10 mokinių :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:41:40 | Nuoroda
senas_von_krienas rašÄ—:
atvirkštukÄ— rašÄ—:

 Viskas dabar priklauso nuo istorijos :) Beje, jeigu gautum iš istorijos 95+, realu įstoti ir Tau :) Juk tikriausiai tarp stojanÄiųjų nemaža dalis yra ir tokių, kurie neturi antrosios užsienio kalbos pažymio. Pavyzdžiui mano mokykloje antrÄ… užsienio kalbÄ… mokÄ—si tik 10 mokinių :)

 Pas jus net visi 10, o pas mus 4 :D Tik va, nesusidarÄ— A lygio grupÄ—s (2 norÄ—jo A lygio, 2 B), kažko ypatingo ir nesitikiu. Istorijos tikuosi 96 proc. gaut (pernai bÅ«Äiau tiek gavÄ™s), bet vÄ—l kai susiplanuosiu į priekį... :D Tie nelaimingi 75 lietuvių, gadina viskÄ…, oi gadina :D

 Manau, kad kitose mokyklose stebuklų taip pat nÄ—ra su antromis užsienio kalbomis :) o kiek taškų apsiskaiÄiuoji? Jeigu netyÄia Tau nepasisektų Äia įstoti, tada juk galÄ—tum paimti gretutines skandinavistikos studijas, manau, kad rankų taip lengvai nenuleisi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:27:33 | Nuoroda
senas_von_krienas rašÄ—:
atvirkštukÄ— rašÄ—:
senas_von_krienas rašÄ—:
atvirkštukÄ— rašÄ—:

 Viskas dabar priklauso nuo istorijos :) Beje, jeigu gautum iš istorijos 95+, realu įstoti ir Tau :) Juk tikriausiai tarp stojanÄiųjų nemaža dalis yra ir tokių, kurie neturi antrosios užsienio kalbos pažymio. Pavyzdžiui mano mokykloje antrÄ… užsienio kalbÄ… mokÄ—si tik 10 mokinių :)

 Pas jus net visi 10, o pas mus 4 :D Tik va, nesusidarÄ— A lygio grupÄ—s (2 norÄ—jo A lygio, 2 B), kažko ypatingo ir nesitikiu. Istorijos tikuosi 96 proc. gaut (pernai bÅ«Äiau tiek gavÄ™s), bet vÄ—l kai susiplanuosiu į priekį... :D Tie nelaimingi 75 lietuvių, gadina viskÄ…, oi gadina :D

 Manau, kad kitose mokyklose stebuklų taip pat nÄ—ra su antromis užsienio kalbomis :) o kiek taškų apsiskaiÄiuoji? Jeigu netyÄia Tau nepasisektų Äia įstoti, tada juk galÄ—tum paimti gretutines skandinavistikos studijas, manau, kad rankų taip lengvai nenuleisi :)

 Taškų iš egzamino? :) Na, jeigu vertino labai labai labai griežtos moteriškÄ—s (arba tokios pat prigimties vyras :D), tai surinkau blogiausiu atveju 83 t. O bet taÄiau, forume klaidžiojanÄioj vertinimo instrukcijoj pieštuku buvo prorašyta pastabų, kad galima interpretuot dar kiek kitaip, be to, man didžiules viltis teikia ir žodžiai "Ar bet kuris kitas logiškas atsakymas" :D Tuo atveju surinkÄiau apie 89-90 taškų, bet Äia vÄ—l sÄ—kmÄ—s reikalas. LAMA BPO skaiÄiuoklÄ— sako, kasd tuo atveju mano konkursinis balas 2010 m. bÅ«tų buvÄ™s 19.52. :)

 hmm,mano situacija su istorija taškų atžvilgiu panaši į TavÄ…jÄ…, daug priklauso nuo žmogaus, kuris vertino mÅ«sų darbus :) Geriausiu atveju galiu pasiekti 91 taškÄ…, blogiausiu apie 84 kažkur :) Man tai LAMABPO skaiÄiuoklÄ— klaidingÄ… balÄ… rodo,manyÄiau,kad geriausia bÅ«tų apsiskaiÄiuoti rankiniu bÅ«du, taÄiau nežinau tos formulÄ—s, reiks paieškot ;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:42:35 | Nuoroda
senas_von_krienas rašÄ—:

heroix.wordpress.com/2010/09/05/konkursinio-balo-skaiciavimas/ Gal šita? :D

 Taip, šita :) aÄiÅ« labai ! :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:55:45 | Nuoroda
senas_von_krienas rašÄ—:
atvirkštukÄ— rašÄ—:
senas_von_krienas rašÄ—:

heroix.wordpress.com/2010/09/05/konkursinio-balo-skaiciavimas/ Gal šita? :D

 Taip, šita :) aÄiÅ« labai ! :)

 19.72 arba nuskaiÄiavau į plaÄias tÄ—viškÄ—s pievas :D

 oo, žiÅ«rÄ—k jau koks aukštas KB, džiugu :) Aš skaiÄiavau su istorijos 95%, tai 20,08 gavosi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:07:16 | Nuoroda
senas_von_krienas rašÄ—:
atvirkštukÄ— rašÄ—:
senas_von_krienas rašÄ—:
atvirkštukÄ— rašÄ—:
senas_von_krienas rašÄ—:

heroix.wordpress.com/2010/09/05/konkursinio-balo-skaiciavimas/ Gal šita? :D

 Taip, šita :) aÄiÅ« labai ! :)

 19.72 arba nuskaiÄiavau į plaÄias tÄ—viškÄ—s pievas :D

 oo, žiÅ«rÄ—k jau koks aukštas KB, džiugu :) Aš skaiÄiavau su istorijos 95%, tai 20,08 gavosi :)

 PerskaiÄiavau, gavau vÄ—l tuos paÄius 19,52, pridÄ—jau ne vietoj vienetÄ… :D Na o tau su 20,08 durys plaÄiai atvertos :) Cecilie Hauglund gera dÄ—stytoja, pasisekÄ—, jeigu rinkaisi norvegų k.

 Vis tiek aukštas KB, neprarask vilties :) o su kokiu istorijos balu skaiÄiavai? Taip, 1-u numeriu rašiau norvegų kalbÄ…:) o iš kur žinai apie šiÄ… dÄ—stytojÄ…?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:30:45 | Nuoroda

 Su 96, gal per aukšti siekiai, bet... :D Apie dÄ—stytojÄ… girdÄ—jau, kad geras žmogus, nors Äia gali bÅ«t tik gandai. apskritai, skandinavų dÄ—stytojai ne lietuviško bÅ«do "ark ir melskis", manyÄiau :) Ir šiaip, skandinavistikos centre ganÄ—tinai draugiška aura, gal dÄ—l to, kad nedaug žmonių mokosi, pažįsta vieni kitus ir dÄ—stytojai daugiau laiko skirt gali kiekvienam, negu šimtui, sÄ—dinÄiam auditorijoj :)

 KodÄ—l per aukšti? ;D aš manau, kad Tu ir visÄ… 100-ukÄ… gali nuskinti :) Esu girdÄ—jusi ir aš apie maloniÄ… ir draugiškÄ… atmosferÄ… skandinavistikos centre :) kaip tik tokia atmosfera, kokioje ir norÄ—Äiau studijuoti:mažos grupelÄ—s žmonių, draugiški dÄ—stytojai, kas gali bÅ«ti geriau ? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:13:45 | Nuoroda
GuvilÄ— rašÄ—:

O sakykit kuo skiriasi skandinavų filologija nuo skandinavistikos?

 Štai Äia naujienos.vu.lt/mokslas/mosline-veikla/23693-scandinavistica-vilnensia-2011-naujos-studiju-ir-tyrimu-sampratos-link radau , kad "pokytis pavadinime atspindi filologinių dalykų išlaikymÄ… ir kitų, tarpdiscipliniškų dalykų įliejimÄ… į studijų programas." :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 19:59:59 | Nuoroda
GuvilÄ— rašÄ—:

PasiskaiÄius jÅ«sų pasisakymus, dar labiau norisi Äia! :)

 Pirmais numeriais rašei skandinavų kalbas ar dar dvejoji? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 20:42:29 | Nuoroda
Cocoagnes rašÄ—:

Sveiki, ar yra stojanÄių šiais metais?? ;)

 Sveika :) 3-ioje vietoje įrašiau prancÅ«zų filologijÄ…, taÄiau dvejoju ar jos nesukeisti su anglų filologija ir ispanų kalba :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:16:05 | Nuoroda
Sky eyes rašÄ—:

Kadangi jau visi egzai aiškÅ«s, gal galit parašyt savo kb, kad realiÄ… situacijÄ… pamatyt :)

 Mano 20,18 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 23:26:03 | Nuoroda

 1.VU skandinavų filologija(norvegų kalba)

2. VU skandinavų filologija( švedų kalba)

3.VU prancūzų filologija

4. Anglų filologija ir ispanų kalba

5.VU istorija

6.VU kultūros istorija ir antropologija :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 18:31:10 | Nuoroda

 Kaip supratau, ieškai studijų programų pasirenkamumo lentelių. Gaila, taÄiau dÄ—l konkurencijos įstatymo galimybÄ— pamatyti stojanÄiųjų pasirinkimus yra panaikinta, o mes galime pamatyti tik štai šiÄ… statistikÄ… www.lamabpo.lt/turinys/bendrojo-priemimo-rezultatai/2011-m-bendrojo-pri%C4%97mimo-eiga-0.

Žinutė parašyta: 2011-07-17 18:48:19 | Nuoroda
Philosophus rašÄ—:

Naah, Äia abstraktu. Ten buvo, sakau, aiškiai ir tiksliai nurodyta, kiek paraiškų pateikta, sakykim, į VU teisÄ™ ar, pavyzdžiui, VDU anglų filologijÄ…, žodžiu, buvo galima netgi pasirinkti aukštÄ…jÄ… mokyklÄ… ir pasižiÅ«rÄ—ti, kiek pretenduoja stoti į vienÄ… ar kitÄ… specialybÄ™. Žodžiu, matyt, kad iš tiesų panaikino. O gaila. :/

 Aš puikiai suprantu, apie kÄ… tu kalbi pamenu, kaip vienÄ… vakarÄ… dar žiÅ«rÄ—jau, kiek į mano pasirinktÄ… specialybÄ™ buvo pateikta prašymų, o kitÄ… dienÄ… ši galimybÄ— jau buvo panaikinta. Ir kaip jau minÄ—jau, tai nutiko dÄ—l konkurencijos įstatymo.