Vartotojo Vilou pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:44:03 | Nuoroda

1. Testas - sunkesnis negu anksciau. Truputi esu sprendes ankstesniu metu, tikrai buvo lengvesni. Kiek snekejau - beveik visi sutartinai teigia, kad testas sunkus.

 

3. Saltiniai - pakankamai lengvi, buvo tokiu neaisku klausimu formuluociu, bet padaryti tikrai buvo galima. Zemelapiai buvo tikrai lengvi, tokiu net nesitikejau.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:44:43 | Nuoroda

Del JAV konstitucijos - tiksliai neprisimenu, bet ten buvo galima tikrai ismastyti varianta vien zinant, kad cia konstitucija :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:45:18 | Nuoroda
bembinas rašė:

geriausiai buvo, kai reikejo paaiskinti citata kazkokia is partizanu kovu ir nurodyta, kad ta citata yra berods D saltinyje, as ble ieskau, ieskau ir nifiga nerandu tos citatos, tai paskui pamaciau, kad ta citata yra ne saltinyje D, o saltinyje E, tai bybiai, tie, kas sudarinejo egza, matosi, kad ant durniaus sudarinejo

 Teisingai, as irgi sita pastebejau. Klaida :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:50:46 | Nuoroda
bembinas rašė:

jo antante ir trilype. o kai reikejo visas tas salis pazymet zemelapyje, kur zymejot JAV?:D

 Prase pazymeti Europos salis tik :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:55:25 | Nuoroda

Nezinau ar gerai, bet as rasiau taip apie Vokietijos ir Italijos suvienijimus.

Italijoje - pilietinis karas (Dz. Garibaldis), Vokietija buvo suvienyta taikiai (O. von Bismarkas). Hmm, dar panasumus reikejo parasyt, bet nepamenu :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:56:31 | Nuoroda
satkutis rašė:

aj dar pasirodo kur apie tas revoliucija tai cia kur 1848 m. vyko Austrijos-Vengrijos imperijoj. O as pradejau burti apie Vokietijos ir Italijos suvienijima :D zodziu super

 Oj blemba....

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:58:14 | Nuoroda

Yeh, sorry. My bad.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:06:53 | Nuoroda
meskinas999 rašė:
Vilou rašė:

Nezinau ar gerai, bet as rasiau taip apie Vokietijos ir Italijos suvienijimus.

Italijoje - pilietinis karas (Dz. Garibaldis), Vokietija buvo suvienyta taikiai (O. von Bismarkas). Hmm, dar panasumus reikejo parasyt, bet nepamenu :)

 Vokietija taikiai suvienyta? O tai kodėl tris karus kariavo? Su Danija, Austrija-Vengrija ir Prancūzija? Beje iš Prancūzijos buvo tada atimti tie garsieji Elzasas su Lotaringija, dėl kurių paskui kalėsi ir I ir II pasauliniuose.

 Taigi jau zinau, anksciau zmogus komentavo mano klaida, del kurios as sutinku.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:25:11 | Nuoroda

Na pagal vadoveli tai krikscionybe atsirado Palestinoje tikrai :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 14:25:45 | Nuoroda

Na Bermontininkai yra rusu belaisviai Vokietijoje. Nepamenu koks ten klausimas buvo, bet bermontininkai siaip vokieciams atstovavo pagal mane.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 14:30:55 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Maldauju, pasakykit kas nors, kad vokiečių :D

Tada užtvatinsiu mokskliukę, kuri man pasakė, kad lenkų interesus.

 Jau dabar galit tvatint, nes kad ne lenku tai as duodu 100% :D Vokieciu turi buti, tik ju vadas buvo rusas Bermontas-Avalovas. Jie kovojo kartu su vokieciu karamiuone, ka tik paskaiciau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 14:33:25 | Nuoroda

Atvirksciai, bermontininkai yra rusai. Pats Bermontas-Avalovas yra rusas.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 14:55:06 | Nuoroda
Splatt rašė:

Kaip į 57 klausimą atsakėt?

 Nezinau, paskutini sita klausima dariau, galva jau buvo perkaitus :D 

Siaip rinkausi C, nes atskleidziama tikra situacija partizaninio karo metais (kad ne visi lietuviai kovoja pries okupantus), taip pat padaroma isvada, kad partizaninis karas buvo be perspektyvos laimeti, o tai ir parode karo eiga, taip pat partizaninis karas kelia tiesiogini pavoju tautos egzistencijai, nes zuvo daug partizanu kare, zmones buvo baudziami del rysiu su partizanais, tremiami.

Dabar kai rasau, atrodo, kad gal ir ne tas cia, bet kai rasiau egze, atrode, kad tinka :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 15:07:28 | Nuoroda

Reikia prisimint dabar :) Atrodo taip rasiau, taigi mano variantai:

C - pilietinis karas. D - karas su okupantu. E - ginkluota pokario rezistencija.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 15:15:41 | Nuoroda

Apie Marsalo plana tai gal lengviausias klausimas :) Na gal su Sengeno erde lengvesnis :D

 

5- pats paskutinis mano testo klausimas, nes nezinojau jo. Atmeciau iskart A ir C. Argumentavau, kad Breznevo valdymas buvo, stagnacija. Rinkausi D atrodo, nors nebuvau tikras.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 15:17:27 | Nuoroda
dorido rašė:

19. Kurio Ministro Pirmininko vadovaujama Lietuvos vyriausybė 1920–1940 m. valdė
ilgiausiai?
A Antano Merkio.
B Augustino Voldemaro.
C Juozo Tūbelio.
D Mykolo Sleževičiaus.

D?

 Atsakymas turi buti C.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 17:22:39 | Nuoroda

Hidan - perziurejau tavo testo ats, ziurejau tik i tuos, kur be ? . Nezinau, pagal mane tai cia visi teisingi iskyrus 19. 19 atsakymas yra C - Tubelis.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:09:19 | Nuoroda
hidan rašė:
Vilou rašė:

Hidan - perziurejau tavo testo ats, ziurejau tik i tuos, kur be ? . Nezinau, pagal mane tai cia visi teisingi iskyrus 19. 19 atsakymas yra C - Tubelis.

 na, del sito irgi abejojau. Valdemaras buvo steigiamojo seimo pirmininkas, ir dar prie smetonos kelis metus. o del tubelio nezinau.. :)

 Na apie Voldemara tik pamenu, kad jis trumpai valde. Apie ta Tubeli tai isvis niekada nebuvau girdejes, bet kai tikrinaus atsakymus tai radau Vikipedioj, kad Tubelis valde daug metu ( virs 10), jis buvo Smetonos sesers vyras :D Ar panasiai kazkas :D

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:15:57 | Nuoroda
mellisa rašė:

o 34? man tai buvo pats sunkiausias egzamino klausimas, vienintelis, kur netgi to trecio principo nesugebejau ismastyt... netgi jokiu pievu nesugalvojau, tuscia palikau... jau geriau mokytojai nesakysiu, kad neatsakiau niekaip, nes rekt labai prades... 

 1. Valdzios padalijimas - siuolaikineje demokratijoje taip pat egzistuoja valdzios padalijimas, t.y leidziamoji, vykdomiji ir teismine.

2. Sita irgi ilgai galvojau, netinka galbut cia jis :) Anyway. Valdzia atstovauja savo tautai, turi paisyti "mazojo zmogaus interesu". Tokia situacija yra ir siuolaikineje demokratijoje.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:18:49 | Nuoroda
hidan rašė:
Vilou rašė:
hidan rašė:
Vilou rašė:

Hidan - perziurejau tavo testo ats, ziurejau tik i tuos, kur be ? . Nezinau, pagal mane tai cia visi teisingi iskyrus 19. 19 atsakymas yra C - Tubelis.

 na, del sito irgi abejojau. Valdemaras buvo steigiamojo seimo pirmininkas, ir dar prie smetonos kelis metus. o del tubelio nezinau.. :)

 Na apie Voldemara tik pamenu, kad jis trumpai valde. Apie ta Tubeli tai isvis niekada nebuvau girdejes, bet kai tikrinaus atsakymus tai radau Vikipedioj, kad Tubelis valde daug metu ( virs 10), jis buvo Smetonos sesers vyras :D Ar panasiai kazkas :D

 mm, tai jau tada ryskiai, kad ilgai valde. per pazintis ilindo gudrutis... ;DD

 Va radau Vikipedioj :D "nuo 1929 m. rugsėjo 23 iki 1938 m. kovo 24 d. – Ministras Pirmininkas" Va apie Tubeli.

Ai, truputi kitaip cia su ta giminyste :D "Buvo vedęs A. Smetonos žmonos seserį." :D