Vartotojo [Karolina] pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-14 14:12:02 | Nuoroda

Sveiki ;] taip pat pasirinkau šią temą. Būtų labai malonu, jei kas atsiūstų savo įžangą. Aš galėčiau pasidalinti potemėmis, kurios galėtų būti egzamine. Jos nėra visiškai tikros, bet kažkas panašaus bus. Lengviau mokytis pagal jas ;] Tas potemes mums davė mūsų mokytoja. Būčiau labai dėkinga už informaciją.  

Žinutė parašyta: 2009-06-15 08:22:08 | Nuoroda
O kam atsiunčia potemes tai meskit iš kart čia ;] Tik pora žmonių, kad būtų tikrai teisingos ;>
Bus labai labai didelis dėkui ;)
Žinutė parašyta: 2009-06-15 08:23:50 | Nuoroda

 Beje, sekmės visiems kalbėjime ;]]*

Žinutė parašyta: 2009-06-15 08:36:24 | Nuoroda

 gal kas turit Kultūra ir Jaunimas? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 08:37:57 | Nuoroda

niekas nežino ;D vieni kitais pasitikime ir tiek ;p

Žinutė parašyta: 2009-06-15 09:03:13 | Nuoroda

 1. zmogus tuomet negali buti tikrai naudingas savo tevynei jiee yra isauge savo tautos kulturos pagristi arba paneigti (satrijos ragana) .

2 vykdomas projektas vilnius 2009 europos sostine kokia programa pasiulytumet jaunimui.

3. vietos kurioje gyvenate zymiausi kulturos obektai . kokia tautos istorijos patirti jie pasokoja jaunimui pagristi.

4. kokio kulturos tradicijos puoselejate seimoje .

5. jaunimo poziuris ivairias lietuviu kulturos fotmas ka manote ir zinote apie tai?

 

Tikros kuklturos ir jaunimo;D

Mamo mama, lietuvių kalbos mokytoja jas patvirtino ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 09:05:14 | Nuoroda

 Tikrai tikros ;D mamo mama, lt mokytoja, man tokias pačias atsiuntė ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 09:34:31 | Nuoroda

 Aš taip pat ruošiuosi 4, nes ji man artimiausia. ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 12:23:23 | Nuoroda

 Ačiū visiems už visą informaciją, kurią suteikėte  Iš kalbėjimo surinkau 20/22. Manau, jog tai yra labai gerai :) Bendras gavosi 9 ir dėl to labai džiaugiuosi.

Dar kartelį ačiū Jums, mielieji 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 12:30:42 | Nuoroda

Na man pačiai reikėtų rydienos potemių, nes mano draugės ryt eina kalbėt ;D Tai žadėjau kaip nors padėt ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-15 13:01:18 | Nuoroda

 Sveiki ;] Mano draugė ryt kalba šia tema ;] Gal kas būtų labai gras atsiūstų į mailą potemes šiandienos ir info naudingos? Labai noriu draugei pagelbėt. Ačiū iš anksto.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 13:22:09 | Nuoroda

 Taip, taip. Jaučiam ;DD

Nuotaikos labai geros ;D Iš Lietuvių 9 gavau, tai dabar devibtam danguj skaroju ;DDD Tik vat dar nežinau kaip su matematika bus. Bet nieko, viskas bus gerai  Na o jums kaip? Kaip savijauta po kalbėjimo? ;}

Žinutė parašyta: 2009-06-15 13:24:10 | Nuoroda

 Dar nežinau kiek gavau ir kažkaip nervas jama ;D Bet manau tarp 7-8 turėtų būti :)

Asmeniškai man šis egzaminas buvo sunkus... Uždaviai paskutiniam lape viską sumovė...  Na bet ką padarysi, bus kaip bus ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 13:42:38 | Nuoroda

Na, kaip jaučiatės po visų tų pirmų išbandymų? Kokius balus gavote? Kaip save vertinate? Ar patienkinti įvertinimais? :)

Žmonės, jau galima sakyti, jog ATOSTOGOS ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:18:33 | Nuoroda

 Šiandienos potemes man kažkaip atrodo žymiai tengvesnės nei vakar... ;//

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:34:30 | Nuoroda
ringailioska rašė:
[Karolina] rašė:

 Šiandienos potemes man kažkaip atrodo žymiai tengvesnės nei vakar... ;//

 O tu vakar kalbėjai? Nes jei vakar,tai taip visada atrodo,kad tai kas tau buvo skirta yra sunkiau,nei kitiems;]

 Taip, taip vakar. Na bet draugei dabar padedu ruoštis ir man kažkaip lengvaiu nei sau buvo ;D

Žinutė parašyta: 2010-10-31 13:37:13 | Nuoroda

 Aš irgi ruošiuosi laikyt VBE ;) Bet kolkas tai žiauriai bijau kad neišlaikysiu ;DD Visi gazdina, kad vos ne sunkiausias egzas iš visų.. ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-10-31 13:53:21 | Nuoroda

 Kas žadate laikyti? Kaip ruošiatės? Gal turite paiūlyti kokių knygų ar uždavinynų? 

Žinutė parašyta: 2010-11-01 13:45:00 | Nuoroda

 Irgi prisipirkau knygučių "Į pagalbą abiturientiu" ;DD Bet dar kažkaip neprisiverčiu pradėt spręst, nes mokausi ir papildomai, tai ten su mokytoja viską pradėjom kartot nuo skaičiavimų ir elementarios geometrijos. Tai manau jog taip ir pasiruošiu egzaminui :)

Žinutė parašyta: 2010-11-01 13:47:02 | Nuoroda
x-boom rašė:
[Karolina] rašė:

 Aš irgi ruošiuosi laikyt VBE ;) Bet kolkas tai žiauriai bijau kad neišlaikysiu ;DD Visi gazdina, kad vos ne sunkiausias egzas iš visų.. ;D

O, kaip smagu, kad atsirado bendramintė iš merginų tarpo, bent ne viena aš tokia :D Taip, girdėjau daug tokių pasisakymų, dar ir pati drebu, vis galvoju apie tą pascalį, kaip išmokt tas programėles parašyti ir pnš, nes aš asmeniškai tik dabar pradėjau jo mokytis, niekad iki šių metų niekas man mokykloj net puse žodžio apie jį nesakė :D Bet vat jau pradedu mokytis, skiriu laiko jam :D O kaip tau sekasi su programavimu? :)

 Na mokausi mokausi... ;D Šeip pradėjau jau pernai mokytis pascalio, bet taip rimčiau tai tik šiemet vasarą. Na sekasi tai gan neblogai :) Tik vat niekaip nepavyksta įsiminti visų algoritmų ir pan. ;)