Vartotojo whatever. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:48:08 | Nuoroda

Sveiki aš tai dabar susimėčius... planuoju stoti į soc. pedagogiką, ir galvojau arba VPU arba ŠU, bet apsistojau ties Vilnium. ten gaučiau soc.pedagogikos bakalaurą. Šiandien mama įkyriai pradėjo siūlyt dar vieną variantą (pačiu laiku, kai teliko kelios dienos prašymui). Sako stot į VU į soc.darbą ir kažkaip paskui gaučiau soc.pedagogikos magistrą. Bet ten būtų šeši metai studijų. Kas geriau? ar apsimoka?  man studjos būtų nemokamos, ir sako su magistru geriau įsidarbint.nes mokykloj tikrai nenorėčiau dirbt. bet nežinau, mane truputį gąsdina trukmė...
 

Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:59:30 | Nuoroda
nesakyk rašė:
whatever. rašė:

Sveiki aš tai dabar susimėčius... planuoju stoti į soc. pedagogiką, ir galvojau arba VPU arba ŠU, bet apsistojau ties Vilnium. ten gaučiau soc.pedagogikos bakalaurą. Šiandien mama įkyriai pradėjo siūlyt dar vieną variantą (pačiu laiku, kai teliko kelios dienos prašymui). Sako stot į VU į soc.darbą ir kažkaip paskui gaučiau soc.pedagogikos magistrą. Bet ten būtų šeši metai studijų. Kas geriau? ar apsimoka?  man studjos būtų nemokamos, ir sako su magistru geriau įsidarbint.nes mokykloj tikrai nenorėčiau dirbt. bet nežinau, mane truputį gąsdina trukmė...
 

 tai kur tu bestotum jei nori magistro diplomo tai pirmiausiai turi pabaigt bakalauro studijas 4 metai + 2metai magistro studiju.

 tai esme tame kad man tai pofik ar magistras ar bakalauras, čia mama nori bakalauro

Žinutė parašyta: 2011-07-18 21:45:05 | Nuoroda

Gerai, o jei studijuoju VU soc. darbo bakalaurą ir paskui studijuoju toliau, gaunu magistrą, ar gaunu soc. pedagogo kvalifiaciją? gal kas tiksliai žinot ? nes mano mama sužinojo kad taip yra iš avo bendradarbės, kuri man neatrodo itin protinga ir besigaudanti šitoj situacijoj...

Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:30:14 | Nuoroda

Aš norėjau apsidraust,kad tiksliai žinot. Mama visvien ūš iki galo kad stot į VU tai bijau kad nebūtų taip kad studijuosiu šešis metus o pasirodys kad visvien liksiu soc darbuotoja. kai per keturis galejau tapt soc pedagoge.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-19 18:46:36 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

nu dabar rėkiat kad į VU vien dėl vardo.. :D  o realiai galvok ko nori
jei būsi soc darbuotoja, tai negalėsi dirbt mokyklose ir darželiuose(?) galėsi senelių namuose, vaikų pensijonuose, vaikų namuose, kur tikrai nėra labai lengva.
 

 va va  tai aš ir noriu apsidraust kad nelikčiau tik soc. darbutoja, o būčiau soc pedagogė. taip labiau apsimoka, juolab jei studijuočiau šešis metus ir šnipštas iš to tai grynai praradimas, kad ir VU studijavau. į patį univerą kaip į VU visai norėčiau (jei tik įstosiu). bet va dėl kvalifikacijos..

Žinutė parašyta: 2011-07-19 18:53:05 | Nuoroda

va į google įvadžiau 'socialinio darbo magistras' ir aikos radau šitą info:



Socialinio darbo magistro kvalifikacija reikalinga norint dirbti socialinio darbuotojo darbą.
 

Įgiję socialinio darbo magistro kvalifikaciją asmenys gali dirbti visose socialinės apsaugos sistemos grandyse: savivaldybių rūpybos ir globos skyriuose, globos institucijose, ugdymo įstaigose, sveikatos priežiūros įstaigose.

tai vis dėl to taip suprantu visvien nebūčiau soc. pedagogė ar čia kaip nors mandriai reikia suprast?...


 

Žinutė parašyta: 2011-07-19 19:02:11 | Nuoroda

i'm back.again and again.

anyway sugalvojau kaip suformuluot savo klausimą, kad būtų tiksliai ko noriu sužinot  tai va. ar gavus socialinio darbo magistrą galėsiu dirbt socialine pedagoge? gal kas žinot.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 19:02:12 | Nuoroda

i'm back.again and again.

anyway sugalvojau kaip suformuluot savo klausimą, kad būtų tiksliai ko noriu sužinot  tai va. ar gavus socialinio darbo magistrą galėsiu dirbt socialine pedagoge? gal kas žinot.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 22:15:41 | Nuoroda

aišku.ačiū :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 23:22:09 | Nuoroda

ir vėl.dar vienas klausimas. jau paskutinis.

juk į edukologiją įeina ir socialinė pedagogika, arne? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:08:29 | Nuoroda

Aš irgi ieškau kur gyvent. o kur jūs, Vilniuj?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:12:48 | Nuoroda

Helou :) panašu kad ir aš prisijungsiu prie stojančių į VPU. :) ir iš karto turiu klausimų. ar gyvensit bendrikuose? gal kas ieško buto nuomotis? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:37:44 | Nuoroda
Di-mma rašė:
whatever. rašė:

Helou :) panašu kad ir aš prisijungsiu prie stojančių į VPU. :) ir iš karto turiu klausimų. ar gyvensit bendrikuose? gal kas ieško buto nuomotis? :)

 Į kurią specialybę stosi? :p

 Socialinę pedagogiką :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 18:21:59 | Nuoroda

oooj ne, antakalnis man per toli... gaila,bet ne.. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 17:19:21 | Nuoroda
Gintera rašė:

Sveiki :)

gal žinot ar lamoj KB parašytas jau su motyvacinio balais ar motyvacinio balai bus pridėti vėliau ?

 pridėtas jau motyvacinis :) nes man kur nereikia motvacinio tai KB iškart dviem balais žemesnis :)