Vartotojo isterike pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:03:56 | Nuoroda

Taigi ides tas potemes kai suzinos :) na o cia yra idetos kol kas tik  "Knyga ir mes" ir "zmogus ir aplinka" potemes :) bet kai suzinos papildys :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:04:23 | Nuoroda

linksmas.net/10klases-pupp-06-16-potemes -t28955.html

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:30:52 | Nuoroda

Na as irgi manau jog siandienos lengvesnes :) pati siandien kalbesiu bet net neysivaizduoju(na tik truputi isivaizduoju ;D) ka sakyt... Galvoju rinktis 2poteme: "Jei tektų pristatyti lietuvių kultūrą užseniečiams ką papasakotumete?" kazkaip manau jin kazkiek sienasi su vakarykste 5 poteme o as ja kaza lyg ir ruosiausi...

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:47:57 | Nuoroda

Zekit,o ka ir kaip reiktu keisti kad lietuviai galetu didziuotis savo kultura? ;D galvoju paskutine poteme sneket(persigalvojau,antra nebetinka ;D) bet nesugalvoju ka ir kaip reiktu keisti

Žinutė parašyta: 2009-06-16 10:25:28 | Nuoroda

Man dar iki puse tryju kankintis :/ siaubas...

Žinutė parašyta: 2009-06-16 12:25:48 | Nuoroda
LincasLT rašė:

Baisiausia kymarint tam pasirošimo kabinete. O šeip, tai ten paprasta ganėtinai. Reikia nebijot žiūrėt į lapą ;) 

 Sakai? ;D bet tai jei ten taip akivaizdziai spoksosi i ta lapa,taigi balus irgi minusuos ,argi ne?

Žinutė parašyta: 2009-06-16 12:32:13 | Nuoroda
xxsaldixx rašė:

na va as ir jau pakalbejau, pagaliau :D

 Ir kaip sekes? :) kiek pamenu kultura ir jaunima stema tavo? :) kuria poteme kalbejai?

Žinutė parašyta: 2009-06-16 12:38:28 | Nuoroda

Tai tum dar ir keist dabar buvo galima temas? ydomiai...mum tai jau gal pri koky men reikejo nusprest kuria ir keist nebegalejai...

Žinutė parašyta: 2009-06-16 15:45:41 | Nuoroda

Pagaliau viskas...atostogos...bet,savijauta tai tikrai ne kokia... susimoviau ziauriai...beveik nk nepasakiau...mokytoja vietoj to kad pagelbetu,dar labiau suvarinejo...zodziu siaubas...

Žinutė parašyta: 2009-06-16 16:31:26 | Nuoroda

Nu as ir kiaule ;D blm... didelis dekuj visiem kurie bent kazkaip padejo,ar bent norejo padet ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-19 11:06:57 | Nuoroda

Seip pati balu is lt nezinau,o gaila,taip ydomu kiek is rasinio surinkau :D o seip bendrai savo rezultatais esu tikrai patenkinta... Matematika 7,o lietuviu 8 :) ypac kai pries tai nk galima sakyt nesiruosiau... tikrai is lietuviu tiek nesitikejau ;D Bet pasirodo viska sukniso kalbejimas,gal net iki 9 buciau istempus..bet tai...dziaugiuos ir tokiais rezultatais :)

Žinutė parašyta: 2009-06-19 11:10:38 | Nuoroda

Gavau 7,bet esu patenkinta :) blm ydomu butu pamatyt kuriose vietose susimoviau ;D seip ten 13 berodz visai neissprendziau,kitus kazka bandziau,tai matyt po viena kita taskely irprisirinkau ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-26 18:33:46 | Nuoroda

Nava, užmačiau ,jog kažkas taikosi įbuhalterinę apskaitą bei finansus...Prisidedu ir aš :)) tačiau,rezultatai bus taip pat popraščiai,todėl,bijau,kad gali nepavykti...Galėtų ,taip stebuklingai šiemiet kb balas vėl nukrist iki 2009 metais buvusio :D

Žinutė parašyta: 2011-06-26 19:39:24 | Nuoroda

mane taip pat domintų,besimokančių buhalterinę apskaitą ar finansus nuomonės, apie studijų mokybę, bei sunkumą... Už ar prieš :D

Žinutė parašyta: 2011-06-28 18:52:00 | Nuoroda
gabrikas1 rašė:

Po 40min. egzo isejau. Antros dalies nelaukiau :D Idomu ar islaikysiu ? :D Kada atsakymai ? :D

 Kiek girdėjau,tai lyg ir pektadienį turėtų būt rezultatai,bet...Šimtu procentų negarantuoju :)

O dėl išlaikymo,tai tikria turi šancų...aš pati panašiai :D į praktinę nebėjau...Šiaip prieš porą metų vienas pažystamas,taip,na neidamas į praktinę dalį, išlaikė 28%, taip kad jei nesitiki labai daug,o ir nemanai jog susimovei,tai šilaikysi ;D aš optimistė net 40% tikiuos :)))

Žinutė parašyta: 2011-06-29 11:51:51 | Nuoroda
Ugne019 rašė:

Optimistė :D aš tikiuosi bent 30-40% eidama i praktine uzduoti ir dar kazka tikrai i tema parašius :D o teorine dalį irgi gerai padariau :) nu jei tu išlaikysi 40% tai tada aš tave net pasveikinsiu :))

 Taip,aš tikrų tikriausia optimistė :DD šiaip jei 30% surinkčiau irgi džiaugčiausi, bet nenustebsiu nei nei 15 nebus :D ai,tas laukimas kartais taip subalamutina protą,kad net nebežinai,ką ir begalvoji :D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 13:03:40 | Nuoroda
Ugne019 rašė:
isterike rašė:
Ugne019 rašė:

Optimistė :D aš tikiuosi bent 30-40% eidama i praktine uzduoti ir dar kazka tikrai i tema parašius :D o teorine dalį irgi gerai padariau :) nu jei tu išlaikysi 40% tai tada aš tave net pasveikinsiu :))

 Taip,aš tikrų tikriausia optimistė :DD šiaip jei 30% surinkčiau irgi džiaugčiausi, bet nenustebsiu nei nei 15 nebus :D ai,tas laukimas kartais taip subalamutina protą,kad net nebežinai,ką ir begalvoji :D

 Na taip man jau irgi stoga rauna ir net nzn ka bemąstyti :D bet aš tikrai neesu tokia optimistė. Mokytojos sakė, kad gerai egza parašiau, bet ir tai sau duodu mažai vilties,kad surinksiu 40%, nes neaišku kokie bus vertinimo kriterijai ir koks bus pereinamasis balas :)

 Na taip...bet aš kadangi per bandomajį...na taip,tada ėjau į praktinę dalį, bet ten tikrai labai mažai parašiau...surinkau apie 50% kažkur...tod ir turiu dabar tokių kvailų vilčių :D nieko...greit pamatysim kaip čia kas bus :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 15:30:03 | Nuoroda
Ugne019 rašė:
isterike rašė:
Ugne019 rašė:
isterike rašė:
Ugne019 rašė:

Optimistė :D aš tikiuosi bent 30-40% eidama i praktine uzduoti ir dar kazka tikrai i tema parašius :D o teorine dalį irgi gerai padariau :) nu jei tu išlaikysi 40% tai tada aš tave net pasveikinsiu :))

 Taip,aš tikrų tikriausia optimistė :DD šiaip jei 30% surinkčiau irgi džiaugčiausi, bet nenustebsiu nei nei 15 nebus :D ai,tas laukimas kartais taip subalamutina protą,kad net nebežinai,ką ir begalvoji :D

 Na taip man jau irgi stoga rauna ir net nzn ka bemąstyti :D bet aš tikrai neesu tokia optimistė. Mokytojos sakė, kad gerai egza parašiau, bet ir tai sau duodu mažai vilties,kad surinksiu 40%, nes neaišku kokie bus vertinimo kriterijai ir koks bus pereinamasis balas :)

 Na taip...bet aš kadangi per bandomajį...na taip,tada ėjau į praktinę dalį, bet ten tikrai labai mažai parašiau...surinkau apie 50% kažkur...tod ir turiu dabar tokių kvailų vilčių :D nieko...greit pamatysim kaip čia kas bus :)

 Na taip greitai, jau rytoj viskas bus aišku :) darbar visiškai nekantrauju. Parasyk ryt kiek gausi procentų ;)

 Gerai,pasidalinsim įspūdžiais ;D ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 18:29:31 | Nuoroda
Linutja rašė:

sveiki, kiek domejaus, sioms studijoms reikia 4 egzaminu..  vienas is ju matematika, tai jai as jos nelaikiau, vadinas neturiu sansu cia istoti? Ir man keista, kad norint stoti i kolegija reikia net 4 egzaminu..

 Sveika...na egzaminų reikia tai 3,tikrai ne 4 :) Reikalingi Matematika(jos didžiausias svertinis koficientas, reiškia,kad ji čia daugiausia lemia), lietuvių k, ir istorijaarba anglų kalba, čia apsirinktinai...vieno iš jų egzamino o kito metinio pažymio... Na manau,jog yra šiokių tokių šancų įstot ir nelaikant vieno kažkurio egzamino...tačiau kb automatiškai krenta ir šancai tikria mažesni :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 23:40:10 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
isterike rašė:

Nava, užmačiau ,jog kažkas taikosi įbuhalterinę apskaitą bei finansus...Prisidedu ir aš :)) tačiau,rezultatai bus taip pat popraščiai,todėl,bijau,kad gali nepavykti...Galėtų ,taip stebuklingai šiemiet kb balas vėl nukrist iki 2009 metais buvusio :D

 Reik tikėtis,kad abiem pasiseks šiemet ;D

 Viltis miršta paskutinė ;D taip kad iš tiesų reik tikėtis ;)