Vartotojo isterike pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-30 09:19:17 | Nuoroda

Na atsižvelgiant į tai jog,informę laikiau tik šiaip o ir į praktinę dalį nėjau,tai normaliai visai ;D 33taškai ir 22%. Tikėjaus 30-40.bet labai nenusivyliau ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 09:37:36 | Nuoroda
Ghost rašė:
isterike rašė:

Na atsižvelgiant į tai jog,informę laikiau tik šiaip o ir į praktinę dalį nėjau,tai normaliai visai ;D 33taškai ir 22%. Tikėjaus 30-40.bet labai nenusivyliau ;D

 2tasškū skirtumas tačiau procentais netgi 5:)

 tai lt iš vis 3taškų skirtumas,o procentų 7...Čia nesuprasi :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:47:56 | Nuoroda
dussy rašė:

dauguma aukštai šokat, pavydukas :) aš tai verksiu iš laimės, jei surinksiu 50% ;DD

 Xe, man ir tas pats ;D šiaip jau ir 40% būčiau LAABAI laiminga :D belieka tikėtis,jog matkė nepaves taip žiauriai,kaip kad lietuvių :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:59:38 | Nuoroda
Sadistas rašė:

 kas nors pasakykit kur as istociau su lt 21% ir anglu 49% dailes mokyklinis 8 ir matke dar nezinau arba neilsaikiau arba labai labai silpnai. padekit, as nevilty, nezinau ka daryt. I jokias profesines nenoriu, bent i kolegija beleka siulykit.

 http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle

pasižiūrėk, suvesk savo visus rezultatus,egzaminų ir metinių,pažiūrėk kokie kb gaunasi...o palyginimui kokių kb reikėjo tarkim pernai metais,kai kurių kolegijų puslapiuose yra...tiesiog entingėk apsidomėt ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 22:21:34 | Nuoroda
Sadistas rašė:
isterike rašė:
Sadistas rašė:

 kas nors pasakykit kur as istociau su lt 21% ir anglu 49% dailes mokyklinis 8 ir matke dar nezinau arba neilsaikiau arba labai labai silpnai. padekit, as nevilty, nezinau ka daryt. I jokias profesines nenoriu, bent i kolegija beleka siulykit.

 http://www.lamabpo.lt/skaiciuokle

pasižiūrėk, suvesk savo visus rezultatus,egzaminų ir metinių,pažiūrėk kokie kb gaunasi...o palyginimui kokių kb reikėjo tarkim pernai metais,kai kurių kolegijų puslapiuose yra...tiesiog entingėk apsidomėt ;)

 didelis dekui :)

 Bile tik mačytų ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:20:28 | Nuoroda
kvs911 rašė:

 29 taskai 23 balai tikejausi bent 35 tasku ;(

 Taip pat 29 tik balai24... Tikėjausi ~40%...ech...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:52:43 | Nuoroda
whiteLT rašė:

29proc pagal šiuometinį čia daug ar nedaug? :D 

 su kiek taškų surinkai 29%? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:28:29 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
blowbu rašė:
n2k2a rašė:
blowbu rašė:
ingridaa51 rašė:

Kaip manote su mano balais yra galimybe isstoti i kolegija vf vieta? :D anglu -10 % , lietuviu 49%, matematika - 3 % . Noreciau i socialinius mokslus. :D

 į kolegiją, manau, įstotum, bet tikrai ne į vf.

 Negazdink merginos,  I kolegija tikrai įstos i vf :) 

 į socialinius mokslus, kur reikia matiekos, turint 3%? : DD juokauji?

 Suskaiciavau jo/jos stojamajį balą, 11,7 2009 laisvai būtų užtekę, 2010 tai nebent į administravimą...o kaip šiemet gali tik spėliot

 Va,va...mano labai apnaši situacija..na tik kb gaunasi 12,64...bet žiūrint pagal pernai metus,tai apie socialinius mokslus man jau tik apsvajot...o taip pat visia ennustepčiau jei šiemęt jie dar labiau pakiltų...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:32:27 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
isterike rašė:
nepavojinga rašė:
blowbu rašė:
n2k2a rašė:
blowbu rašė:
ingridaa51 rašė:

Kaip manote su mano balais yra galimybe isstoti i kolegija vf vieta? :D anglu -10 % , lietuviu 49%, matematika - 3 % . Noreciau i socialinius mokslus. :D

 į kolegiją, manau, įstotum, bet tikrai ne į vf.

 Negazdink merginos,  I kolegija tikrai įstos i vf :) 

 į socialinius mokslus, kur reikia matiekos, turint 3%? : DD juokauji?

 Suskaiciavau jo/jos stojamajį balą, 11,7 2009 laisvai būtų užtekę, 2010 tai nebent į administravimą...o kaip šiemet gali tik spėliot

 Va,va...mano labai apnaši situacija..na tik kb gaunasi 12,64...bet žiūrint pagal pernai metus,tai apie socialinius mokslus man jau tik apsvajot...o taip pat visia ennustepčiau jei šiemęt jie dar labiau pakiltų...

 manau, kad kris ;) viltis miršta paskutinė :D

 kad tavo žodžiai Dievui į ausį ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:18:56 | Nuoroda

Besidomėdama kur norėčiau,ir galėčiau įstoti, ir supratusi,jog socialinius mokslus vargu ar pakliūsiu nusprendžiau bandyti laimę ir kitus... Taigi kažkuo užkabino būtent ši srytis...Būtų įdomu sužino, ar yra čia šiemet planuojančių stoti? :) O galbūt čia jau studijuojantys galėtų apsisakyti, ar nesigaili, kaip studijų kokybė? Kokia aplinka... Na tiesiog pasidalinkim patirtim :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 07:52:41 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
ingridaa51 rašė:
LadyShadow rašė:
lisen rašė:


 

planuoju stot i buhalterine apskaita,finansus ir pan,gal yra bendraminciu?:D

 yra yra ;)

 Ir aš galvoju apie buhalterine apskaita. :)

 me too :)

 Ir aš ir aš :)  tik tiek,kad kb mano 12.62.. O pernai minimalus virš 13...tai laaabai, (turbūt veltui) tikiuosi,jog jis kris :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 11:03:54 | Nuoroda

Xe...o aš jau maniau,kad būsiu viena kuriai anglų kalba katorga ir supranta labai minimaliai ;D net ramiau paliko :D Šiaip pirmu numeriu rašiau kk buhalterinę apskaitą,paskuj finansus...bet...jog pavyks įstoti labai labai abejoju...kadangi kb gaunasi vos 12.62...belieka tik tikėtis ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 11:14:23 | Nuoroda

O šiais metais čia stojančių nėra? būtų visai įdomu susipažinti :) nors pati ne pirmu numeriu šią kolegiją rašiau,tačiau įtariu,jog į pirmus numerius nepakliūsių,taigi lieka ši :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 11:35:18 | Nuoroda

Aš kadastrinius matavimus ir nekilonavo turto formavimą :)

Pakviesk skype susipažinsim :) Ritulia96

Na aišku,jei nori ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-15 16:23:21 | Nuoroda

Mane labai domina programavimas... Turiu tik menkus programavimo su pascaliu pradmenis...sudėtingesnių programų su paskaliu parašyti nesugebu... kiek suprantu su pascaliu niekas jau ir nebemokins įstojus...tačiau ar programavimas kažkuria kita kalba bus dėstomas nuo pačių pradžių? Vat šis dalykas mane labiausiai domina :) Na taip pat ir anglų kalbos paskaitos...ar yra skirtoma į grupes pagal gebėjimus anglų kalboje? na silpniausii,stipresni ir stipriausi? Labai ačiū iš anksto už atsakymus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-15 16:54:34 | Nuoroda

Jatus koks nekantrus :) Na kaip matai nėra tokių,bent jau čia...:)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 19:31:51 | Nuoroda

Dėkui labai už informaciją :)

Vat įpatingai dėl anglų kalbos nusiraminau :) Nes visgi mokant anglų kalbą minimaliai pakliųti su stipriausiais tikrai nesinorėtų :)

Na dar galutinai neapsisprendžiau,bet tikriausiai bandysiu...:)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 10:10:21 | Nuoroda

Sveiki,o galbūt yra šiais metais čia stojančių?:) Pati mąstau apie Verslo informatiką Kauno skyriuj. Būtų smagu susipažinti su galbūt būsimais kursiokais ir kursiokėmis :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 10:12:14 | Nuoroda

Vajetus,nu ir nusišnekėjau ;D verslo ekonomiką turėjau galvoj :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 15:48:33 | Nuoroda

 taj vat kad pagal pernai metus tai mano kb per mažas buhalterinei apskaitai :)