Vartotojo isterike pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-21 15:32:54 | Nuoroda

Tai vat jei mokamoj tai priimtų ir mane, bet...kadangi aš nebent į nemokamą...tai tep ir gaunas kad per mažas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 11:14:59 | Nuoroda

Sveiki :)

Galbūt yra stojančių į Vilniaus kooperacijos kolegiją?Tačiau kauno skyrių :) Pati šią kolegiją įrašiau antru numeriu,taigi visai realu jog galiu čia įstoti :) Norėtųsi pabendrauti su būsimais(galbūt) kolegomis :)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 17:30:02 | Nuoroda

 sveika,rašiau ir aš finansų informatiką :) bet ne pirmu nr ir prastu kb :]

Žinutė parašyta: 2011-07-24 21:45:36 | Nuoroda
Rasuke... rašė:
isterike rašė:

 sveika,rašiau ir aš finansų informatiką :) bet ne pirmu nr ir prastu kb :]

 O ką pirmu numeriu rašei ? Į finansų informatika ir su nedideliu balu įstot gali :)

 pirmu ns rasiau

Žinutė parašyta: 2011-07-24 21:49:36 | Nuoroda
isterike rašė:
Rasuke... rašė:
isterike rašė:

 sveika,rašiau ir aš finansų informatiką :) bet ne pirmu nr ir prastu kb :]

 O ką pirmu numeriu rašei ? Į finansų informatika ir su nedideliu balu įstot gali :)

 

 Pirmu nr finansų ekonomiką rašiau,nes ten labiau noriu :) bet ten mano kb dar mažesnis gaunas ;D O čia 14.44...:)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:01:42 | Nuoroda

Blm, paskaitau su kokiais balais pergyvenat,tai...pradedu galvot,kad net ir per papildomą neįstosiu :DD aš su savo 13 ir tai į vf pretenduoju ;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:10:50 | Nuoroda
povelniu rašė:

o as vapsie stojiu y KMAIK vienoi specialybei 8.24 Kb o kitoi specialybei 9.44Kb kaip manot y tokia kaip KMAIK gal su tiek pavyks ystoti?

 Žiūrint į kurią specialybę :) į kadastrinius berods daugiau reik...reakreacijoj irgi lygtais... bet šiaip tai šancų tikrai turi :) Pati blogiausiu atveju, na paskutiniu nr KMAIK rašiau ;D bet šiaip nenoriu ten :))

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:12:26 | Nuoroda
malvea rašė:
isterike rašė:

Blm, paskaitau su kokiais balais pergyvenat,tai...pradedu galvot,kad net ir per papildomą neįstosiu :DD aš su savo 13 ir tai į vf pretenduoju ;DD

 yra specialybių į kurias stoju su mažesniu KB;) ir nesuku galvos, kitais metais pasimokysiu, perlaikysiu egzą ir bandysiu vėl;) aišku, apmaudu, bet negalim gi visi tų vf vietų gaut, kaip ir, negali visi sustot, betreik tikėtis geriausio, bet būt pasiruošus viskam;)

  Čia klausimas ne į temą,bet... Tu kartais ne iš Svds? :DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:16:35 | Nuoroda
malvea rašė:
isterike rašė:
malvea rašė:
isterike rašė:

Blm, paskaitau su kokiais balais pergyvenat,tai...pradedu galvot,kad net ir per papildomą neįstosiu :DD aš su savo 13 ir tai į vf pretenduoju ;DD

 yra specialybių į kurias stoju su mažesniu KB;) ir nesuku galvos, kitais metais pasimokysiu, perlaikysiu egzą ir bandysiu vėl;) aišku, apmaudu, bet negalim gi visi tų vf vietų gaut, kaip ir, negali visi sustot, betreik tikėtis geriausio, bet būt pasiruošus viskam;)

  Čia klausimas ne į temą,bet... Tu kartais ne iš Svds? :DDD

 o lietuviškai? čia turėjo būt kokie Svedasai?:DDD

 aha, tie patys :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:19:20 | Nuoroda
malvea rašė:
isterike rašė:
malvea rašė:
isterike rašė:
malvea rašė:
isterike rašė:

Blm, paskaitau su kokiais balais pergyvenat,tai...pradedu galvot,kad net ir per papildomą neįstosiu :DD aš su savo 13 ir tai į vf pretenduoju ;DD

 yra specialybių į kurias stoju su mažesniu KB;) ir nesuku galvos, kitais metais pasimokysiu, perlaikysiu egzą ir bandysiu vėl;) aišku, apmaudu, bet negalim gi visi tų vf vietų gaut, kaip ir, negali visi sustot, betreik tikėtis geriausio, bet būt pasiruošus viskam;)

  Čia klausimas ne į temą,bet... Tu kartais ne iš Svds? :DDD

 o lietuviškai? čia turėjo būt kokie Svedasai?:DDD

 aha, tie patys :D

 nea, aš iš pačios utn, o kur tie Svedasai dar gerai pagalvočiau prieš atsakydama:D

 a, na tada apsipažinau ;DD netyčia aš ;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:43:27 | Nuoroda

Žodžiu,rašiau ant durniaus kadastrinius matavimus,ir aišku būtinai ten turėjau įstot... ech... teks mėgint į antrą etapąč...bet pradedu manyt jog su savo 13.22 į vkk verslo ekonomiką be šancų... nors pernai minimalus 11 su trupuęčiu buvo... Belieka tikėtis :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:44:32 | Nuoroda
Gabrielele rašė:

 "jeigu pirmojo etapo metu negavote pasiūlymo studijuoti 1–3 pageidavimais valstybės finansuojamoje studijų vietoje, antrajame priėmimo etape galite dalyvauti dėl valstybės finansuojamų studijų vietų."   PAAISKINKIT TA 1-3 PAGEIDAVIMAIS KAIP CIA SUPRAST ??????

 nu jei pirmu antru ir trečiu numeriu tas specialybes kur li toliau eiti,ir pretenduoti į vf vietas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:51:13 | Nuoroda
nicelife rašė:
Ramė rašė:

 O gal jie padare klaidu ir vf ir vnf, tik bijo pasakyt, kad dar labiau nenervintu stojanciuju :D

 noretum ;DD as ir tikrai noreciau ;D

 kad jūsų žodžiai Dievui į ausį :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:52:04 | Nuoroda
Ramė rašė:
Boykinsas rašė:

Sveiki. Jums man paaiskinkit kas cia per nesamones vyksta... gavau tik viena pasiulyma vnf, vf isviso negavau net ir i kolegija nors mano kb 14.10 tai manau i kolegija tikrai turetu uztekt i vf...klasiokas vos egzus issilaike ir istojo i vu ekonomika vnf... man lb nepatinka tokie prikolai... krc taip sunervino

 Tikrai, kad nesamone, nes tarkim, kad ir as, gavau tik viena vnf kvietima, o ten kazkas kitas gavo vos ne du vnf ir viena vnf, tai is viso trys kvietimai ir gali rinktis, o as mat negaliu :)

 rimtai? buvo kas gavo tris kvietimus?;o kai nesamonė...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:53:41 | Nuoroda
Aistie rašė:
Boykinsas rašė:

Sveiki. Jums man paaiskinkit kas cia per nesamones vyksta... gavau tik viena pasiulyma vnf, vf isviso negavau net ir i kolegija nors mano kb 14.10 tai manau i kolegija tikrai turetu uztekt i vf...klasiokas vos egzus issilaike ir istojo i vu ekonomika vnf... man lb nepatinka tokie prikolai... krc taip sunervino

 baik tik :) aš su 16,18 net mokamos negavau kolegijoj :)) čia kosmosas vyksta

 O DIEVE! Tai man tuopmęt net neverta ir svajot pakliūt į kolegiją su savo 13.22 :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:05:48 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
isterike rašė:
Aistie rašė:
Boykinsas rašė:

Sveiki. Jums man paaiskinkit kas cia per nesamones vyksta... gavau tik viena pasiulyma vnf, vf isviso negavau net ir i kolegija nors mano kb 14.10 tai manau i kolegija tikrai turetu uztekt i vf...klasiokas vos egzus issilaike ir istojo i vu ekonomika vnf... man lb nepatinka tokie prikolai... krc taip sunervino

 baik tik :) aš su 16,18 net mokamos negavau kolegijoj :)) čia kosmosas vyksta

 O DIEVE! Tai man tuopmęt net neverta ir svajot pakliūt į kolegiją su savo 13.22 :D

 O i kokia kolegija rasei ;O

 Vilniaus kooperacijos kolegij1... na pernai minimalus 11 buvo...ech...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:12:47 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

kodel neleidzia atnaujint savo prasymo kad dalyvautum 2 etape?

 aha man irgi įdomu kada galimės... na tikriausiai šiandien dar net neleis keist,kažkodėl taip įtariu

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:13:25 | Nuoroda
studijos lt rašė:
Ligituulis rašė:
studijos lt rašė:

delfi raso , kad per 3-4 val viskas tipo paaiskes dar

 kas paaiškės?

 ar istos tie kurie negavo kvietimu i vnf vietas, nes jiems matai, paros pritruko :// labai tikiuos kad viskas susitvarkys pagaliau

 viskas gi jau paiaiškėjo...pažiūrėk laboj :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:30:12 | Nuoroda
Rugile` rašė:
vitern rašė:
Beprotybė. rašė:

 Tai dbr mes esam ar nesam tame 2 etape,jezz. Ar tik penktadienį galėsim pildyt? 

 jeigu nepakviete i pirmas tris vf vietas, gali dalyvauti, bet jei pvz 1vf 2vnf 3vnf 4vf ir tave pakviete i 4, tai negalesi 2 etape dalyvauti.

 kaip suprast, kodėl nebegalima???

 aha, aš irgi nesupratau,kodėl negalima...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:31:19 | Nuoroda

Um...ai pakvieskit jei norit :D Ritulia96