Vartotojo ne-zinia pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-15 16:29:22 | Nuoroda

Sveiki... Parašykite kiek gavote kai bus rezultatai... Bijau šios savaitės:(  toks jausmas, kad neišlaikiau:/

Žinutė parašyta: 2009-06-15 16:36:41 | Nuoroda

Žinot, nesuprantu... Vieni sako 13- 14... O pas mus porina, kad labai lengvas buvo tai bus kažkur 20 :D bet aš nerealiai bijau:/ numirsiu gal siunčiant sms:D ir nesužinosiu rezultatų

Žinutė parašyta: 2009-06-15 16:42:36 | Nuoroda

nežinau, gal kas jau ir rašė apie tai. nepykit jei pasikartosiu. girdėjau, kad daugiausiai taškų duoda jei palygini paukščius su ta šeima... Rašėt apie tai ką nors?

Žinutė parašyta: 2009-06-15 16:44:48 | Nuoroda

Vat tame ir esmė  kad labai jau daug būtų... tai kas, kad buvo lengvas, juk ne visi matematikai ir ne visi virš 40 taškų surinks:) viskas bus gerai... gal :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:22:50 | Nuoroda
EzoTao rašė:
editutte rašė:
amandute rašė:
ne-zinia rašė:

nežinau, gal kas jau ir rašė apie tai. nepykit jei pasikartosiu. girdėjau, kad daugiausiai taškų duoda jei palygini paukščius su ta šeima... Rašėt apie tai ką nors?

 Tai tada puiku, nes aš juos lyginau

 Aš irgi paukščius su šeima lyginau, bet buvom po egzo pas mokytoją nubėgę tai sakė, kad tie paukščiai reiškia laisvę, kažką panašaus... :) velniai žino :)

 Paukščiai, kaip nepriklausomas simbolis, yra laisvė. Bet pagal kūrinio kontekstą reikėjo analizuoti tai, kad pirmasis paukštis buvo pavargęs (moters savijauta), kad paukščiai dalijasi "oro praskiriančiojo" ir vedlio pareigomis, ko šeimoje nebuvo - visi namų židinio rūpesčiai gulė ant moters pečių.

 va va. būtent taip ir reikėjo... sakė. aš lyginau, bet labai nedaug... rašiau, kad tie paukščiai sudaro trikampį, kad jie simbolizuoja vienybę:D kaip ir motina su vaikais... Kad jie tik trys vieningi, be tėvo... krc, batai man://

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:43:16 | Nuoroda
EzoTao rašė:
ne-zinia rašė:
EzoTao rašė:
editutte rašė:
amandute rašė:
ne-zinia rašė:

nežinau, gal kas jau ir rašė apie tai. nepykit jei pasikartosiu. girdėjau, kad daugiausiai taškų duoda jei palygini paukščius su ta šeima... Rašėt apie tai ką nors?

 Tai tada puiku, nes aš juos lyginau

 Aš irgi paukščius su šeima lyginau, bet buvom po egzo pas mokytoją nubėgę tai sakė, kad tie paukščiai reiškia laisvę, kažką panašaus... :) velniai žino :)

 Paukščiai, kaip nepriklausomas simbolis, yra laisvė. Bet pagal kūrinio kontekstą reikėjo analizuoti tai, kad pirmasis paukštis buvo pavargęs (moters savijauta), kad paukščiai dalijasi "oro praskiriančiojo" ir vedlio pareigomis, ko šeimoje nebuvo - visi namų židinio rūpesčiai gulė ant moters pečių.

 va va. būtent taip ir reikėjo... sakė. aš lyginau, bet labai nedaug... rašiau, kad tie paukščiai sudaro trikampį, kad jie simbolizuoja vienybę:D kaip ir motina su vaikais... Kad jie tik trys vieningi, be tėvo... krc, batai man://

 Nenusišnekėk :) Juk ne vien buvo paukščių detalė buvo svarbi, netikiu, kad jei jau paukščius parašai, tai ir duoda daug taškų. Nesąmonė! Bet čia vienas esminių akcentų, kaip ir tas, kad motina net nebūdama arti vaiko, kitame kambaryje jaučia kiekvieną jo krustelėjimą - rodo motinos ir vaikų tarpusavaio ryšį, taip metaforiškai parodos autorės deklaruojamos tikrosios vertybės. Pavadinimą analizavot gramtatinėm ir stilistinės figūrom? 

 Bet gi sakė, kad už tai buvo skiriama daugiausiai taškų... Aš taip norėjau to kūrinio, o taip susimoviau. Varna. Pavadinimo net neanalizavau... Nebuvo kur įterpti. ir taip daug žodžių prirašiau su savo tom nesąmonėm... :/ o dar suvokimas. vėl pievos... kiek jūs maždaug tikitės gauti?

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:48:52 | Nuoroda
skiper rašė:

as irgi neanalizavau kurinio pavadinimo, ir su pauksciais kitaip interpretavau....zodziu, batai bus man. nors siaip, prozos kurini esu tik viena karta interpretaves("Dievu miskas"), o "Stiklo salis" buvo tik antras mano bandymas , taigi...

 apsikabinsim berželį ir verksim... :)

Žinutė parašyta: 2009-06-16 11:58:16 | Nuoroda
Hilarious rašė:

Hmm, tai ką jūs jau TAIP blogai parašėt, kad žiūriu čia nemažai ta taškų riba domisi? Žadat neišlaikyt? 

 išlaikyt tai žadam, bet kaip kai kas sako, norisi kuo geriau... Kai tokia žiopla esu tai nieko gero ir nesitikiu..

Žinutė parašyta: 2009-06-16 13:52:58 | Nuoroda
Leeee rašė:

ne tu wiena tokia as tj iswsi,net nrmaliiai klausima su tais sklypais perskciaiu,bet wistiek turi uzskaityt del sawo zioplumo ir praradau t,kuriu tikrai galejau neprarast ir tj lb erzina ir kas skaudziausiai kad tj per kiekwiena egza man buwo galima sakytna laukiam rezugaila kad nuo zioplumo ner waistu

man taip pat per visus egzus.... Vis kažką praleisdavau. Ai negaliu... Siutas ima. Tikėkiės kad viskas bus gerai...

Žinutė parašyta: 2009-06-17 18:25:30 | Nuoroda
Aaaga rašė:

kaip manot kiek kas gavot?

 as tai manau kad 0 gavau

Žinutė parašyta: 2009-06-18 14:00:42 | Nuoroda

galvojau, kad jau šiandien bus rezultatai... bet nenusimato.

Žinutė parašyta: 2009-06-18 14:03:22 | Nuoroda

o siaube...

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:49:27 | Nuoroda

tai chebra kiek gavot tie kas buvot?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 14:59:41 | Nuoroda

Chebra, būkit geri patarkit ką nors... Kur galėčiau įstoti į vf su tokiais balais:

Lietuvių 71

Matieka 86

Istorija 58

Užsienio 34

Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:51:38 | Nuoroda
siestaa rašė:
Nastiona rašė:
ne-zinia rašė:

Chebra, būkit geri patarkit ką nors... Kur galėčiau įstoti į vf su tokiais balais:

Lietuvių 71

Matieka 86

Istorija 58

Užsienio 34

 i kolegija tikrai vf bus, bet ziurint i kokias studijas... O i univera taj abejoju..

 stenkis isnaudot lietuviu ir matematikos rezultatus. pasirink dar koki geresni metini. cia svarbiausi tavo norai :)

 eikit sau... o as dar turejau vilti i univera... i kolegija nestosiu, eisiu tada mokamai://

Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:42:33 | Nuoroda

Jus protingi žmonės, gal ką galėtumėte patarti, nes baigiu išeit iš proto, galvodama, kad niekur neįstosiu su tokiais balais:

matieka 86,

istorija 58,

užsienio 34

lietuvių 71

 

ačiū...

Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:46:13 | Nuoroda
La_loba rašė:
ne-zinia rašė:

Jus protingi žmonės, gal ką galėtumėte patarti, nes baigiu išeit iš proto, galvodama, kad niekur neįstosiu su tokiais balais:

matieka 86,

istorija 58,

užsienio 34

lietuvių 71

 

ačiū...

 Tu i univera nori? I

 noriu... kad nors kur. Bet ar apskritai tai įmanoma?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:53:43 | Nuoroda
La_loba rašė:
ne-zinia rašė:
La_loba rašė:
ne-zinia rašė:

Jus protingi žmonės, gal ką galėtumėte patarti, nes baigiu išeit iš proto, galvodama, kad niekur neįstosiu su tokiais balais:

matieka 86,

istorija 58,

užsienio 34

lietuvių 71

 

ačiū...

 Tu i univera nori? I

 noriu... kad nors kur. Bet ar apskritai tai įmanoma?

 Mano nuomone, ŠU, KU taves laukia isskestom rankom. KTU gal ka pasiziurek. Siaip sansu yra, i mokama net geram univere. Tavo tik anglu prastesnis. O prie ko sirdis linksta?

 ačiū:) net nuotaika pagerėjo... visada galvojau, kad stosiu į MRU ar VU psichologiją... Labai norėjau ir tikėjausi, kad man pavyks. Bet su egzais negerai gavosi. Labai negerai.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:57:26 | Nuoroda
Cloudless rašė:

na juk nebūtina šiais metais tau studijuoti, gali kitąmet stoti ;)

 pasimetusi dabar esu...

Žinutė parašyta: 2009-07-06 20:25:45 | Nuoroda
dainius.... rašė:
Cloudless rašė:
ne-zinia rašė:
Cloudless rašė:

na juk nebūtina šiais metais tau studijuoti, gali kitąmet stoti ;)

 pasimetusi dabar esu...

 pas mane tokie situacija, kad aš mokamai negaliu tiesiog mokytis.. tai jei negausiu nemokamos vietos, stosiu kitąmet, gal dar kokį papildomą egzaminą išsilaikysiu, jei sugalvočiau dar ką studijuoti kitą ;)

 merguzele miela tau  vf vieta galiu garantuoti  kad jau paruosta..... su tokiais balais o  man del  mokamos nera garantuota,,:(((

 nejuokauk, į vf tikrai nėra šansų