Vartotojo Tommygun pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:02:51 | Nuoroda

Pastebėjau idomų sutapimą. Praitų metų 1d. ir 2d. potemės daugmaž sutampa. Tad manau rytoj galim tikėtis kažko panašaus į šiandienines potemes.

Jei netikit pažiūrėkit patys:

Pirmos dienos potemės.

Antros dienos potemės.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 21:04:43 | Nuoroda

1d.

www.egzaminai.lt/failai/743_uzduotys_200 8_PUPP_lietuviu_gimt_kalb_temos_17d.pdf

2d.

www.egzaminai.lt/failai/744_uzduotys_200 8_PUPP_lietuviu_gimt_kalb_temos_18d.pdf

 

 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:29:45 | Nuoroda
Monika* rašė:
Tommygun rašė:

Pastebėjau idomų sutapimą. Praitų metų 1d. ir 2d. potemės daugmaž sutampa. Tad manau rytoj galim tikėtis kažko panašaus į šiandienines potemes.

Jei netikit pažiūrėkit patys:

Pirmos dienos potemės.

Antros dienos potemės.

 Jau seniai as bent jau isitikinus ir zinau uztad ir ruosiuos pagal pirmos dienos potemias. Snekesiu pagal 3 poteme apie kulturinius objektus. jau pasiruosus, jauciuos gan tvitai tereik kad nesudrebeciau ir viskas ok. Tik va dar susisiaurint nes gaunas 7min o reik 5 :D bet puske kalbejo 7min sake ok. aj ziesim ir butu gerai, kad labai nepakeistu esmes. Bet isivaizudoju, kad trecia turetu buti kazkas irgi apie kulturinius objektus ir pvz, kaip butu galima juos issaugoti populerinti ir pan, ar pritraukti jaunima kaip. beje, KAS KALBEJO  3 POTEME? parasykit ko klausinejo. spjeu mazai kas tokia poteme pasirinko. bet kadangi gyvenu kauno centre tai ohoho kiek cia aplink mane tu kulturiniu objektu

 Na taip, tau kaip tik ši tema. Aš gyvenu Šiauliuose ir galiu papasakoti tik apie Jurgaičių piliakalnį(Kryžių kalną). Į šiandieninę potemę pataikyčiau, bet ar į rytojaus pataikysiu nežinau.

Žinutė parašyta: 2009-06-16 09:08:06 | Nuoroda

Man taip pat 12val. kalbėjimas, 11,40 einu ruoštis...kraupu daros.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:29:40 | Nuoroda

Sveiki. Ar atsiras piliečių studijuojančių šią profesiją? 

Žinutė parašyta: 2011-07-30 17:58:58 | Nuoroda
Kaktusas1234 rašė:

Jau seniai yra :D

 Jei gali pasidalink savo įspūdžiais, pliusais ir minusiais susijusiais su šia profesija. :)