Vartotojo kupas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:06:18 | Nuoroda

iki anos savaites galvojau bandyti gal cia stoti, bet is po tokio istorijos egzu vargu ar pavyks istoti, be to net nebesu tikras ar noriu ir isvis kur noriu.. ;D siaip pusbrolis doktorantura studijuoja jau ir desto VU TF, tai sake sunku ir  siaip su kuo kalbejau kas ten mokosi sake ziauru. Uz nusirasinejima jei pagauna sake iskart esi salinamas is univiero be teises sugrizti, labai sunku mokytis daug kalti ir t.t, bet manau perspektyvu.. nezinau dar ne vieno teisinko, kuris sluotu gatves. per laika esu tikras, kad imanoma prasimusti. Pastaruoju metu siaip visuomeneje auga MRU autoritetas ir daug kas renkasi nebe VU teise, o MRU esa ten daugiau ziniu igauni ir siaip paskui magistra pasibaigi VU. todel keli pazistami stojo i MRU, nors VU teise isnese kuo puikiausiai balai ir yra patenkinti studijom. siaip buvau MRU pavasari teises olimpiadoj, kur jie su projektu DRASINKIME ATEITI daro, tai siaip keik ten pabendauti su studentais teko, su destytojais, tai manau kad MRU uz 3 ar 5 metu teise bus vertinama labiau nei VU :D na tai tik mano nuomone

Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:07:58 | Nuoroda

iki matiekos egzo turejau vilti istoti cia i ekonometrija ar finansu ir draudimo matematika, bet praradau vilti jau.

Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:13:15 | Nuoroda

dabartine mano svajone cia tikriausiai ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:17:56 | Nuoroda

nes susivariau sitam egze.. nors bendrai visuose man taip gavosi.. net neisivaizudoju kur reiks stoti ir kur istoti.. visi dokumentus jau pildo tvarkosi o as dar net neziuriu ir nieko endaqrau.. iki kada cia isvis reikia viska?

Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:24:34 | Nuoroda

tai dar visas menuo ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:42:38 | Nuoroda

dar LZUU yra zemes ukio ekonomika.. daug kas stumias ant jo, bet siaip tokiam kaip zemes ukio ekonomikos institute vilniuje ar zemes ukio ministerijoj pabaigus sita specialybe durys atviros.. mama pasakojo kad vienos drauges sunus lievai egzus islaike ir  bet lzuu buvo vienas geriausiu isejo dirbti i ministerija o po metu i briuseli prasimuso ;D is esmes manau kad viskas priklauso ne kiek nuo universiteto, o nuo to kaip sugebesi prasisukti ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-17 21:44:45 | Nuoroda

stengiuosi apie tai nebedalvoti.. isvis kazkaip su niekuo nekalbu apie egzus apie stojimus ir nieko, nes bijau ir net neisivaizduoju kad bus rudeni.norejau ekonometrija arba teise.. dabar kaip jau ir kokia TSPMI VU noreciau, bet kaip sakant svejones lieka svejonem ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-17 23:16:28 | Nuoroda

na siaip gal ir teisus tas tavo mokytojas ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-18 00:02:59 | Nuoroda

as tai dar isvis neapsisprendes del nieko... siaip dar KU yra

Žinutė parašyta: 2009-06-18 17:31:15 | Nuoroda

tai jau beveik grupe esam ;DD kai gerulis butu istojam visi ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-18 17:37:37 | Nuoroda

EzoTao rašė:
Žiauru. Jeigu surenku savo varganus 75 taškiukus (geriausiu atveju), ir tai nieko gero negaunu:(

 

as ir panasiai surenku +/- pora tasku. bet istorijos mokytoja dabar taiso, tai sake situacija tokia pati kaip buvo 2003 ir 2007: visi verke, visi nusvyle, nes nesveikas buvo ir, bet kartelel buvo normali tai sake su 75 taskais tada  buvo virs 90 ;DD tikekimes, kad siemet situacija bus panasi ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-18 18:46:35 | Nuoroda

na sito ir as bijau, nes is esmes beveik visur rasiau i tema tik savais zodziais ir  kiek smulkiau, Pvz: atsakymuose raso kad prancuzija ir vokietija nsutare del teritoriju, o as parasiau kad konflikttavo del Elzaso ir Lotaringijos ir daug pas mane tokiu atveju tai neaisku uzskaitys ar ne ;DD kaip jau bus taip ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-18 18:49:49 | Nuoroda

bet virs 90 tai virs 90.. as pavydziui iki kol pamaciau uzduotis tikrai maniau kad simta ikabinsiu.. rasem bandomaji anu metu pakartotine sesija surinaku 99 taskus, du metus papildomai ejau istorija, 11 klasej vazinejau pas profesoriu i kauna..  bet kai dave tai dave.. supratau kad viso to ka moku ir ka zinau net nereikia. Pinigai buvo kaip i bala.. zodziu ko negalim pakeisti jau tenka tik priimti tai ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-18 18:53:30 | Nuoroda

tai palauk kol paaikes kas kur sustoje tada trasi kruvas manau ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-18 19:04:31 | Nuoroda

joa as ir bijosiu rodytis kai rezultatai pareis ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-18 19:05:32 | Nuoroda

man ten su jais vienas sunkiausiu klausimu buvo.. net neisivaziduoju kiek ten bsu gerai kiek ne ;DD nepamenu dorai ka rasiau

Žinutė parašyta: 2009-06-18 20:06:17 | Nuoroda

neimano ivertinti koks bus pereinamasis, nes juk ne mokytojai taisnatys tai nusprendzia.. kai viska istaisys ir dedes su tetom nuspres kiek siemet kam sugadinti gyvenimus, o kiek ne ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-18 21:26:57 | Nuoroda

biski nerealu jei uz 70 tasku tiek.. ;D svajokim bet gal realistiskiau ;D kazin ar jau bus grize is taisymu.. ai bendrai ryt jau penktadienis.. ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-18 23:05:34 | Nuoroda

nelabai pamenu ka as ten rasiau bet regis i tema pagal situos

Žinutė parašyta: 2009-06-18 23:49:33 | Nuoroda

lietuviu vbe temoje