Vartotojo access denied pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-18 19:44:52 | Nuoroda

Įsivaizduokim tokia situacija: Petras pildydamas dokumentus pirmu numeriu įrašė ekonomiką (Konkursinis balas: 18), antru numeriu - teisę (KB: 17),treciu numeriu - architektūrą ( KB: 19), o Jonas pirmu numeriu irasė architektūrą (KB: 18),... Kam yra didesnės galimybės įstoti į architektūrą, Petrui ar Jonui,jei toje aukštojoje mokykloje,į kurią jie siekia įstoti,beliko tik viena laisva vieta?     Gal klausimas ir kvailokas ,bet man toks neaiskumas iškilo DD

Žinutė parašyta: 2009-06-18 19:48:54 | Nuoroda

čia ta prasme jei Petras į ekonomiką  ir teisę neįstoja ir tada jis su Jonu  konkuruoja del vietos į architektūrą

Žinutė parašyta: 2009-06-24 18:20:08 | Nuoroda

Internetu jau viska uzpildziau , isskyrus studiju programu dar ne  , kadangi dar laiko yra pakankamai tai niekur neskubu ir su baime laikiu istorijos egzamino  , is kurio stebuklu nesitikiu. O jei dabar surasysiu programas,po to pertaisyt  jei egzaminai nenusiseke bus,tai kam veltui laikas gaisti,geriau viska is kart pagal galimybes istojimo,bet cia kaip kas nori ,as pvz niekur neskubu

Žinutė parašyta: 2009-06-24 18:34:07 | Nuoroda

Toks ten mano ir planavimas  ,jei tarkim neistoju i VU ekonomika vilniuje  ir seip bendrai jei vilniuj i ekonomika neistociau niekur  , tada bandysiu i VU ekonomika kaune ....

Žinutė parašyta: 2009-06-24 18:44:44 | Nuoroda
kiseneje_piene rašė:

vu khf ekonomika visos 80 vietu buvo nemokamos:) istojau 10ta su 97 istorijos, 81 anglu, 69 lietuviu ir 90 matematikos, konnkursinis balas buvo 1953 berods :) truko ~20 balu iki mokamos vietos vilniui:)

 O kuris egzaminas svarbiausias buvo pagal koeficienta nepameni?     as pamirsau  

Žinutė parašyta: 2009-06-24 18:55:55 | Nuoroda

visiems dekui uz nuomones 

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:36:43 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
Beligre rašė:

gavau 82 :( visas savo klaidas zinojau tokios zioplos kad oi sienavau atrodo jas :D ate ate mano issvajotoji ekonomika :D

 Nu su 82 tai tik VU vilniuj ekonomika turbūt gali atsisveikint.

      Mano manymu taip is anksto dar atsisveikint  ir su vu nereikia nebent jautiesi kad kitus egzaminus ziauriai parasei    O idomu Beligre ,kaip isivaizduoji likusius egzaminus ,kuriu reik i ekonomika ,gerai ar nelabai parasei?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:41:34 | Nuoroda
PA_svajok rašė:

Jei 85-100% turit,tai dar i VU imanoma istot,tik reikia iš kitur gerų balų :)

 O ka turi minty :  VU vilniuj ar VU kaune ir ar mokama ar nemokama vieta ?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:59:57 | Nuoroda

Kaip manot ,kaip keisis, lyginant su pernai metais, galimybes patekti tarkim i VU ekonomika ( praeinamasis balas dides ar mazes,aisku sunku cia lygint nes daug kas pasikeite bet kokia jusu nuomone idomu). Turint galvoje ,kad nemazai abiturientu yra nusivyle skubota studiju reforma,todel turbut daugiau nei pernai zmoniu rinksis studijas uzsienyje-is to iseitu kad balas mazės ir PATEKTI BUS LENGVIAU ,nors kita vertus ekonomikos studiju kainos nera dideles ( palyginus su kai kuriom kitom programom  ) todel būtų galima spėti,kad dėl palyginus mažos kainos patekimas i ekonomika bus SUNKIAU PASIEKIAMAS , be to trecias reikalaujamas egzaminas yra uzsienio kalba ARBA istorija ,vadinasi KONKURENCIJA DIDĖS ,nes yra galimybe vienam egzaminui nenusisekus parinkti kitą.Viska pasverus ,mano nuomone galimybes istoti i VU ekonomika kardinaliai neturetų keistis

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:07:26 | Nuoroda
Beligre rašė:

siaip ka gal zinot apie mru finansu ekonomika? gal ten tokio balo nereikia :) oiii tikriausiai laukia ilgos stojimo eiles rasymas :D

   Pernai metais i MRU finansu ekonomikos praeinamais balas i vf buvo 17,12 o  i m 14,90

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:24:35 | Nuoroda

kaip manot su ~19,10 konkursiniu balu galima tiketis i nemokama vieta MRU finasu ekonomika?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:59:10 | Nuoroda
Ragutis rašė:
access denied rašė:

kaip manot su ~19,10 konkursiniu balu galima tiketis i nemokama vieta MRU finasu ekonomika?

 Nesu specas, bet manau tokio balo turėtų pakakt :D

   Vadinasi ,jei i nemokama su tokiu balu jau yra nemaza  tikimybe patekti ,tai iseitu kad i mokama jau garantuotai pavyktų ?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:22:52 | Nuoroda
Smilga ilga rašė:

As pati lietuviu kalbos interpretacijos nespejau perrasyt i svarasti, ir teko panikos busenoj graibstyt is kiekvienos juodrascio pastraipos po sakini. Iki siol itariu, kad kazkoki geros sirdies vertintoja sugraudino mano drebancios rankos rasliava ir jis zvilgtelejo i juodrasi.. Nors oficialiai jo  vertint negalima.

 Laiko interpretacijai truko ir man.  Vos vos spejau perrasyt, o rasydamas i svarrasti belakaip skubejau,primaliau ir ,savaime aisku, zioplu klaidu priveliau.Mazdaug 1-2 min turejau,per kurias interpretacijos pradzia pasitikrinau pramesdamas ir zodzius iki ribos suskaiciavau kad tik riba pazymet galeciau, bet tas skubejimas nieko gero nedave,taciau ant 87 istempiau. Todel manau kad tie kas mano darba vertino tikrai neziurejo i juodrasti ,turbut nepastebejo bruksnio kur as riba pazymejau, o vertino tik tiek ,kiek suprato mano makalyne svarrastyje. 

Žinutė parašyta: 2009-07-05 18:37:03 | Nuoroda

Mano KB pagal skaiciuokle 19.14 ( pats skaiciuodamas gaunu 19,34 ).  As taip pat tikiuosi istoti i VF MRU finansu ekonomika, apie VU ekonomika tai ir man tik pasvajot ( nors i mokama vieta vilciu dar turiu  )

Žinutė parašyta: 2009-07-05 21:21:51 | Nuoroda

Imanoma butu ar ne  , i Vilniaus kolegija istoti nelaikius uzsienio kalbos egzaminino ( matke-84 , lietuviu- 87 , pazymiai A lygio : uzsienio kalba 9, istorija 10) ?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 21:32:02 | Nuoroda
access denied rašė:

Imanoma butu ar ne  , i Vilniaus kolegija istoti nelaikius uzsienio kalbos egzaminino ( matke-84 , lietuviu- 87 , pazymiai A lygio : uzsienio kalba 9, istorija 10) ?

  P.S. Ne bet kur, o i bankininkyste?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:57:38 | Nuoroda
miegaliuke rašė:
k@r@mele rašė:
miegaliuke rašė:

Noriu studijuoti ekonomika. Mano KB 19,58. Kaip manot ar turiu sansu pakliut i KU vf?

 tai aisku, o ka man patartum su 19 ?:)

 Jeigu nori i ekonomika, tai i LZUU tikrai istotum, taip pat manau, kad pavyktu ir i SU ar KU, o gal but ir kitur.

 o tai tarkim i vu khf arba ktu ekonomika mokama vieta su 19 manyciau yra nemazi sansai.   Ar as klystu?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 21:10:19 | Nuoroda
k@r@mele rašė:
access denied rašė:

Mano KB pagal skaiciuokle 19.14 ( pats skaiciuodamas gaunu 19,34 ).  As taip pat tikiuosi istoti i VF MRU finansu ekonomika, apie VU ekonomika tai ir man tik pasvajot ( nors i mokama vieta vilciu dar turiu  )

 as su savo 19 kb, wistiek svajoju apie vu ekonomika

 

 Nejaugi su 19 dar galima tiketis i vf VU ekonomika ?  Tada gal as darau klaida net nerasydamas VU ekonomikos vf su kb siek tiek didesniu uz 19?   O tu gavai 19 pagal skaiciuokle ar pati ant lapo skaiciuodama ?

 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 21:50:38 | Nuoroda

O viska uzpildzius  uztenka passpausti iksiuka ir uzdaryti puslapi ar dar reikia nueiti i el pasta paspausti ka nors?  Man deja el pastas streikuoja siomis dienomis

Žinutė parašyta: 2009-07-06 22:40:53 | Nuoroda

 O ka patartumet daryti jei i nurodyt el pasta nebegaliu ieiti?   ar jis butinas tas el pastas? Kaip jei as dabar pakeisciau el pasto adresa ,galiu tiketis patvirtinimo i naujaji el past?