Vartotojo Mantukas. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-23 02:44:15 | Nuoroda

Tu, Ugnyciuk, čia pasakoji, pasakoji iš nuogirdų apie visokius vienetinius atvejus kaip buvo vieną kartą arba ką girdėjai iš draugo draugės. Taip būna ir žemkėj visokių, bet tu pažiūrėk ką veikia baigę VU. Pažiūrėk kokius jie darbus dirba ir čia jau nereikia kalbėt apie tai, kad pasisekė vienam ar antram. Didžioji dauguma čia tokių. Jei tik galvą ant pečių turi, tai baigęs VU nepražūsi. Tas pats manau galioja ir ISM bei MRU. O va baigus LŽŪU, reikia tikrai didelę galvą turėti, kad toliau kiltum karjeros laiptais :D

Žinutė parašyta: 2009-06-23 13:34:57 | Nuoroda

Čia tas Ugnyciukas gavo reklamą platint apie LŽŪU, tai ir atlieka sąžiningai savo darbą ;D O jei rimtai, tai manau net nereikia lygint tokių universitetų. Žmonės į juos eina su kitokiomis motyvacijomis, o dažniausiai ir su skirtingu žinių bagažu.

Žinutė parašyta: 2010-07-05 22:46:33 | Nuoroda

Sveiki, planuoju/norėčiau studijuoti sociologiją arba socialinį darbą  VU. Kaip manot, kokie konkursiniai balai šiemet bus šioje specialybėje. Kils, leisis? Kas dar planuoja čia stoti?

Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:25:18 | Nuoroda
Murėja rašė:

Sveiki, aš mąstau apie galimybę studijuoti VU sociologiją :) Jeigu pasitikėti gandais, kad didžioji dalis gabaus jaunimo pabėgs studijuoti į užsieni, tada konkursinis balas turėtų kristi

 Na matai, tokie mano gal primityvūs, bet gal teisingi paskaičiavimai. Taigi, tarkim, anglų kalbą laikė dvigubai daugiau žmonių, čia tiesiog šiaip skaičius, faktas tik, kad daugiau, taigi, vadinas balų bus du kartus daugiau, vadinas, ir aukštų balų, bus du kartus daugiau, taigi, jei anais metais tu gavai 99 tai šiais metais su tavim 99 gavo dar tiek žmonių, taip pat ir 100, taigi, viena vertus balas konkursinis kyla, bet kita vertus tai tik santykinai, nes šiaip ar taip teoriškai lieka tas pats, nes aplenkti tave gali tie patys žmonės, nebent tave pradės lenkti B kurso mokiniai ir tie, kurie laukė mokyklinio. Bet, aišku, prisideda ir tas protukų nutekėjimas, bet tai, manau, nėra vien tik mokiniai iš aukštų balų grupės, tai nemanau, kad keisis žymiai.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 01:57:11 | Nuoroda

Kaip suprantu aš, tai atestatai bus atiduoti per atestatų įteikimus, išleistuves, o tas turi vykti paaiškėjus visiems egzaminų rezultatams, bet kokiu atveju, kam jums to reikia, kaip sakėt, kad spėtumėt nuv aryt į univerą? Juk šiais metais visi prašymai vyksta internetu ir niekur važiuot nereikia.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 13:59:11 | Nuoroda
Shtrafas rašė:

sveiki. planuoju siais metais pradėti studijuoti bet negaliu apsisprest ka rinktis žinau tik tiek kad bus kažkas iš socialiniu mokslu nes pagal mano balus kitur nelabai iseina. gal galit patarti kur labiausiai verta stot y kokia specialybe kad veliau butu daugiau galimybiu gaut darba. žodžiu kokios specialybės paklausiausios? zinau kad teise kad vadyba bet y teise nenoriu bet ir be jos labai daug variantu. apskritai o kaip galima butu suzinot kokiais balais praeitais metais ystojo ten ar ten. mano balas priklausomai nuo reikiamu dalyku virs 15 arba beveik 14 tai net nezinau ar galeciau ystot y univiera gal tik y kolegija. dekoju is anksto uz patarimus ir informacija. as tikrai y tai atsizvelgsiu rinkdamasis studijas

 Sveikas. Balus gali rasti universitetų internetinėse svetainėse, tik reikia gerai paieškoti, bet dažniausiai būna ten pat, tai yra reikia eiti į iš pagrinmdinio universiteto puslapio į informaciją stojantiesiems ir ten jau ieškot kur būtų nuoroda, o yra daugelyje, kiek mačiaua, dar lamojbpo lyg yra, bet per ten nežiūrėjau, gali ten be visa ko rasti ir studijų pasirenkamumą šiais metais, tai yra, kiek žmonių kur jau parašė prašymus bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html . kas yra paklausu, tai, žinok,  čia tau prirašys kiekvienas savo nuomonių. Tarkim, aš manau, kad vadyba nebėra tokia paklausi, kaip anksčiau ir už dar kelių metų jų bus tiesiog perpildyta, nes kai kuriuose univeruose ir kolegijose jų yra tokio įvairaus plauko, kad jų diplomu imu abejoti. Socialinis darbas irgi turbūt nėra paklausiausia specialybė, turiu omenyje, po studijų, bet ko gero, pats rinksiuos šią sritį, tai nieko blogo nesakysiu ;D psichologija... Nežinau, kaži ar itin perspektyvu. Yra vadybos įvairių sričių, tai manau kai kurios visai paklausios bus ir po kiek laiko, viešasis administravimas paklausu išliks ko gero, nes platus galimo įsidarbinimo spektras, o šiaip visakas nuo tavęs priklauso, turėsi galvą - nepražūsi.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:45:05 | Nuoroda

Ei, jūs čia į mokamą? Ar kaip? Nes jei į nemokamą, tai bandysiu rašyt ir aš;D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 00:27:32 | Nuoroda

Opapa, vyrai, palaukit, norit pasakyt aš su savo istorijos 92 ir lietuvių 76, bei tikiuos virš 50 anglų, įstočiau? ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 02:28:42 | Nuoroda

Tada jau laukiu rytojaus, o jūs jau laukit manęs ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 16:13:02 | Nuoroda

pas mane iš infos A 9 ne 10, bet iš anglų šiandien gavau ne 50, o 58 tikiuos pavyks čia;]

Žinutė parašyta: 2010-07-12 16:30:47 | Nuoroda

A, tai gerai, galiu nebijot, nes neabejotinai turbūt į sociologiją pateksi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 19:39:34 | Nuoroda

Pala, aš nesupratau, Vilniuj nėra su turizmu susijusių specialybių? baik, pats rašiau į VU TVM tarptautinį turizmą, manau čia vienas rimtesnių turbūt, kirus net nežiūrėjau, ebt manau, jei balai leidžia, tai čia verta pabandyti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 01:29:35 | Nuoroda

blem, bijau aš, kad neįstosiu čia, nors parašiau pirmu numeriu. anglų 58 lt 76 ir istorija 92 metinis infos 9, gal kas žinot balų skaičiuoklę kokią normalesnę, nes šita truputį netiksli, nors toks jausmas man, kad nepapaks balų...

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:12:14 | Nuoroda

Ei o gal kas žino kiek prašymų buvo paduota į šitą specialybę anais metais, nes jei rašo, kad 2008 metais ji buvo trečia pagal populiarumą pagal paduotų prašymų skaičių, tai arba šiais metais kitos specialybės daugiau sulaukė prašymų arba šita mažiau, nes iki trečios vietos toli gražu.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:21:18 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

Jo, keist leidžia, bet gal pokyčiai po 15h nebeturi reikšmės.. Tai to ir nereikia tikėtis, kad lygiai 15.00, kažkas ims ir išjungs tam tikrą funkciją :) Vienaip ar kitaip, nagų nekišu nuo dabar

 Tai va būtent, kad lygiai 15.00 h niekas neuždarys juk, juk ir egzaminų balai, tarkim, istorijos ir anglų turėjo pasirodyt apie pietus, o laukėm iki vakaro pamenu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 19:21:13 | Nuoroda

nu blem, jei balas kils 0,4 balo, tai žiauru bus :D beto prašymų žymiai mažiau paduota į VF 200 mažiau, o į VNF apie 400 mažiau nei anais metais berods,  tai tikiuos tai tik sužemins balą sąlyginai.

Žinutė parašyta: 2010-07-21 00:03:00 | Nuoroda

čia ne visai rimtas konkurentas su 18.76 :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 18:21:17 | Nuoroda
Martietė rašė:

Iš viso pirmu numeriu parašė 78 kandidatai. Tikėkis, kad jie prastesni už tave :D

 Tikiuos, kad čia jūsų tik trijų, kurie studijose. lt parašėt balus tie balai aukštesni :D:D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:11:49 | Nuoroda

aš parašiau antru numeriu, nieko nepergyvenk. Atsiliepimai tėra atsiliepimai. Aš irgi girdėjau, girdėjau ir gerų ir ne, ir man neįdomu. Ką konkrečiai rašei tu?

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:13:55 | Nuoroda
Martietė rašė:

Na Mantukai, mes jau keturiese ;D.

 Nieko, šiaip aš kolkas dar penktas, kas yra visai gerai, nepaisant fakto, kad mes penkiese :D