Vartotojo adirgnI pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-21 20:03:58 | Nuoroda

as tai labai paniskai nerimauju del rytdienos... :((( kaip tas laikas letai eina...sakes.. :D:D:D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:43:50 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:
Kayen rašė:
SuperHP rašė:

Tai, kad cia ne i VF vieta. Bet, kad net ir i VF, siemet fiziniuose moksluose VF gaus ~88Į, o pvz socialiniuose - ~19Į norejusiu ten istoti.

 Tavo statistika remiasi tik tais, kurie parašė nr 1.

O dabar pridėk tuos, kurie neįstoja į biomedicinos, socialinius mokslus, ir parašė fizinius mokslus kaip tarkim 2,3 ar 10 numeriu.

 Man čia tokia painiava, kad šakės, nk nesusigaudau, nors ir nereikia, kaip yra -  taip, ryt bus aišku viskas..

 cia tai tavo tiesa :)))

Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:48:58 | Nuoroda
V3rSus rašė:
Babilonas rašė:

www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=285169

 

Taip ir nesupratau juoktis ar verkti reikia??? Kokia Jūsų nuomonė apie tai ..... ????

 cia sena info, jau senai matyta. Cia ne baijris, taip istikruju. Bet cia prie Kirkilo, jam bunant ministru pirmininku buvo investuotos tokios lesos. Kas nezino, priminsiu kad dabar premjeras A. Kubilius. Tokia suma del to, kad neprioritetines aukstosios mokyklos. Juokas per asaras :D

 nesvarbu kokios mokyklos, bet tokia investicija tikras pasityciojimas :P

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:01:59 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:
adirgnI rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:
Kayen rašė:
SuperHP rašė:

Tai, kad cia ne i VF vieta. Bet, kad net ir i VF, siemet fiziniuose moksluose VF gaus ~88Į, o pvz socialiniuose - ~19Į norejusiu ten istoti.

 Tavo statistika remiasi tik tais, kurie parašė nr 1.

O dabar pridėk tuos, kurie neįstoja į biomedicinos, socialinius mokslus, ir parašė fizinius mokslus kaip tarkim 2,3 ar 10 numeriu.

 Man čia tokia painiava, kad šakės, nk nesusigaudau, nors ir nereikia, kaip yra -  taip, ryt bus aišku viskas..

 cia tai tavo tiesa :)))

 Būtų faina prasukt laiką, ech.. ;D naktį nesimiegos man jaučiu, tai išvis, bus dar ilgesnis laiko tarpas :D

 as tai ir nznau kaip reiks uzmikti... :((( lb nerimauju....

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:04:52 | Nuoroda
Frostpwnz rašė:

eikit silto pieno atsigert, bailiukai

 mes nebailiukai, tiesiog mums rupi musu ateitis ir rytoj yra viena is svarbiausiu dienu gyvenime... :))) tad su nerimu jos laukiam....

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:14:41 | Nuoroda

nesupratau, tai sms greiciau ateis nei intere bus paskelbti atsakymai del stojimu?????? man atrodo turetu but atvirkscei...

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:33:50 | Nuoroda

nesupratau, o sms greiciau ateina nei informacija intere?

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:49:53 | Nuoroda

man tai jau labai sunku laukt... :))) ka daryt kad greiciau tas laikas praeitu ir miego uzsimanyciau? :D:D:D:D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:53:36 | Nuoroda

ane :D gal, bet dar lb tingiu... ;DDDDDD neturiu jegu... :I

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:57:18 | Nuoroda

tikrai taip... :) nznau kaip reiks istvert :D:D:D o jei dar blogos zinios tai is vis jau gaigen :D:D:D;D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:58:51 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Oo.. Matau tu iš Marijampolės. Kaimynė. Ryt ryte 8h prisijunk prie manęs. Bėgiot varau su draugu. Kaip įprastai apie 8 - 10 km bėgsim. Tai va dar pusdieniui rytoj išsikrausi ir nė nepajausi kaip ateis laikas, kai jau žinosi rezultatą.

 tai kad as nuo Marijampoles bisky toleliau... :((( tai ka jau dar, be manes pabegiokit... :)))) :D:D:D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:39:33 | Nuoroda

as dar gailiuosi, kad parasiau visur tik viena specelybe, jos balas 19,04, kzn pakaks... cia link ekonomikos..:(( lb nerimauju...

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:43:15 | Nuoroda

y mokama tikrai turetai patekti, o as tai visur y vf vietas, man dar abydnaiu... :((((((

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:45:40 | Nuoroda
WizZz rašė:

jau vakar koki sapna sapnavau tai sakes :D tipo kazkur buvau kazkokio diplomo pasiimti su tevais, ir krc nueinu pasiimti pakviecia taip mane, ir ziuriu uzdengtas puodelis, atidengiu puodeli, o ten nuo euro alaus kamstelis :D atverciu ta kamsteli, ziuriu parasyta "Lietuvos kuno kulturos akademija - kuno kultura" a blemba pabudau net is tos laimes kai sapne sokinet pradejau :D

 labai ydomus sapnas :))) man tai ir jau kelinta diena sapnuojasi, bet skirtingi variantai kiekviena syky, MRU ir VDU :DDD matysim kuris teisingas... :))) o gal per viduriuka.. KTU... :D na nznau... :DDDDDD

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:47:55 | Nuoroda
Deivizs rašė:
adirgnI rašė:

as dar gailiuosi, kad parasiau visur tik viena specelybe, jos balas 19,04, kzn pakaks... cia link ekonomikos..:(( lb nerimauju...

 is viso tik 1 parasei?

 nea, MRu, KTU ir VDU ekonomikas ir visas vf, kazin y kury ystosiu? na dar rasiau keleta kitu, bet nors is situ triju butu gerai nors y viena...

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:48:51 | Nuoroda
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:

jau vakar koki sapna sapnavau tai sakes :D tipo kazkur buvau kazkokio diplomo pasiimti su tevais, ir krc nueinu pasiimti pakviecia taip mane, ir ziuriu uzdengtas puodelis, atidengiu puodeli, o ten nuo euro alaus kamstelis :D atverciu ta kamsteli, ziuriu parasyta "Lietuvos kuno kulturos akademija - kuno kultura" a blemba pabudau net is tos laimes kai sapne sokinet pradejau :D

 labai ydomus sapnas :))) man tai ir jau kelinta diena sapnuojasi, bet skirtingi variantai kiekviena syky, MRU ir VDU :DDD matysim kuris teisingas... :))) o gal per viduriuka.. KTU... :D na nznau... :DDDDDD

 zinau kad verkiau is laimes, tai mama sake jai verki reiskia dziaugsies :D tai laukiu dziaugsmo

 tikrai, pamatysi pasiseks :D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:57:10 | Nuoroda
Aiste18 rašė:
adirgnI rašė:
Deivizs rašė:
adirgnI rašė:

as dar gailiuosi, kad parasiau visur tik viena specelybe, jos balas 19,04, kzn pakaks... cia link ekonomikos..:(( lb nerimauju...

 is viso tik 1 parasei?

 nea, MRu, KTU ir VDU ekonomikas ir visas vf, kazin y kury ystosiu? na dar rasiau keleta kitu, bet nors is situ triju butu gerai nors y viena...

 Istorija biski gadina reikala ane? Matau, nelabai dar apsisprendus buvai, kur stosi, nes biologija laikius. Siek tiek blogiau per velai apsisprendusiems buna..

 na taip, su iste tikrai prastai gavosi, nes tikejausi visai kitokio egzo :((( na tokio kaip visais metais, ale bisky per sunkus man buvo :((( o biologija laikiau seip sau, visai jam nesiruosiau :D:D:D laikiau nes dauguma draugu jy laike :D:D:D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:58:38 | Nuoroda
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:

jau vakar koki sapna sapnavau tai sakes :D tipo kazkur buvau kazkokio diplomo pasiimti su tevais, ir krc nueinu pasiimti pakviecia taip mane, ir ziuriu uzdengtas puodelis, atidengiu puodeli, o ten nuo euro alaus kamstelis :D atverciu ta kamsteli, ziuriu parasyta "Lietuvos kuno kulturos akademija - kuno kultura" a blemba pabudau net is tos laimes kai sapne sokinet pradejau :D

 labai ydomus sapnas :))) man tai ir jau kelinta diena sapnuojasi, bet skirtingi variantai kiekviena syky, MRU ir VDU :DDD matysim kuris teisingas... :))) o gal per viduriuka.. KTU... :D na nznau... :DDDDDD

 zinau kad verkiau is laimes, tai mama sake jai verki reiskia dziaugsies :D tai laukiu dziaugsmo

 tikrai, pamatysi pasiseks :D

 idomu ka sianakt sapnuosiu.... nuo baltos gal kasmtelis bus... :D 

 nuo baltos kamstely ryt turesi sukti :DD kai suzinosi gera zinia apie stojimus tai teks ir ''aplaistyt''  balta :D:D:D:D:D

Žinutė parašyta: 2009-07-22 00:02:46 | Nuoroda

ta ypatingoji diena....  

Žinutė parašyta: 2009-07-22 00:16:10 | Nuoroda
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:

jau vakar koki sapna sapnavau tai sakes :D tipo kazkur buvau kazkokio diplomo pasiimti su tevais, ir krc nueinu pasiimti pakviecia taip mane, ir ziuriu uzdengtas puodelis, atidengiu puodeli, o ten nuo euro alaus kamstelis :D atverciu ta kamsteli, ziuriu parasyta "Lietuvos kuno kulturos akademija - kuno kultura" a blemba pabudau net is tos laimes kai sapne sokinet pradejau :D

 labai ydomus sapnas :))) man tai ir jau kelinta diena sapnuojasi, bet skirtingi variantai kiekviena syky, MRU ir VDU :DDD matysim kuris teisingas... :))) o gal per viduriuka.. KTU... :D na nznau... :DDDDDD

 zinau kad verkiau is laimes, tai mama sake jai verki reiskia dziaugsies :D tai laukiu dziaugsmo

 tikrai, pamatysi pasiseks :D

 idomu ka sianakt sapnuosiu.... nuo baltos gal kasmtelis bus... :D 

 nuo baltos kamstely ryt turesi sukti :DD kai suzinosi gera zinia apie stojimus tai teks ir ''aplaistyt''  balta :D:D:D:D:D

 tai kad tame ir bajeris kad negalesiu laistyt :| netgi darbe suzinosi uar istojau, ryt dirbu nuo 8 iki 17val :D  kaip griusiu ten darbe kur kampan is tos laimes ar nelaimes :D nors...dzin bus jai bus gera zinia :D

 oi :) tai tau faina, laikas tikrai greit prabegs... ;)))) as tai nznu, ryt verksiu is laimes jei bus dziuginantis rezultatas, o jei ne tai verksiu is sielvarto... :D:D:D:D