Vartotojo adirgnI pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 00:17:19 | Nuoroda
Spash- rašė:

Krc vakar į galvą nelindo jokios mintys, o dabar visos dvejonės pasipylė lyg iš dangaus. :S

 

Bet kuriuo atvėju bus taip: jei įstosiu kur noriu, nusigersiu iš laimės. Jei nepateksiu, nusigersiu iš liūdėsio. Bet kuriuo atveju ryt blaivas nebūsiu. 

 

 o taip taip :D:D:D tokiom progom butina skausma arba dziaugsma malsinti alkoholyje :D:D:D

Žinutė parašyta: 2009-07-22 00:20:00 | Nuoroda
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:

jau vakar koki sapna sapnavau tai sakes :D tipo kazkur buvau kazkokio diplomo pasiimti su tevais, ir krc nueinu pasiimti pakviecia taip mane, ir ziuriu uzdengtas puodelis, atidengiu puodeli, o ten nuo euro alaus kamstelis :D atverciu ta kamsteli, ziuriu parasyta "Lietuvos kuno kulturos akademija - kuno kultura" a blemba pabudau net is tos laimes kai sapne sokinet pradejau :D

 labai ydomus sapnas :))) man tai ir jau kelinta diena sapnuojasi, bet skirtingi variantai kiekviena syky, MRU ir VDU :DDD matysim kuris teisingas... :))) o gal per viduriuka.. KTU... :D na nznau... :DDDDDD

 zinau kad verkiau is laimes, tai mama sake jai verki reiskia dziaugsies :D tai laukiu dziaugsmo

 tikrai, pamatysi pasiseks :D

 idomu ka sianakt sapnuosiu.... nuo baltos gal kasmtelis bus... :D 

 nuo baltos kamstely ryt turesi sukti :DD kai suzinosi gera zinia apie stojimus tai teks ir ''aplaistyt''  balta :D:D:D:D:D

 tai kad tame ir bajeris kad negalesiu laistyt :| netgi darbe suzinosi uar istojau, ryt dirbu nuo 8 iki 17val :D  kaip griusiu ten darbe kur kampan is tos laimes ar nelaimes :D nors...dzin bus jai bus gera zinia :D

 oi :) tai tau faina, laikas tikrai greit prabegs... ;)))) as tai nznu, ryt verksiu is laimes jei bus dziuginantis rezultatas, o jei ne tai verksiu is sielvarto... :D:D:D:D

 ziuritn i Tavop rezus tai tavo vietoi sedeciau rami kaip belgas :D   vat su mano rezais tai uzpakalis svyla...bet  gavau truputeli papildomu balu tai kiek ramiau ;)

 taip tik atrodo.. stojau y tokia specelybe kur reikia tikrai lb aukstu balu... :((( o koks tavo kb? :) tai tau lb faina, kad gavai papildomu balu... ;) o uz ka gavi?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 00:24:43 | Nuoroda
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:
adirgnI rašė:
WizZz rašė:

jau vakar koki sapna sapnavau tai sakes :D tipo kazkur buvau kazkokio diplomo pasiimti su tevais, ir krc nueinu pasiimti pakviecia taip mane, ir ziuriu uzdengtas puodelis, atidengiu puodeli, o ten nuo euro alaus kamstelis :D atverciu ta kamsteli, ziuriu parasyta "Lietuvos kuno kulturos akademija - kuno kultura" a blemba pabudau net is tos laimes kai sapne sokinet pradejau :D

 labai ydomus sapnas :))) man tai ir jau kelinta diena sapnuojasi, bet skirtingi variantai kiekviena syky, MRU ir VDU :DDD matysim kuris teisingas... :))) o gal per viduriuka.. KTU... :D na nznau... :DDDDDD

 zinau kad verkiau is laimes, tai mama sake jai verki reiskia dziaugsies :D tai laukiu dziaugsmo

 tikrai, pamatysi pasiseks :D

 idomu ka sianakt sapnuosiu.... nuo baltos gal kasmtelis bus... :D 

 nuo baltos kamstely ryt turesi sukti :DD kai suzinosi gera zinia apie stojimus tai teks ir ''aplaistyt''  balta :D:D:D:D:D

 tai kad tame ir bajeris kad negalesiu laistyt :| netgi darbe suzinosi uar istojau, ryt dirbu nuo 8 iki 17val :D  kaip griusiu ten darbe kur kampan is tos laimes ar nelaimes :D nors...dzin bus jai bus gera zinia :D

 oi :) tai tau faina, laikas tikrai greit prabegs... ;)))) as tai nznu, ryt verksiu is laimes jei bus dziuginantis rezultatas, o jei ne tai verksiu is sielvarto... :D:D:D:D

 ziuritn i Tavop rezus tai tavo vietoi sedeciau rami kaip belgas :D   vat su mano rezais tai uzpakalis svyla...bet  gavau truputeli papildomu balu tai kiek ramiau ;)

 taip tik atrodo.. stojau y tokia specelybe kur reikia tikrai lb aukstu balu... :((( o koks tavo kb? :) tai tau lb faina, kad gavai papildomu balu... ;) o uz ka gavi?

 16 berots ;) 15 ten su centais (87 ar tai 89) :D   gavau papildomu uztai kad paneliu jauniu futbolos rinktines nare buvau :D

 oi, kaip tau smagu :))) as tai neturiu tokio ryzto uzsiimineti tokia veikla... :P  manau tikrai turi sansa ystoti... ;))

Žinutė parašyta: 2009-07-22 00:27:35 | Nuoroda

0500 MRU finansu ekonomika NL vf

Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:04:01 | Nuoroda

ziauru... si valanda taip ilgai eis.... nervina...

Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:43:34 | Nuoroda

tokio didelio!!!!!!!!!!!

Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:46:14 | Nuoroda

laukt dar 15 minuciu, cia kaip visas gyvenimas

Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:52:18 | Nuoroda
Kakuaka rašė:

Na pasirodo ir su mano balu galima buvo cia  istoti ;) Sveikinu visus taip pat istojusius cia ;)

 na ir kaip jau suzinojei?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 15:00:07 | Nuoroda
DonVytautas rašė:

likimas bloskia i KTU ekonomika vf

 mano ir ekonomika vf :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 15:04:07 | Nuoroda

sveiki... :) kas ystojuot y KTU ekonomika, susipazinkime :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 15:06:18 | Nuoroda
DonVytautas rašė:
adirgnI rašė:
DonVytautas rašė:

likimas bloskia i KTU ekonomika vf

 mano ir ekonomika vf :)

 VU?

 KTU :) sveikas kursioke :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:18:30 | Nuoroda

pastebiu jog mes cia vis dar dviesia :D as tai antru numeriu rasiau KTU, o mano balas 19,04 :)))))

Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:43:06 | Nuoroda

as :) rasiau antru numeriu... mano kb 19,04...:) kazin kaip suzinot kurioj vietoj as?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:02:13 | Nuoroda

kdl taip visi ismire? :

Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:03:27 | Nuoroda

one   :)))))

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:44:24 | Nuoroda

as kaip maciau KTU turi bendrabuty skirta ekonomikos ir vadybos studentams...:) gal renkames visi ten, kas ruosiasi jame gyventi? :) jis yra studentu g.69, jis 3 bendrabutis... :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 11:54:07 | Nuoroda

as tai bendrabuty :) gal atsirastu kokia norinti drauge? butu smagiau ir nereiktu laukti bei spelioti rugsejo pradzioj kokia kambarioke bus :/ :D:D:D

Žinutė parašyta: 2009-07-24 14:05:37 | Nuoroda

mano skype ingridak123 :)))

Žinutė parašyta: 2009-07-24 14:20:34 | Nuoroda

KTU ekonomistai :) mano skype ingridak123

Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:31:15 | Nuoroda

 Sveiki :) gal kas ystojot y taikomaja ekologija ? ieskau busimu grupioku ;)