Vartotojo rulizz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:26:36 | Nuoroda

Kažin kaip su įstojimu į KMU su 84 matkės ir 85 bio :S

Žinutė parašyta: 2009-06-26 16:10:47 | Nuoroda

kokio tikitės minimalaus KB į nemokamą/mokamą KMU/VU MF ?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 20:38:51 | Nuoroda

kažin su mano rezultatais į VF išeitų jei lt ~50 būtų ir chemijos pažymys 10 :) ?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:17:06 | Nuoroda

ydomu kiek žada kilt minimalus KB į vf, nes maksimalus konkursinis balas be pridėjimų seniau buwo lygtais 19,26, o dabar 20,6 :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-26 23:36:35 | Nuoroda
vycas0722 rašė:
rulizz rašė:

kokio tikitės minimalaus KB į nemokamą/mokamą KMU/VU MF ?

 speju, kad i kmu mf nemokama bus kazkur 18.8 - 19, o apie kitus net neisivaizduoju

 Na tirkai ydomu. Nejaugi konkursinis tiek pakils, junk lengviau mokykloj turėt du gerus pažymius (kaip praitais metais) negu dabar gauti du gerus valstybinius ~80+% (neskaitant bio, kas savaime aišku) ir dar turėti vieną gerą (šiuo atveju į VF tik 10) pažimį

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:34:32 | Nuoroda

kaip jum skamba 18,84 balas į KMU medicina? VF ar M ? ir jei jau M ar bent jau garantuota ? :S


Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:39:25 | Nuoroda

Žiūriu šokoladinis čia visimes nervus ramina :D tai riek ir man paklaust. 18,84 į kmu mediciną VF realu ? nes galvoju dar duot LT apeleacija nes labai jau įtartini visos mokyklos rezultatai galvoju ar nebus kokios klaidos. Na norėčiau būt garantuotas bent į mokamą kad įstočiau tada irgi neduočiau, nes baisu mažiau gaut:D p.s pagal ką sprendi pereinamąjį balą į kmu :) ?


Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:16:50 | Nuoroda

@sokoladinis

chemija labai smagiai pas mus mokykloj vyko :) iki 11klasės visi mokėmės o 12 sako kas laikysit egzaminą tas eikit į pamokas kas ne galit neit :) Ir visiem po 10 išvedė :)) na aišku buvo ten šiokių tokių kontrolinukų bet labai elementarūs :) šiaip chemiją būčiau laikęs jei būčiau jautęs kad matematika labai prastai, bet to neprireikė + ligoninėj gulėjau tai ir patingėjau nuvažiuot į egzaminą :D

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:26:55 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
rulizz rašė:

@sokoladinis

chemija labai smagiai pas mus mokykloj vyko :) iki 11klasės visi mokėmės o 12 sako kas laikysit egzaminą tas eikit į pamokas kas ne galit neit :) Ir visiem po 10 išvedė :)) na aišku buvo ten šiokių tokių kontrolinukų bet labai elementarūs :) šiaip chemiją būčiau laikęs jei būčiau jautęs kad matematika labai prastai, bet to neprireikė + ligoninėj gulėjau tai ir patingėjau nuvažiuot į egzaminą :D

 Taip, sveikatos apsaugos sistemai reikalingi asmenys butent is tokiu mokyklu

 nėra jau taip baisiai kaip atrodo :) tiesiog mokytoja supranta kad daug lemia tiesiog vidurkis metinis, kurį vienur lengviau kitur sunkiau gauti :) be to į 11 klasės kursą įėjo ir beveik visa 12 klasės medžiaga ;) 12toje tik kartojo, tie kuriems to reiks :)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 00:02:41 | Nuoroda

18,84

Žinutė parašyta: 2009-07-12 15:02:44 | Nuoroda
miniliux rašė:
daktariūkštis rašė:
revile rašė:
Kotrybird rašė:

o tai koks tada VU medicinos KB, jei KMU toks palyginus didelis?

 tai turbūt 19,99 ...

 Revile, negąsdink žmonių, nes nesąmones skiedi. Visiškas nesąmones. Kaip sokoladinis yra sakęs, vargu ar apskritai minimalus balas perkops 19, o tu čia vos ne 20 prognozuoji. Pagal tavo šitą balą aš net neįstoju.

 o as irgi manau, kad KB kils, nes pabandykite savo balus paskaiciuoti pagal pernykšte Pvz VU sistemą ir pamatysiyte, kad jie gaunas daug mažesni negu pagal dabartine KB skaičiavimo sistema :)

Nu čia tik mano nuomonė, nors aišku aš visom keturiom, kad jie nekiltų, bet reik mastyt logiškai 

Kur rasti praitų metų skaičiuoklę VU medkės :P ? ir koks minimum balas buwo