Vartotojo ešerys pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 20:25:38 | Nuoroda

Noreciau i kmu medicina,bet kazin ar pakaks bio VBE 83,chem VBE 71 ,mat VBE 82 ir liet MBE 9?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 20:30:12 | Nuoroda

Sveikinu su puikiais rezultatais,maniskiai,deja,ne is tolo neprilygsta,bet dar per pakartotinI priemima neprarandu vilties patekti  i KMU MF...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:41:57 | Nuoroda
Izzie Stevens rašė:

O koks tavo chemijos metinis pazymys?

 

 9...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:42:36 | Nuoroda
Izzie Stevens rašė:

O i VF ar i M stosi?

 

 Man svarbu istoti,rasysiu tiek vf ,tiek m...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:49:03 | Nuoroda
pievius rašė:
Sveiki. Labai nepasiseke egzuose. Gausiu apie 18,36 balo. Gal dar maziau. Ar yra nors 1/100, kad i nemokama istociau? ir kiek nemokamu vietu bus? ir kiek kainuos semestrui?

 Niekas negali tiksliai pasakyti kiek tu vietu bus.O kainos tai apie 9-10 tukst.Ar bandysit stoti i mokama?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:26:59 | Nuoroda

Is pradziu nr.1 norejau i medicina,bet pamates rezultatus (tikejausi geresniu)  supratau,kad nepavyks.Todel nr.2 bus chemija,greiciausiai mokama,bet pasiryzes imt paskola.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:05:51 | Nuoroda
tragedy4you rašė:

blin jus atsiverskit mokamu ir nemokamu vietu skaiciu VU puslapyje ir sedkit ramuskaip belgai

chemija - VF skaicius: 64, VNF: 1, praitais metais buvo: VF 30 ir DVF 30

taip kad galimybes studijuoti netgi palankesnes negu praitais metais. Konkursas i chemija tikrai nera didelis, bet mokytis tikrai yra ka. Taciau cia studijuojant nereik kalt, kaip medicinoj. cia reikia daug suprast.

Katik baigiau sios specialybes bakalaura, ir galiu tik tiek pasakyt kas tikrai nori but chmikas jais ir bus ir darba gaus ir t.t. o tie kurie nuolat dvejoja taij neiko ir nepasieks. taip pat patarimas stojantiesiems kad kuo anksciau pradetu trintis i laboratorijas fakultete, mat tai tikrai duoda sarmo studijoms ir idomumo. Destytojai labai draugiski, tacaiu ziauriai griezti ir nuolaidu nedaro. Bet patikekit su jumis 4 metus dirbs tikrai geri specai. Jeigu ir baige chemijos nedirbumet gautos zinios tikrai butu naudingesnes negu kokia susikta vadyba baigus, kur po visu studiju supranti jog taip ir nieko neismokai.

 Dekui uz info bet ramus busiu tada,kai jau tikrai zinosiu,kad istojau

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:46:23 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Kaip manot ne per daug rizikuoju įrašęs tik vieną VU chemiją su tokiais balais (užsienio k. metinis 9)?

 Mano nuomone,tavo KB gana aukstas(bent jau aukstesnis uz mano) ,bet netgi as neprarandu vilties istoti.Kita vertus,tikrai bijociau rasyt tik viena varianta.Gal tau vertetu apgalvot,kokia cia spec.dar itraukus i sarasiuka,kad ramiau miegotum o taikomoji chem ktu netiktu?

Žinutė parašyta: 2009-07-10 18:25:51 | Nuoroda
Petras Petrauskas rašė:

Ar aš čia vienas toks stojantis i M KMU medicina? Galbūt kas nors norėtu kartu su manimi padejuoti kaip piktasis švietimo ministras sugriovė doru mokiniu svajones studijuoti VF medicina? Galbūt kas nors žino kiek atsieina įvairus vadovėliai ir kita mokymosi medžiaga studijuojant mediciną?

 O kokie egzaminu rezultatai,kad nusiteikes moket uz studijas?gal pavyks istot i VF?

Žinutė parašyta: 2009-07-10 21:39:25 | Nuoroda
Petras Petrauskas rašė:
eserys rašė:
Petras Petrauskas rašė:

Ar aš čia vienas toks stojantis i M KMU medicina? Galbūt kas nors norėtu kartu su manimi padejuoti kaip piktasis švietimo ministras sugriovė doru mokiniu svajones studijuoti VF medicina? Galbūt kas nors žino kiek atsieina įvairus vadovėliai ir kita mokymosi medžiaga studijuojant mediciną?

 O kokie egzaminu rezultatai,kad nusiteikes moket uz studijas?gal pavyks istot i VF?

 Biologijos VBE 92, lietuviu VBE 60, matematikos MBE 10 ir chemijos metinis 10. Netureciau istoti i VF. KB susidaro tik apie 17.5. Ka manote?

 I VF tai tikrai mazai galimybiu, o i mokama tai galbut imanoma.Kazin kiek planuoja priimti i M?

Žinutė parašyta: 2009-07-18 19:40:36 | Nuoroda
Gassy rašė:

Mano kb anglu filologijoje vpu paskaiciavo 15,06. bet ar teisinga cia? nes man kitaip gaunasi.  egzaminai lt 86, anglu 34, istorija 27. paskaiciuokit kas netingit,  nes nezinau ka daryt dabar.

 Turetu buti apie 17.06,jei uzsienio kalbos metinis 10.   15,06 tikrai per mazai...

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:26:54 | Nuoroda
pifuelis rašė:

musu miesto morge dirba moteris baigusi BD ir pasirinkus patologine medicina, tai as to paties siekiu :p manau tikrai pavyks istot i vk ;D 

 Tikrai pavyks.O is kur toks didelis noras dirbti morge?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:31:21 | Nuoroda

Istojau i biochemija!!!

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:13:23 | Nuoroda

Sveikinu,Tiksliuke,Plyta ir visus kitus istojusius i biochemija.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 15:46:05 | Nuoroda

Butu smagu suzinoti,kas dar istojot i biochemija ir susipazinti

Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:47:47 | Nuoroda

Mano skype: indici