Vartotojo Netvarka pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 10:09:37 | Nuoroda

Oooo, koks neramus laukimaaaaas :D  Vakarykščiai diskutuotojai miega :D

Kuo daugiau pasiskaitinėju, tuo man EzoTao(Tautvydas) labiau patinka

Žinutė parašyta: 2009-06-29 10:17:56 | Nuoroda

Aš irgi lauksiu SMS, bijau į mokyklą jau su matematika buvau, nepatiko tas jausmas, kai pavaduotoja pasakė

Žinutė parašyta: 2009-06-29 10:24:34 | Nuoroda

Būten taip man ir buvo pasakė rezultatą kabinete, kuriame penki mokytojai, o po to atėjo matematikė va kokie vaistai nuo didelio noro sužinoti iš tikrųjų, labai bijau, nes matematikos tikėjaus daugiau, apie 90 proc., tai apie šituos net pagalvot bijau jie man svarbiausi...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 10:28:28 | Nuoroda
Lenocka rašė:

 Ziauru.. Gerai, akd yra toks dalykas, kaip sms =D

 Žiauru tai, kad tas dalykas labai ilgai neateina

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:31:51 | Nuoroda

100

Jėga, tiek ir turėjo būt

Žinutė parašyta: 2009-06-30 12:55:19 | Nuoroda

20,14 - socialiniai mokslai.

22,34 jei konkrečiai imu VDU politologiją.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:35:01 | Nuoroda

Mr. Lazy, ne vienas būsi politologas VDU :) Sveikas, būsimas grupioke

Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:40:21 | Nuoroda

Labas :)

Ką daug prisakysi - įdomus mokslas, patrauklus universitetas

Taip pat galėčiau taikyt į VU, bet VDU man žyyyymiai patrauklesnis :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 18:42:14 | Nuoroda

Labas :) Seniai buvau prisijungusi :)

Lazy, daug ką pasakei už mane. Tik aš taip drąsiai ant VU nevažiuočiau, nes nesėdėjau tose jų paskaitose ir t.t. Mūsų pasirinkimas kalba už mus, ar ne?

Aš ten nenorėjau, nes manęs nė kiek nežavi džiunglių atmosfera.

Iš tiesų, labai laukiu rezultatų, labai noriu įstot.  Ramina visi mane, kad su tokiais balais ramiai, bet jauduliukas yra :)

Kur ketinat įsikurti, mielieji?  Būtų faina susipažinti, kai (jei) įstosim, gal norėtumėte pabendrauti? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:10:57 | Nuoroda

menulle, aš irgi ne kaunietė :) Bet į bendriką nenoriu ir neisiu iš kur būsi?

 

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:12:34 | Nuoroda
Netvarka rašė:

menulle, aš irgi ne kaunietė :) Bet į bendriką nenoriu ir neisiu... iš kur būsi?

 

 Kažkas čia streikuoja. Veidukai prapuolė.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:28:32 | Nuoroda
menulle rašė:

Aš iš Telšių. Barakas šiek tiek gąsdina, bet dabar mėginsiu gauti. O ką tu žadi daryti? ;)

 Aš jau susiradau kambarį bute su bendranuomininkėm :)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 15:36:18 | Nuoroda

Blakstienėle, Mmantas, niekaip netikiu ,kad su mokykliniais VDU šviestųsi

Žinutė parašyta: 2009-07-20 19:24:52 | Nuoroda

Tarchy, sveika, rašau tau labai draugiškai, bet galiu kiek nuliūdinti ;) mergyt, ką tu darai su 90, 95 agronomijoj? Visa auditorija ten - mokyklos ketvertukininkai per plauką  Sakau, suklydai, mergaičiut, galėjai kažką gudresnio pasirinkti artimo biochemijai... 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 16:00:13 | Nuoroda
Eligutis rašė:

etikete tik prasta dave jiem, reta rasi kuris gerai 'agronomas' sukirciuoti moka  ;D

 Apie tai ir kalbėjau :)

Vaidoksiuk, nesikarščiuok, netaikiau tau ameniškai, o kursui bendrai. Ar labai daug žmonių ten tokie gudrūs? Linkiu sėkmės savo srity, bet dievaži, agronomo vardas dažnai žemkėj skamba kaip anekdotas...

 

Tarchy, linkiu sėkmės stojant. Jei ką, galėsi skaidrint agronomų vardą :D

 

Peace, atėjau čia ne pastumti ant ko nors, tiesiog Tarchy... šokiravo :)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 16:18:01 | Nuoroda

Atsiprašau už ne taip parašytą nick'ą, Vaidosiuk :) kvaila, kad nėra funkcijos redaguoti savo žinučių.

Norėjau tau pridėti, kad šiemet viskas labai keitėsi ir toji daug ką gelbėjusi galimybė stoti į žemiau išreitinguotą universitetą, kaip žemkė ar pedagoginis, ir gauti vf dingsta. Krepšiai lieka labai gerai pabaigusiųjų rankose, žmonės su 80 valstybinių dreba dėl finansavimo, taip kad mokykliniams vilčių mažai, na gal kolegijoje. Oi plauktų plauktų krepšiai į visokius VU, VGTU, KTU, VDU, KMU, jei ne kvota priimti ne daugiau 110 % pernai metų skaičiaus. Taigi, galimybė, kad į žemkė ateina žmogus su krepšiu yra :) Tik yra du variantai - arba į žemiau reitinguotus univerus ims stoti žmonės su aukštesniais balais(tiesiog atsineš savo krepšį, nes tarkim jį kokiam KMU apdėjo "šimtukininkai"), arba bus daug mokančių(nors tendencija, kad mažai kas išgali), arba aukštoji mokykla ims silpti ir joms teks jungtis(vienas iš tikslų). Žinoma, geriausiais pirmasis variantas. Gal Tarchy ir bus tokių pasikeitimų pradininkį? :)

Rytojus išspręs viską, nesipykim :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 10:41:06 | Nuoroda

Sveiki, kam dar šiandien nerami naktelė? :D

Sapnavau, kad per radiją girdėjau, jog į mano politologiją VF praeinamasis 20.4 Norėjau važiuot į mokyklą,nes ten visi laukė rezultatų, ir aiškintis, kaip taip gali būt, bet mano mašina buvo užversta kalnu žvyro  

Ketinau miegoti iki dvyliktos, bet kažkaip nesigavo

Žinutė parašyta: 2009-07-22 11:28:57 | Nuoroda

Labas, Žydre Neramu? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:03:18 | Nuoroda

Sveiki,

Viliau, turiu asmenišką klausimą - užsikabinau už tavo minties apie perbėgėlius iš VDU į VU - asmeniškai vardais prašom :) žinau, apie išėjusių dėl nepasiteisinusių lūkesčių dėl pačios politologijos, bet ne dėl univero. Aš į VDU įstojau pirmu nr, galėjau rinktis VF bet kuriams univere, bet ėmiau VDU ir tebesidžiaugiu. Išeinantis už rėmų univeras, pasiutusiai draugiški dėstyotojai, įdomūs renginiai, laisvė rinktis, o ne būt šūduku kažkieno akyse. Labai patenkinta

Žinutė parašyta: 2010-07-11 20:47:39 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:

1) Už gerą mokymąsi skiriama 520 lt stipendija, tiems kuriu vidurkis virš 9,5 tai 720, stipendija skiriama iki 20 proc. kurso studentų. Jei yra kurse 100 studentų tai stipendiją gali gauti maximum 20 studentų.

Labai myliu VDU, bet man čia truputį panašu į dezinformaciją. 720 LT stipendiją gavo tik "kiauri" dešimtukininkai. Pagal Jūsų informaciją, turėdama praeitą pusmetį vidurkį 9,86 (pirma kurse po rotacijos) turėjau gauti 720 Lt stipendiją, deja, gavau 520.  Šiais metais Politikos mokslų kurse stipendijas gavo žmonės su žvėriškais vidurkiais. su 9,44 jau buvo pirmi už brūkšnio. Pagal minėtą paaiškinimą beveik visi turėjo gauti 720, bet gavom po 520. Ir beje, tikrai 720, ne 780?