Vartotojo drakas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:05:37 | Nuoroda

Tai tikriausiai visi egzų atsakymai ateis iš karto, kad operatoriams pigiau būtų. Tikiuosi, kad klystu. 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:32:24 | Nuoroda
dievukas rašė:

Išvis, ar kas nors gavo iš 118.lt kur užsisakė??

 Aš negaunu....pradėjau labai jaudintis net....kad tik išlaikyčiau

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:58:44 | Nuoroda

Na kiek galima laukti....118.lt tampo nervus su egzaminu, kurio labiausiai bijau. 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:01:18 | Nuoroda
Lenocka rašė:
drakas rašė:

Na kiek galima laukti....118.lt tampo nervus su egzaminu, kurio labiausiai bijau. 

 Jus cia likot patys kantriausi

 Tiek prisikentėjęs, tikiuosi, kad bent išlaikysiu.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:07:29 | Nuoroda

Jeeeeeee, 67, mokiausiu šešetu, planavau, kad gausiu 1 procentą.Tuoj apsiverksiu iš laimės. 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:37:32 | Nuoroda
eglute1990 rašė:

Man sms atsiunte egzamino rezultatas 43 tai cia procentai?ar taskai?

 Procentai, manau, kad tai labai gerai.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:09:42 | Nuoroda

Sveiki, seniai svajoju įstoti į aviacinę mechaniką, pagal studijos.lt balų skaičiuoklę mano balas yra 16,42.Pernai stojamasis balas svyravo tarp 14,64 ir 19,97. Kaip maždaug kinta tas balas kiekvienais metais (manau neturėtų kisti daugiau nei 0,5 balo)? Jei ir šiais metais balai bus panašūs, kaip manote, koks turėtų būti balas, kad įstotum į finansuojamas (vf) studijas?

Mano egzaminai: matematika 40, lietuvių 67, fizika 64, anglų pažymys 9, tikriausiai neverta galvoti apie vf studijas?

Turiu dar vieną klausimą nelabai į temą: ar galima tame lape, kur rašysiu specialybes į kurias noriu stoti, rašyti pirmą specialybę kaip vf, o antrą tą pačią specialybę kaip m studijas?

Ačiū.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:49:20 | Nuoroda

Aš čia bandysiu stoti į aviacinę mechaniką.Mano balas 16,42.

O tu Ieva stosi į orlaivių pilotavimą? Ten reikia maždaug 19,00 balų kaip minimum,o pas tave kažkur tėra apie 16,00. Gal turi kokių papildomų balų prisidėti?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:51:19 | Nuoroda
sonia rašė:

kas tas AGAI?

 Antano Gustaičio aviacijos institutas

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:00:36 | Nuoroda

Billie Jean>>>čia tikrai žinai? jei nepaslaptis iš kur gavai šią informacija?

 Bėda ta, kad internete labai daug senos informacijos, net ir pačiame VGTU rašė, kad pridės taškų. Nors...informacija gal jau ir pakeista. Bet kuriuo atveju nemanau, kad su maždaug 16,00 balų bus įmanoma įstoti į orlaivių pilotavimą. Bet nenoriu būti blogu pranašu, linkiu įstoti kur nori:)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 12:39:43 | Nuoroda

Aaaa pradėjau jau turputi įkirsti šitą reformą kaip kas čia yra. Bet kodėl sakote, kad daugumas eis į VU? Todėl, kad ten reikalingi aukšti balai?

Man pačiam universiteto prestižas yra paskutinioje vietoje, pats stosiu į VGTU, nes tik ten yra man priimtinų specialybių. Nors mano balas nėra labai aukštas,tad  daugeliui konkurencijos nesudarysiu Tikriausiai nelabai yra galimybė gauti krepšelį su 16,62 į technologijų sritį? 

Galiu tik vieną pasakyti: ši reforma niekad nebus gera, tol kol viskas sprendžiama pagal abitūros egzaminus.

 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 12:53:23 | Nuoroda

Na tebūnie viskas būna pagal abitūros egzaminus, bet aš nesuprantu kodėl balai bus perskaičiuojami tik po dviejų studijų metų. Nuoširdžiai sakau, kad palaikyčiau šią reformą jei kiekvienas studentas turėtų galimybę gauti krepšelį kas semestrą. Dabar kai krepšelį bus galima gauti geriausiu atveju po dviejų metų, visiškai dingsta motivacija gerai mokytis, nes žinai, kad bent dviejus metus nebūsi objektyviai įvertintas.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 12:58:53 | Nuoroda

Aš stosiu į aviacinę mechaniką, manau su 16,62 balo ten įstosiu, kaip manai? Svajojau apie orlaivių pilotavimą, bet man tai per daug atsakinga specialybė. Ir balas mano per mažas. Šiaip labiau domiuosi mažąją aviaciją, žadu pradžiai laikytis sklandytuvo licenciją.O gal ir tu žadi į AGAI stoti?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 13:24:45 | Nuoroda

Ačiū :) O iš kur tiek informacijos turi? :) Beje tu 'jis' ar 'ji'  

Žinutė parašyta: 2009-06-30 13:39:02 | Nuoroda

O kodėl nenori į orlaivių pilotavimą stoti? Daugelis yra ištroškę didelių lėktuvų, ypač kurie skraido nuo mažens 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 14:00:15 | Nuoroda

Tuomet  sėkmės studijose, kurias pasirinkai  Ačiū, kad pagelbėjai man.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:28:25 | Nuoroda
Marico rašė:

mana technologiniai 16,54 , fiziniai 17,16 taj su krepsiuku liudna

 Mano beveik tas pat, manau nereikia skubėti nuliūsti, nes krepšelį įmanoma gauti. Bent jau yra tikimybės, kad gausi.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:18:39 | Nuoroda

Klausimas nelabai į temą: kiek maždaug procentų studentų stoja į universitetus ir į kolegijas? 

Žinutė parašyta: 2009-07-02 15:00:40 | Nuoroda

Gerb.Ministre,

Sveikinu, pradėjus imtis veiklos gerinant Lietuvos mokslo kokybę. Internete galime rasti įvairių nuomonių apie šią reformą, tik ta nuomonei dažniausiai yra paveikta emocijų, bet ne faktais. Kad galėčiau objektyviai įvertinti šią reformą, pats pradėjau ja domėtis, t.y. skaičiau Jūsų intervių ir dalyvavau įvariose diskusijose. Tačiau negalėjau susidaryti tvirtos nuomonės apie šią reformą, nes įžvelgių gan didelį trūkumą.T.y. reforma negalės pilnai funkcionuoti, tol kol nebus sudarytos lygios teisės visiems studentams gauti krepšelį. Dabar pamėginsiu išdėstyti tai, ką turiu galvoje.

Didžiausia reformos yda yra ta, kad balas bus perskaičiuojamas tik kas dvejus studijų metus (kas puse studijų).Viename Jūsų intervių skaičiau, kad dveji metai pasirinkti neatsitiktinai. Jūs teigiate, kad dvejų metų reikia tam, kad studentas adaptuotųsi naujoje aplinkoje, apsiprastų su naujomis studijomis ar net gyvenimu svetimame mieste. Iš tikrųjų tai verčia nusistebėti ir kyla natūralus klausimas: iš kur Jūs, gerb. Ministre, sprendžiate, kad žmogui adaptuotis reikia tiek daug laiko?

Mano nuomone mes esame jauni, adaptuotis mums tikrai nereikia dviejų, vienerių ar net pusės metų. Tam pakanka vos keletos mėnesių. Todėl manau, kad balo perskaičiavimas turėtų būti vykdomas kas semestrą. Tokiu atveju kiekvienas būtų atsakingas tik už save, ištisus metus vyktų konkurencija tarp studentų, geresnieji studentai neduotų nusirašinėti, būtų pažabotas tinginiavimas.Kiekvienas studentas turėtų lygias teisės į krepšelį. Apibendrinant: kiekvienas negavęs krepšelio, galėtų kaltinti tik save, kad nesimokė, o ne mokslo reformą

Ir pabaigai: Tikiuosi, kad bus priimtas sprendimas, kad balas būtų perskaičiuojamas kiekvieną semestrą, pažadu, kad mano (o gal ir daugelio) nuomonė apie šią reformą pasikeis tik į gerąją pusę.

Viliuosi, kad mano mintys, bent minutėlei privers Jūs pamąstyti apie tai, ką parašiau.

Sėkmės ateinančiuose darbuose.

Žinutė parašyta: 2009-07-09 16:34:25 | Nuoroda

Sveiki, dabar truputi pasimetęs dėl tų stojimų, tai galbūt kvailą klausimą užduosiu: sakykim pirmu numeriu rašysiu aviacinę mechaniką, kuri randasi VGTU, Antano Gustaičio aviacijos instute (AGAI), tai kaip ten reikės rašyt tame stojimų lape ar tik ''VGTU aviacinė mechanika'' ar ''VGTU AGAI aviacinė mechanika''?

ačiū.