Vartotojo Polevas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:01:59 | Nuoroda

Na va, ir man pasisekė šimtuką gauti. Nors to ir tikėjausi, bet vis tiek smagu :) Tik lietuvių rezultatas šiek tiek erzina, gali sutrukdyti patekti į vf anglų filologiją vu :/ (tfu tfu tfu)

"Duodu penkis" visiems kitiems 100-ams ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:11:16 | Nuoroda
afroditea rašė:

as irgi i vdu galvoju:)kad tik japonu galeciau salia pasirinkt :D

 Haha,  nebūčiau vilnietis, ir aš taip daryčiau. Dabar teks stoti į vu, o japonų kursus lankyti atskirai. Ot įdomu, ar lietuvių rezultatas nepagadins man reikalo :/ tragiškai reikia vf.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:32:42 | Nuoroda
tomreves rašė:

perziurekit mano rezus, ar imonaoma su tokiais istoti i vilniaus universiteta anglu filologija (valst finansuojama)?

 Ir mano situacija panaši, nervuokimės drauge :D

Jau nieko nebepakeisi, kas bus, tas bus :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:39:45 | Nuoroda

Humanitarinių kryptis - 18,64 (anglų filologija) arba 18,82 (istorija/archeologija) - VU

Tikiuosi krepšelio, ale gyvenimas parodys :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:12:17 | Nuoroda

Jei kam padės, VU paskelbė priimamų studentų skaičių.

www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Priimamu_studentu_sk._i_pagr._studijas.pdf

Atrodo šviežias, bo vakar, kiek žiūrėjau, dar nebuvo.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:31:47 | Nuoroda
La_loba rašė:

O kodel stojat jus i ta anglu? Nu kokia motyvacija? Ka baige noretumet veikt?

Todėl, kad anglų k. yra tas dalykas, kurio galiu visiškai nesimokyti, bet vis tiek važiuoti devintukais-dešimtukais. Baisus tinginys dėti pastangas, mat esu. O dėl darbo... Na, pradžiai gal vertėju pabūti, bet neilgai. Transliuoti svetimas mintis nėra noro. Labiau taikyčiausi į tekstų/knygų redagavimą. O įgavęs patirties ir turėdamas šiokį tokį pagrindą po kojomis dumčiau į Japoniją. Jie angliškai nė bum bum :) Mokėdamas anglų+japonų kalbas ten neturėčiau prapulti.

Žinutė parašyta: 2009-07-10 21:15:26 | Nuoroda
La_loba rašė:
Polevas rašė:
La_loba rašė:

O kodel stojat jus i ta anglu? Nu kokia motyvacija? Ka baige noretumet veikt?

Todėl, kad anglų k. yra tas dalykas, kurio galiu visiškai nesimokyti, bet vis tiek važiuoti devintukais-dešimtukais. Baisus tinginys dėti pastangas, mat esu. O dėl darbo... Na, pradžiai gal vertėju pabūti, bet neilgai. Transliuoti svetimas mintis nėra noro. Labiau taikyčiausi į tekstų/knygų redagavimą. O įgavęs patirties ir turėdamas šiokį tokį pagrindą po kojomis dumčiau į Japoniją. Jie angliškai nė bum bum :) Mokėdamas anglų+japonų kalbas ten neturėčiau prapulti.

 Geras... Moki japonu As tai anglu net nerasysiu. Pastangu, manau, reiktu idet net mokanciam nemazai. O verteju tokios anglu, manau, apsciai, o "to pasekoje" yra atviras kelias i mokykla, ko daugiau nei nenoriu...

 Ne, nemoku :) Bet vieną kursą baigiau ir ketinu tęsti.

Dėl pastangų, tai savaime suprantama. Bet tinginystė yra toks dalykas... Sunku atsikratyti :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 19:43:26 | Nuoroda

Anglų filologija VU (vf). Great success!