Vartotojo ka_tu_kaip_tu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:46:54 | Nuoroda

nezhinau kjp uzsieny nu bet kiek teko susidurt su ergoterapiautais tj tokios ir ishvados kjp sakei :) nieks cia su jais nesiskaito ir seip.. nuobodus darbas :) pvz kineziterapiautai(ar kaip ten rashosi) tj linksmiau gyvena, nes darbas netik su mazhais vaikais(kaip ergoterapiautam), tj ir paprikolina xebra normaliai ir seip, ishgert nevengia :)   krc i zmones panashesni :) o ergoterapiautu tj uz zmones nieks nelaiko :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:48:38 | Nuoroda

saves tu ziurek, nesijuokes :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:02:36 | Nuoroda

kad ir kiek tuos egzus savo ishlaikei, matos tolerancijos nulis, tj gerai, aishkinu tau kaip durneliui kokiam del ko toks sarasas:

1.informologija vf - svajoniu specialybe

2. VIV vf - labai panashi i informoligja bet taip netraukia:)  beto sunkiau istot

3.Inf M - parashius didesnio balo reikalaujancios specialybe antru numeriu, rashau mokama ramia galva kad neisosiu i VIV vf :)

4.VIV M blogiausiu atveju irgi butu neblogai

5. leidyba - nu cia viskas aishku, istot be sancu, bet reikia kazka rashyt kad motina nepistu proto ko toks trumpas sarashas.

6. Kurybines industrijos vgtu - panashu i informologija ir viv bet blet.... VGTU jobanas

7. Istorija lygtais - daugiausiai ish istorijos gavau egzo tj nafik neparashyt(gailiuosi kad archeologijos neparashiau dar :))

8. Politikos mokslai - neidomi ciuju specialybe bet su mano egzais labai daugiau ko ir nepasirinksi,

9,10 MRU teisi vf ir M - cia yra motinos svajone, jinai bando savo svajones igyvendint per mane tj teko parashyt del ramios dushios jai.

11. KUrybines industrijos m viska pasako VGTU.. gaila moket pinigus uz vgtu , todel paskutine.

 

dabar matai, mielas mano arogantishkasis drauge, forumieti, no liferi ar vadinkis kjp nori, kad sarashas buvo apgalvotas todel galiu teigt kad per skambiais zhodziais svaistaisi.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:03:33 | Nuoroda
PanevezioArmada rašė:

 Kad sharkiauz zodziai tiesiai dievui i ausi. :D Taip noriu butent VU, bet manau sunku bus su 43 lietuviu...

 kuria tu shule panevezhy baigei? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:10:15 | Nuoroda

pataisyk jei klystu.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:16:00 | Nuoroda

nu paziuresim kur istosiu, o tu tikiu kad irgi pasigirsi kur istojai, tj manau, bus proga man dar tave sutikt :)*

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:19:49 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

5. Pats supranti, kad nesamone. mama blemba liepe... juokdarys.

7-8. Jei neistosi i istorija, tai apie politologija tau tik svajot, nes ten balai kurkas aukstesni. Beje politologija skaitosi kartu su teise prestizines soc specialybes, o tu dar sakai, kad su sudinais egzais tik i tokias ir stot. Zodziu kiauras tu.

9-10 jei jau neistosi i 1-4 nr, tai ir i sitas jokiu budu nepateksi.

Taigi isvada: tu asilas paskutinis arba tingi mastyt.

 PUSJUODIS fontas:. as sakau kad stot be matiekos cia o ne su egzais shudinais.. mano ir anglu ir lietuviu uz tave geresni :)

PABRAUKTAS FONTAS:Dar kart aishkinu, motina norejo visa gyvenima kad stociau i teise, as visa gyvenima nenorejau, tj negi man sunku parashyt del sventos ramybes?

Italic font: mama neliepe, vel klaidingai interpretuoji, matos, kad rashiny rashei per egza lietuviu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:21:22 | Nuoroda
mfsouth rašė:

as kazkaip apie tai ir negirdejau

 sweikas, tu gal ish marijampoles? :) PMP ? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:25:38 | Nuoroda

stosiu stosiu :)

krc, zajbal cia gonit mane  :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:53:30 | Nuoroda

klausau beveik visko: jaunystei labiausiai lipdavo OFFSPRINGAI(punk rock), poto uzelipau ant texnushkes(taip ir nenulipau iki galo, dar ir db neretai klasau), rusishkais popsas visada per pjankes uztashko, namie klausau repuko, bet ne to, kuris blizga kaip chigones dantys, o lietuvishko undergroundo. rusu repas - kasta, azone, isquad, noize mc, anglishkai repuojantys skandinavai: svedai SUPERSCI, danai MAJORS. Newschoolas tj Braile, macklemore, uglyduckling.. oldskulas tj dasefx, gangstarr, house of pain, everlast ir etc :) vien zho, repas uzima didziausia daly playlisto, zhinoma neproshal ir dnb ar triphopas(labai retai shitas) :)

ten kazkas snekejo kad repas ne muzika, parashyk i pm kontaktus, atsiusiu tikrai geru lietuvishku kuriniu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 16:09:25 | Nuoroda

nu pas mane penkiazenklis irgi :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 16:31:03 | Nuoroda

man tj ishvis neatsiunte egzu rezultatu sms :DD o suzhinot kur istojai galesi www.lamabpo.lt puslapy. ten reiks suvest gimimo data ir registracijos koda

Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:28:06 | Nuoroda
Valiukiska rašė:

Ale matos, kad astuoniolikiniai. Seip is lempos sugalvojau ir istojau, ane ? :) O poto atskrenda  pasto balandis pranest ar pasiseke.

Aciu ten kazkam, kas mane suprato :)

 nu ne kazkam :D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:38:52 | Nuoroda

uz tavo bishki geresni :D nedaug, bet geresni :) mano anglu tik mazhesnis :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:43:55 | Nuoroda

as irgi tikiuosi :DD sekmes taw :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 23:39:47 | Nuoroda

gaudamas lapely,tu pasirashei kad visa informacija yra tavo perziureta ir teisinga.. taip kad,tau reikia varyt taisyt.. moket 30litu ir taisyt i NL

Žinutė parašyta: 2009-07-15 23:40:12 | Nuoroda

iki 18dienos reikia tau varyt

Žinutė parašyta: 2009-07-15 23:49:39 | Nuoroda

tikiuosi :DD sekmes tau :D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 00:50:00 | Nuoroda

tau labiau :DD matei kiek zmoniu pirmu numeriu  parashe ta specialybe :D 399 kolkas :D o informologija tik 70kolkas :D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 01:16:08 | Nuoroda

nu jei ir as pateksiu i informologija tj nepyksiu jei grupiokai busim :D o jei nea.. tj as zhinau kur sauletekis :DD