Vartotojo Astaa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-18 03:16:40 | Nuoroda

jūs mokėtės antros užsienio kalbos šūlėj? juk lt filologijai ima arba antrą užsienio arba gimtosios metinį? krepšeliui apskaičiuoti? o pasirodo tik antrą užsienio ima, tai man balas per 2 balus krito

Žinutė parašyta: 2009-07-22 22:48:39 | Nuoroda

na va ir aš čia :) į vf, įstojau :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:59:29 | Nuoroda

na va kiek mūsų jau nemažai :)

kas čia per požiūris, jei jau filologija tai mokytojas.... nors manęs ir mokytojo darbas negąsdina...

tai wa, o mano skype: saule65, malonu susipažint būtų įdomu kokio dydžio grupė bus mūsų

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:02:41 | Nuoroda

o koks skirtumas kelintu numeriu :) reikia džiaugtis, kad įstojai aplamai, ypač db, po tos visos reformos... :)

Žinutė parašyta: 2009-07-30 14:07:45 | Nuoroda

ieškau keturiese nuomuotis 2k. butą, kaune :) pageidautina merginos :)

866282726 buto dar neradau, tad atvira pasiulymams :)

Žinutė parašyta: 2010-06-06 23:13:36 | Nuoroda

 Labas, studijuoju šią spec. VDU :) dėl konkurso sunku kažką prognozuot, bent praeitais metais nebuvo labai sunku patekt, o ypač į m. 

o dabar apie pačias studijas:)  daugelis įsivaizduoja,kad filologai visai neturi ką veikt, bet viskas visai priešingai: turim ir seminarus, praktikas,kursinius rašom, tikrai netinginiaujam :) iš pradžių stebino mokslo neapibrėžtumas(na, bet ar filologija gali būt tikslus mokslas? ;) ), nelabai supranti ką reikia žinot, ko ne, metaforiškai sakant ganai debesis pievoj :)

be to, čia neužtenka vien "kalimo"turi domėtis kultūra ir iš mūsų tikimasi originalaus mąstymo, o ne vien teorijos ;) šiaip studijos tikrai įdomios :)

jei turi klausimų tai drąsiai klausk, papasakosiu viską, ką žinau ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 19:33:59 | Nuoroda

 na, sunku nuspėt kuo dirbsi baigus lietuvių. daugelis dirba visai kitokius darbus, nesutampančius su įgyta spec. Bet, pvz. redaktore tikrai galėtum dirbti, žurnaluose, leidyklose, manau taip pat. viskas priklauso nuo tavęs pačios, tavo inciatyvumo, pastangų ir žinoma, noro. 

Jei kalbant apie vdu, čia studindama galėtum pasirinkt gretutines studijas viešojo administravimo ar vieš.komunikacijos srityje. tai turėtų padėti siekiant žurnalistės darbo. be to, baigus gali stoti į žurnalistikos magistro studijas. Bet jei tikrai nori būti žurnaliste, turbūt tikslingiau būtų taikyti tiesiai į žurnalistikos studijas ;) 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:49:47 | Nuoroda

 Norėčiau pasiteirauti dėl kalbų. Jei aš moku už kalbą, bet ją besimokydama viršiju bendrą kreditų skaičių ( na sakykime trečiame kurse imu mokytis kalbą), ar man dar reiks papildomai mokėti už viršytą kreditų skaičių? turiu omenyje tuos 160(max 164) kuriuos turiu surinkti per 4 metus. 

nes kitaip kalbų mokymosi galimybės labai susiaurėja 

Žinutė parašyta: 2011-03-09 20:23:47 | Nuoroda

Na aš studijuoju VDU. Ar sunku? taip, kuo toliau, tuo sunkiau ir reikalavimai didėja, ypač linksmumai prasideda kada reikia parašyti kursinį apie vieną žodį ar išmokti milijonus fonetikos sąvokų..

Iš patirties galiu patart gerai apsvarstyt ar tikrai taip labai myli literatūrą ir esi pasiruošęs nagrinėt kiekvieną žodelį ir interpretuot, interpretuot, interpretuot... Taip pat ilgainiui pajunti, kad gausi diplomą už tai, kad skaitai knygas, bet kažkokių realių įgūdžių nelabai beišsineši..

Patinka kalbos? skaityk knygas, mokykis kitų kalbų ir studijuok kažką realaus ir apčiuopiamo :)

Na, čia gal ne kaip apibūdinau, bet tai mano subjektyvi nuomonė :) tiesiog realiai iš kurso būna iki 10žmonių, kurie būna tikrai "pasinešę" filologijai :)

 

Žinutė parašyta: 2011-05-17 15:43:50 | Nuoroda

 O ar būtų įmanoma kontaktuoti su šioje programoje dalyvaujančiais lietuviais?

Žinutė parašyta: 2011-05-28 23:53:20 | Nuoroda

 na, socialinis darbas labiausiai skiriasi iš visų :) ir jau galima sakyti tiesioginis darbas su žmonėmis :) žiūrėk, pagal savo interesus, kas labiausiai domina :) o perspektyvos visada yra, svarbu studijuoti, kas patinka ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-01 23:02:11 | Nuoroda

 soc.darbas labai platus, gali dirbti ne vien tik su problemiškom grupėm, bet ir sakykim koordinuot savanorius, kitas žmonių grupes, įvairiuose centruose jie dirba :) o su darbo paieškom sunkoka, skelbimų nesu pastebėjus daug, geriausia savanoriauti, o tada jau prasiplečia kontaktai :) O mru, kiek domėjausi, praeitais metais labai kilo balas į soc. darbą vf (~18) visuose universitetuose, bet jei į mokamą, tai tikrai įstosi ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-01 23:06:36 | Nuoroda

 nesijaučia, ypač jei greit išeini privalomus dalykus ir lieka laisvų kreditų, tada vietoj d imi gretutines. vieninteliai sunkumai - jei paskaitos "kertasi" su gretutinių paskaita, tada tenka pabėgiot :) nors db jau daugelį programų priderina :)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 16:41:15 | Nuoroda

 sveiki, būsimieji pedagogai :) aš taikau į socialinę pedagogiką :) skaičiau, kad rašotės apie stipendijas pedagogų, aš tai manau, kad šaunu, bet realiai koks skaičius gauna nežinia... ir bent praeitais metais jos labai visiems vėlavo :(

Žinutė parašyta: 2011-07-10 16:42:49 | Nuoroda

 ir dar turiu klausimėlį? kada skaičiuoja stojamąjį balą? ar jis išvis rašomas prašyme? nes pas mane bent kol kas nėra :( tik motyvacinio įvertinimas

Žinutė parašyta: 2011-07-10 22:17:41 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Astaa rašė:

 ir dar turiu klausimėlį? kada skaičiuoja stojamąjį balą? ar jis išvis rašomas prašyme? nes pas mane bent kol kas nėra :( tik motyvacinio įvertinimas

 Kaip suprasti stojamąjį balą? Tu pati gali jį apsiskaičiuot pagal savo egzaminų įvertinimus, prašyme nebus jis įrašytas.

 aišku :) na, anksčiau būdavo taip, kad stojamasis balas atsiranda prašyme, tai db žinosiu, kad taip jau nebėra ir nereikės mąstyt kada gi jis atsiras :))))

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:05:03 | Nuoroda

 o ar įmanoma lamoj pamatyti šiandienos stojimo minimalius balus į vf, kad orientuotis?

Žinutė parašyta: 2011-07-29 13:05:48 | Nuoroda

 Na studijuoti tai tikrai galima, metų apribojimo nėra :) dėl socialinės stipendijos nežinau, bet žinau, kad sakykim tokios pašalpos kaip našlaičių pensija ir panašiai mokamos kol studijuoji dieniniame ir iki 24 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 13:05:49 | Nuoroda

 Na studijuoti tai tikrai galima, metų apribojimo nėra :) dėl socialinės stipendijos nežinau, bet žinau, kad sakykim tokios pašalpos kaip našlaičių pensija ir panašiai mokamos kol studijuoji dieniniame ir iki 24 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-29 13:10:31 | Nuoroda

 Na, aš šiais metais perstoju po 2metų studijų iš vf į vf, kadangi išėjau 79 iš 160 kreditus, taigi patenku į tą kategoriją :) Mest nemokant gali jei baigi semestrą be skolų ir laiku :) o dėl metimo, meskit kuo anksčiau jei matot, kad tai ne jums :) aš prasikankinau paskutinius metus tik tam, kad galėčiau mesti :) Žinoma, tai sunku psichologiškai, nes aplinkiniai pirštą prie smilkinio pasukioja išgirdę, ką darau :)