Vartotojo JustÄ—V. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:35:39 | Nuoroda

Aš irgi viena iš tų, kurie ilgai dvejojo odontologija ar medicina;) visgi odontologija pirmu numeriu parasiau. Manau tai nÄ—ra vien krapštymasis po supuvusius dantis ir jų taisymas, juk galima daug kur specializuotis: dirbt chirurginiam, protezavime, su įvairiom naujom technologijom ir panašiai;)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:55:16 | Nuoroda

Na nežinau, galbÅ«t. Matai turiu šeimoj odontologų, tai žinau,kad ne tik šiaip sugedusius dantukus tvarko:) Netikiu,kad taip jau pasikeitÄ— viskas.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 23:13:41 | Nuoroda

PÄ— es, aš minÄ—dama chirurginį turÄ—jau omeny pvz odontologijos klinikos chirurginį, kur dantukus traukia ir burnoj mini operacijas daro;) ne apie ligoninÄ™ gi šneku.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:54:28 | Nuoroda

VU:) argumentus kodėl į odontologiją ar kodėl į VU?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 12:57:27 | Nuoroda

NeapsunkintumÄ—te  Ä¯ VU seniai svajojau įstot, tik tada galvojau apie medicinÄ…. Gal pasirodys kiek nestiprus argumentas, bet man Vilnius patinka labiau nei Kaunas, aš ten bÅ«dama geriau jauÄiuosi:) O tokiu profesiniu atžvilgiu esu girdÄ—jus įvairių nuomonių tiek apie KMU,tiek apie VU. Tie,kas mokos VU, sako,kad lb patenkinti ir nenorÄ—tų mokytis KMU, kas mokos KMU - atvirkšÄiai. DÄ—l ko odontologija o ne medicina? Aš pati bijau dar 10 metų pasišventimo mokslui, užteko pastarųjų 12. Mano prioritetai kiek kitokie, žinau, kad norÄ—damas bÅ«ti geru mediku vÄ—lesniuose kursuose turi naktim gyvent ligoninÄ—j su mintim,kad gal daktaras leis stebÄ—t kokiÄ… ekstra operacijÄ…, asistentu pabÅ«t, juk svarbiausia gaut praktikos, kurios paprastai Lietuvoje studentai gauna ne prÅ«dus (tai pasakojo biologijos mokytoja, kurios dukra dabar mokosi KMU 4 kurse jei neklystu). Nesakau,kad odontologai mažai mokos,anaiptol, bet tiesiog mokos trumpiau. Man tai pliusas;) Kitus pliusus apie perspektyvas jau minÄ—jau;)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 15:46:52 | Nuoroda

AÄiÅ«,tau irgi:) pats į medicinÄ… ar odontologijÄ…?

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:58:14 | Nuoroda

@voveras

Gal gali suteikti bent trupinÄ—lį informacijos apie rezidentÅ«rÄ…?  Niekur nerandu aiškios informacijos, VU svetainÄ—j vienintelÄ— rezindentÅ«ra odontologijos kryptyje - veido ir žandikaulių chirurgija, į kuriÄ… priima turint medicinos gydytojo kvalifikacinį laipsnį, o baigus odontologijÄ… kiek maÄiau esi gydytojas odontologas, tai Äia ne tas pats kaip suprantu

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:52:52 | Nuoroda

@Marozas

Prie pc baliavoji?:D

Labai sveikinu visus įstojusius!!;) Manau nesigailÄ—sim;)) Ä®domu dabar su kuo kartu tuos metelius arsim, kolkas dar nedaug prisipažįstanÄių,turbÅ«t tikrai švenÄia;))

Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:02:18 | Nuoroda

Nebijokit, yra ir merginų

Žinutė parašyta: 2009-07-27 17:45:37 | Nuoroda

Koks skirtumas kelintu nr, svarbu įstot:))) Mes su drauge šiandien pridavÄ—m dokumentus, tokie smagÅ«s studentai priÄ—mÄ—, jauÄiu bus šauni atmosfera studijuojant:)) Tik kažkodÄ—l anglų testuko nereikÄ—jo laikyt, gal žinot kaip į grupes paskirstys? Ir dar vienas klausimÄ—lis, bendrabutyje gyvensit ar butukÄ… nuomosit?:)

Žinutė parašyta: 2009-07-27 20:51:29 | Nuoroda

Aha, kažkokie neaktyvÅ«s mes  iš kokių jÅ«s mergaitÄ—s miestų?:)

Žinutė parašyta: 2009-07-27 21:41:52 | Nuoroda

Paaiškins ten viskÄ…;)))) laaaabai norÄ—Äiau,bet bÅ«tent tom dienom seniai suplanavus išvažiuot kitur, kažkaip negalvojau,kad ji taip greit bus;(( šiaip manau verta sudalyvaut.

Žinutė parašyta: 2009-07-27 22:00:40 | Nuoroda

Visai nebloga mintis

Žinutė parašyta: 2009-07-27 23:18:06 | Nuoroda

O iš kur tu jį gavai? Aš turiu iš VU MF svetainÄ—s parsisiuntusi, tas pats?

Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:17:56 | Nuoroda

Kaip smagu, jau nemažai visai mÅ«sų  DÄ—l susitikimo vietos manau paliekam sprÄ™sti jums, vilnieÄiams, pasitikÄ—sim:)) Tik tikrai kad reikia tokios,kad lengvai rastume, arba gausit pasitikt kur nors:)

Žinutė parašyta: 2010-01-16 18:11:28 | Nuoroda

Laba diena, mielieji galbÅ«t bÅ«simi kolegos;)) Praeitais metais ir man buvo daug klausimų šiom temom, tai pagalvojau,kad gal bÅ«siu jums kuo naudinga. Esu pirmakursÄ— odontologÄ— VU, va kÄ…tik sesija sÄ—kmingai užbaigÄ—m;)) Kas dÄ—l stojimų, tai VU praeitais metais i VF mažiausias 20.12 buvo, o mokamam 19.12. Nepasakysiu, kur geriau, labai jau subjektyvus reikalas, bet pvz dÄ—stytojais tai nesiskundžiu:) kiek pliotkų girdÄ—jau, tai KMU truputį nužmogÄ—jÄ™ kaikurie, nors paÄios sÄ…lygos gal ten ir geresnÄ—s. Pavyzdžiui, mes lavonų praktiškai neturim(nu yra toks nabagas sudžiuvÄ™s iš sovietinių laikų),o Kaune soÄiai, tai medikai pas mus vargsta, mums, odontologams, dar ne taip aktualu. Dabar mes daug bendrų dalykų mokomÄ—s, nuo antro kurso antro pusmeÄio prasidÄ—s praktikiniai užsiÄ—mimai, paskaitos su odontologija susijusios, tai tikimÄ—s,kad pagerÄ—s gyvenimas:) O pinigÄ—lių tai tikrai daug išeis šÄ¯ dalykÄ… studijuojant, tÄ… tai garantuoju.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:25:54 | Nuoroda

Sveiki!  Kaip smagu pagaliau matyt bent dalį iš jÅ«sų Äia, besidžiaugianÄius, besidominÄius:) Aš antroji kuratorÄ—, JustÄ—. Justina šaunuolÄ—, pasakÄ— pagrindinÄ™ informacijÄ… jums, tad kolkas man telieka pasveikint ir taipogi palinkÄ—ti gero laiko! Bandysim sukurt bendrÄ… chatÄ… ir sukviest jus, bus paprasÄiau bendrauti bei padÄ—t,jei iškils kokių klausimų:) LinkÄ—jimai!

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:58:39 | Nuoroda

Na va, bandom bent jau laikinai burtis visi Äia: groups.google.com/group/vu_odontologai_2010  Jei kitose svetainÄ—se užmatot kolegų - kvieskit!:)

Žinutė parašyta: 2011-09-18 11:25:20 | Nuoroda

Sveiki,

Studijuoju VU treÄiam kurse. Antro kurso pavasario semestre pirkom instrumentų už 4500Lt, šÄ¯ semestrÄ… jau už 2500, bet dar reiktų optikos, kuri apie 2000-3000 kainuoja. tai va tokios kainos:) išleisit tikrai daug ir nuolat, nes vis naujų instrumentų prisireikia, o kai pradedi dirbti su pacientais dar ir po porÄ…, nes nespÄ—tum sterilizuot...liÅ«dnos sumos, bet nelabai turim kur dingt;/