Vartotojo Laurynius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-03 03:28:50 | Nuoroda

sveiki,

na ka atejo naujas stojimu maratonas :/ ir visi iesko busto arba bent jau draugu su kuriais noretu gyventi. bendrabutyje gyventi nelabai gundo... mieliau rinkciausi buta. mokysiuosi arba kaune arba vilniune (tinka ivairus pasiulymai arba tokie pat neapsisprende zmones) ir ieskau draugo/drauges arba draugu(-iu) gyventi kartu :) jei jau turinte buta ir galetumet priimt  PUIKU! arba galetume kartu nuspreski koki butuka nuomuosim. o dabar truputis apie save :) nesu piktybinis bet esu tvarkingas. daug nevalgau bet skaniai gaminu :D megstu muzika (proto ribose) draugus kompanija todel nenoriu gyventi vienas :/ laisvai baliavoju :D nesu lipantis ant galvos nesikeikiu ir nerukau neriaugeju :D megstu kompiuterinius zaidimus bet manau tai nesukels nei sunkumu nei privalumu :) laisvai sutariu su panelem tikrai neuzlipciau ant galvos :P reguliariai prausiuosi dantis irgi valau :D :D :D :D tinka ivairus pasiulymai :) parasykite busto kaina, neblogai butu kad atskirai parasytumet kiek komunalai ziema apytiksliai gaunasi. tai va kaina, vieta ir labai butu fainai jei nuotraukytes butuko prikabintumet :) na aisku ir savo sypsena parodyt galit jei lb bendraut norit :D :D kaina (man vienam) faina butu iki kokiu na ~500 bet siulykit visus variantus :P ir blogus ir gerus visi laukiami adresu skype: viedars-su-smeliu arba tel numeriais: (ezys) 869232541 (labas) 863084925

Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:39:30 | Nuoroda

as chuck norris giminaitis :) taigi laukiu pasiulymu!

Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:40:09 | Nuoroda

gaila negalima redaguoti :/ PAPILDAU! BUSTO IESKAU TIK VILNIUJE!

Žinutė parašyta: 2009-07-09 16:09:44 | Nuoroda

 

 

DAR IESKAU BUTO

Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:59:30 | Nuoroda

 

DAR IESKAU. kambarioku ar kambariokiu nuomuotis buta vilniuje! :) ieskau kas priimtu arba siulau kartu ieskotis busto. tinka ivairus pasiulymai! KONTAKTAI PIRMAME POSTE! :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:01:02 | Nuoroda

 

 

beto papildau kaina kyla ;) siulykit dabar ivairios kainos variantus nes i VF istojau :)

Žinutė parašyta: 2009-12-11 19:06:36 | Nuoroda

Siulau viena kambari graziame bute pasilaiciuose nereikes su niekuo dalintis gyvensite vienas ar viena butas fainas tvarkingas be galo siltas normaliai irengtas tikrai ne koks funky stiliaus. yra internetas kabeline padorus susisiekimas kiek zinau ne i viena universiteta nereikia persesti autobusu stoteles beveik prie pat namu visai netoli parduotuves truputi paejus yra bigas. butas tikrai kaip minejau labai siltas kambarys tvarkingas ir jaukus esant reikalui parodau ir nuotraukytes tikrai verta ;) kambaryje yra didele erdvi sienine spinta parketas plastikiniai langai buto vonia su dusu atskirai elektrine virykle su orkaite laiptines durys su domofonu parasykit kas susidomejot

Žinutė parašyta: 2009-12-11 20:41:03 | Nuoroda

ok jei pas mane tik du valstybiniai islaikyti lietuviu ir anglu kiti egzaminai buvo mokyklinio lygio kaip man reikes stoti 2010 metais i universitetus? ar priims mane kas jei tik du valstybiniai? ar bus atsizvelgiama i baigimo metus? nes jei negalesiu istoti tai mane palieka visiskai ant ledo nors gimnazija baigiau tikrai neblogai

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:09:45 | Nuoroda

as visiskai nieko nesuprantu. gavau sms zinute kad niekur neistojau o pasirodo mokamu studiju dar sarasu net nera? tai kaip man ta zinute galejo atsiusti? i kai kurias specialybes pas mane praeitais metais buvo priimti zmones su 5~ konkursiniu balu mano balas ten pat  buvo 12.58 ir tipo vistiek neistojau? neimanoma kad toks didziulis skirtumas cia nesamone visiska. kazkoks apsurdas su ta sistema gal klaidu ten isivele kaip galejau gauti neigiama atsakyma? lamabpo irgi debilai ragelius jauciu nukele nes ju darbas senai jau pasibages o vis dar sako kad uzimta kai meginu skambinti... apsurdas tikrai kvailinimas kazkoks zmoniu dabar zinok tu kaip yra is tikro istojai ar neistojai ir ko laukti po perkunais nervai tik ima sitoj supistoj Lietuvoj

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:37:37 | Nuoroda

as jauciu kad cia klaidos nes as irgi praeitais m baigiau ir sakau praeitais m i ta specialybe balas buvo paskutinis apie 5 mano dabar balas 12.58 ten ir tipo niekur neistojau atejo zinute... apsurdas visiskas nesamone mano balas daugiau nei dviguas nuo paskutinio priimto ir vistiek nepatekau? APSURDAS KAZKOKS. o lamabpo rageli nukelta laiko. jau ju darbo balandos senai baigesi o vistiek sako kad uzimta! NESAMONE!

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:43:53 | Nuoroda
raimislt rašė:
Laurynius rašė:

as jauciu kad cia klaidos nes as irgi praeitais m baigiau ir sakau praeitais m i ta specialybe balas buvo paskutinis apie 5 mano dabar balas 12.58 ten ir tipo niekur neistojau atejo zinute... apsurdas visiskas nesamone mano balas daugiau nei dviguas nuo paskutinio priimto ir vistiek nepatekau? APSURDAS KAZKOKS. o lamabpo rageli nukelta laiko. jau ju darbo balandos senai baigesi o vistiek sako kad uzimta! NESAMONE!

 kokiu lamabpo numeriu skambini? Nes jei ka tai ir man reikes skambinti.

 tinlkapyje apacioj parasyti du numeriai. abieju rageliai nachaliskai nukelti ir nuolatos sako kad uzimta nors jau darbo laikas ju seniausiai baigesi :D nachalai ragelius nukele apie 4 valanda ir numete viska... velnias zino dabar ka daryt ir ko laukt ko tiketis... isvis ka planuot nezinia

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:49:55 | Nuoroda

jei rytoj vel bus negalima jiems prisiskambinti kas tada? ka tada daryt? asmeniskai pas juos vaziuoti klausti? idijotu banda as nesuprantu tiek nervu ir sveikatos sueda visas sitas balaganas o ir dar ne pabaiga nezinau ko tiketis... verti ir ieskotis darbo ar laukti stebuklo? kazkoks apsurdas totalus...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:54:26 | Nuoroda

jo smulkiai papasakok ko klausei ir ka sake

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:01:07 | Nuoroda

as pasiskambinau. irgi kazkaip isejo prisiskambint matyt miegot visi nuejo. aj zinios nei geros nei blogos. i vf sake niekur nepatekau o mokamos studijos bus tik ryt ryte liepe nurimt ir eit miegot ryt pasitikrint nes i vf nepakliuvau o i mokama niekas dar nezino ir bus tik ryt. nu viskas aisku bent ramiau dabar

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:02:24 | Nuoroda
saltuke rašė:
Laurynius rašė:

as pasiskambinau. irgi kazkaip isejo prisiskambint matyt miegot visi nuejo. aj zinios nei geros nei blogos. i vf sake niekur nepatekau o mokamos studijos bus tik ryt ryte liepe nurimt ir eit miegot ryt pasitikrint nes i vf nepakliuvau o i mokama niekas dar nezino ir bus tik ryt. nu viskas aisku bent ramiau dabar

kada skambinai?

 

 katik :) pries minute

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:03:37 | Nuoroda

is tikro tai gaila kad neistojau i nemokama :( fvck... bet nors nurimau kad nors kazkur istojau nes kai atsiunte kad niekur isvis neistojau tai net kulnai atsalo... galvojau negi antrus metus reikes namie bimbinet ir darbo ieskot

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:07:18 | Nuoroda
saltuke rašė:
Laurynius rašė:
saltuke rašė:
Laurynius rašė:

as pasiskambinau. irgi kazkaip isejo prisiskambint matyt miegot visi nuejo. aj zinios nei geros nei blogos. i vf sake niekur nepatekau o mokamos studijos bus tik ryt ryte liepe nurimt ir eit miegot ryt pasitikrint nes i vf nepakliuvau o i mokama niekas dar nezino ir bus tik ryt. nu viskas aisku bent ramiau dabar

kada skambinai?

 

 katik :) pries minute

ne nu eina sau :) o kur stojai?;)

 

  nzn dar kur... bet faktas kad istojau nes nelogiska butu jog niekur neistociau net i mokamas ir to labiausiai bijojau kad tas nelogiskumas pasitvirtino :) bet pasirodo tiesiog nera rezultatu ir nurimau. o kur istojau nzn greiciausiai ktu kompiuterine lingvistika nes po nemokamu visu ji pirma mokama ir praeitais m balas paskutinis buvo 5.8~ atrodo nu 5 krc :) o mano virs 12 gerokai. tai tureciau papulti manau tikrai kaip obuoliukas

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:11:15 | Nuoroda

nu krc nurimkit zmones. prisiskambint jau eina per abu numerius geras signalas buvo tik pirmojo kazkodel niekas nekele meginkit antra :) pasiskambinkit ir pasiklauskit nurimsit siek tiek. be ryto negalime nieko sakyti. ryt po pietu manau bus viskas jau ciki piki... bet ir nusitese :D o as galvojau snd 3 pasijungsiu ir jau viskas bus no problem... kurgi vistiek sugebejo susimauti :D bet as lazinuos cia del tu apeliaciju ir pan viskas uzsitese... galetu jie savo skaiciavimams daugiau laiko pasilikti kad ta valanda ir ta diena viskas butu jau paruosta o ne veluojant paskutine diena iki nakties dirbti ir tai tik ryte kai viskas bus

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:11:56 | Nuoroda
juodaroze rašė:

na matau ne viena to klausiau, tai gal kas zino, ar reikia kaip nors specialiai ypatingai priimt kvietima kazkur internete pries nesant dokumentus ?

 o tu paimk ryt atsikelk. pavalgyk pusrycius paskambink i univera ir paklausk :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:16:47 | Nuoroda

aj praeitais m pamenu kai stojau buvo best sistema viskas aisku kur moket ka moket ir pan. dokus su cekiu priduodi ir viskas lauki. atsimenu ta diena kai turejo paskelbti graziai buvo visiem iki pietu issiuntineti kvietimai su instrukcijom ka daryti toliau o dabar... puse nezino ar istojo o istojusieji ne nenutuokia ka dabar daryt kur eit ka pildyt...