Vartotojo Smilga ilga pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-03 22:26:41 | Nuoroda

Labi. Stai buvau jau tvirtai apsisprendus stoti i VU TSPMI, ir mintyse netgi suktelejau "Op!" nepersokus balos, tik pries kelias minutes TSPMI tinklapyje aptikau kazkoki keista skelbima, jog norintiems patekti i valstybes finansuojamas vietas reikia siusti motyvuotus prasymus rugpjucio 20-25 dienomis. Gal kas nors zinot ir galit paaiskint: ar tai taikoma kokioms nors kitoms zmoniu grupems (pvz. norintiems patekti is nefinansuojamos vietos i finansuojama), ar tai reiskia, jog siemet i sio instituto valstybes finansuojamas studijas bendraja tvarka, pagal konkursini bala, patekti nebeimanoma?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 23:07:41 | Nuoroda

Aciu:) atidumo atidumo.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 03:39:51 | Nuoroda

Situo klausimu turbut labiau nei bet kuriuo kitu jauciu savo tevu itaka. Esu uzaugus su Rolling stones, Queen, Depeche mode, smokie ir kita kartos klasika. Paciai ieskotis muzikos tarp naujesniu kuriniu daznai pritruksta kantrybes, nes geriausiu atveju pasitaiko neistrinti vienos dainos is dvidesimties parsiustu.

 Siaip jau vienintelis muzikos stilius i kuri nesugebu isijausti yra elektronika;)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 03:51:46 | Nuoroda

Na, kad skirtingose mokyklose uz tas pacias zinias skirtingai vertina- tiesa. Del to per didelis demesis i metini pazimi neteisingas, Kitaverus, visu metu darbas zinias turetu atspindet geiau, nei vienos dienos egzaminas, prie kurio rezultatu nemazia prisideda ir stresas, ir ta pati sekme.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 04:16:09 | Nuoroda

Kaffeeklatch> nesivelciau sia tema i diskusijas, nes tikrai mazai domejausi, bet manu, kad siumeti pereinamojo balo kilima del konkursinio balo skaiciabimo turetu kazkiek kompencuot studentu srautas i uzsieni... Paskaiciavau, kad is mano laidos ten traukiasi vos maziau nei puse;)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 04:28:59 | Nuoroda

As pati lietuviu kalbos interpretacijos nespejau perrasyt i svarasti, ir teko panikos busenoj graibstyt is kiekvienos juodrascio pastraipos po sakini. Iki siol itariu, kad kazkoki geros sirdies vertintoja sugraudino mano drebancios rankos rasliava ir jis zvilgtelejo i juodrasi.. Nors oficialiai jo  vertint negalima.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 16:56:52 | Nuoroda

Skype- liepaaa :)