Vartotojo Mr.Tū pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-04 22:14:52 | Nuoroda

Sveiki, tikiuos būsimieji kolegos. Galvoju teisę VDU , MRU, arba VU, nors po truputį pradedu atmetinėti VU, nežinau, kažkodėl man atrodo ir + teko girdėti, jog ten studentams kalama teorija, dėstytojai skaito iš senų savo užrašų, o tuo tarpu VDU dėstytojai, atsisakę nuobodaus dėstymo - patys konspektuokitės, dėsto moderniai, su diskusijomis ir pan. O dėl MRU, tai kryžkelė, noriu ten, bet baisu, kadangi sklinda kalbos, jog ten velniškai sunku ;? Šiaip, jei VDU būtų Vilniuj, net nedvejočiau, o dabar stoviu kyžkelėj. 

Žinutė parašyta: 2009-07-05 13:14:25 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Mr.Tū rašė:

Sveiki, tikiuos būsimieji kolegos. Galvoju teisę VDU , MRU, arba VU, nors po truputį pradedu atmetinėti VU, nežinau, kažkodėl man atrodo ir + teko girdėti, jog ten studentams kalama teorija, dėstytojai skaito iš senų savo užrašų, o tuo tarpu VDU dėstytojai, atsisakę nuobodaus dėstymo - patys konspektuokitės, dėsto moderniai, su diskusijomis ir pan. O dėl MRU, tai kryžkelė, noriu ten, bet baisu, kadangi sklinda kalbos, jog ten velniškai sunku ;? Šiaip, jei VDU būtų Vilniuj, net nedvejočiau, o dabar stoviu kyžkelėj. 

 Na, bet VU gerai tai, akd už 5 metus duoda magistrą. O dėl kalimo... Nežinau. Kaip tik kalbos eina, kad MRU labai lengva ir ten tipo nevykėlių pilną. Tuo aš asmeniškai netikiu.

 Na aš tuo drįsčiau abejoti. Manau, nevykėliai renkasi kolegijas, kuriose baigus teisės studijas, velniai žino, kur gali eiti. Sutinku, VDU ir VU duodu prioritetą, vien dėl to, jog po 5 metų iškarto magistrą turi. Bet manau, mokantis MRU nepamaišytų ir dar vieneri metai, taigi kartojimas - mokslų motina :>

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:11:43 | Nuoroda

Užrašiau septintu numeriu, kiek prisimenu. Na baigus šią specialybę mažai kas eina dirbti į bibliotekas. O studijų grafikas gan laisvas, kiek teko girdėti. Pirmame kurse dirbti pradeda daugelis, o antrame - beveik visi. Nesunkiai galima į žurnalistiką pakliūti, baigus šią specialybę, kadangi suteikiamas komunikacijos diplomas.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:23:30 | Nuoroda

O tai tau, kiek būsimų kolegų ;D Šiaip būtų puiku, jei Jūs visi įstotumėt į VU, tuomet man likų laisvas kelias į MRU ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:30:15 | Nuoroda
zizzy rašė:

uzeini i VU foruma , visi zmones kaip zmones, ateinu i VDU, kaip kokie kaimieciai..blyn "apipiso" ir t.t... damn..o as cia 2 nr noriu stot... ;/ kagi del norimu studiju ir zmoniu kulturos elementarios nebuvima teks pakesti... 

 Pastebėjau ir aš tą paį ;D Na bet, kaip pradedi jau studijuoti, atsirenki savo draugus, ir tuos "kaimiečius" palieki užnugary :>
Beje, ir aš įrašiau VDU - Teisę. Tik jei įstočiau, nedžiūgaučiau labai, kadangi Kaune mokytis tektų..

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:34:43 | Nuoroda
zizzy rašė:
Mr.Tū rašė:

O tai tau, kiek būsimų kolegų ;D Šiaip būtų puiku, jei Jūs visi įstotumėt į VU, tuomet man likų laisvas kelias į MRU ;D

 o Tai tavo svajone nebuvo kaip ir visu pirma VU? :Dp o paskui tik MRu ir t.t ;~

 Na iš pradžių galvojau apie VU, bet nežinau kodėl, bet manęs ten netraukia :] MRU tai visai norėčiau, na ne visai, o tikrai ten norėčiau ;D Savaitės pabaigoje žadu važiuoti koreguoti prašymą, tai gal netyčia įtrauksiu VU, dar reikia labai rimtai apmąstyti viską. O kaip pas tave su svajonėm? ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:41:38 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Mr.Tū rašė:
zizzy rašė:

uzeini i VU foruma , visi zmones kaip zmones, ateinu i VDU, kaip kokie kaimieciai..blyn "apipiso" ir t.t... damn..o as cia 2 nr noriu stot... ;/ kagi del norimu studiju ir zmoniu kulturos elementarios nebuvima teks pakesti... 

 Pastebėjau ir aš tą paį ;D Na bet, kaip pradedi jau studijuoti, atsirenki savo draugus, ir tuos "kaimiečius" palieki užnugary :>
Beje, ir aš įrašiau VDU - Teisę. Tik jei įstočiau, nedžiūgaučiau labai, kadangi Kaune mokytis tektų..

 O kuo Kaunas blogai?

 Tikrai nenoriu, liaudiškai tariant, "varyti", ant laikinosios sostinės, bet man Kaunas per daug niūrus.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:44:41 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:

O tai tau, kiek būsimų kolegų ;D Šiaip būtų puiku, jei Jūs visi įstotumėt į VU, tuomet man likų laisvas kelias į MRU ;D

 Svajok, svajok :D Matei, kad ne visi čia teikia pirmenybę VU

 Bet daugelis tai daro. Eh, nusibodo čia jau spėlioti, ateis greičiau ta 22d. , tada ir išaiškės viskas.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:52:08 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:

O tai tau, kiek būsimų kolegų ;D Šiaip būtų puiku, jei Jūs visi įstotumėt į VU, tuomet man likų laisvas kelias į MRU ;D

 Svajok, svajok :D Matei, kad ne visi čia teikia pirmenybę VU

 Bet daugelis tai daro. Eh, nusibodo čia jau spėlioti, ateis greičiau ta 22d. , tada ir išaiškės viskas.

 Joo, man ir bele atsibodo laukt, o dar daugiau nei 2 savaitės..

 Dabar geriausias variantas būtų : išvykti atostogų ir užsimiršt apie viską :]

Žinutė parašyta: 2009-07-06 13:55:54 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Mr.Tū rašė:
Mr.Lazy rašė:
Mr.Tū rašė:
zizzy rašė:

uzeini i VU foruma , visi zmones kaip zmones, ateinu i VDU, kaip kokie kaimieciai..blyn "apipiso" ir t.t... damn..o as cia 2 nr noriu stot... ;/ kagi del norimu studiju ir zmoniu kulturos elementarios nebuvima teks pakesti... 

 Pastebėjau ir aš tą paį ;D Na bet, kaip pradedi jau studijuoti, atsirenki savo draugus, ir tuos "kaimiečius" palieki užnugary :>
Beje, ir aš įrašiau VDU - Teisę. Tik jei įstočiau, nedžiūgaučiau labai, kadangi Kaune mokytis tektų..

 O kuo Kaunas blogai?

 Tikrai nenoriu, liaudiškai tariant, "varyti", ant laikinosios sostinės, bet man Kaunas per daug niūrus.

 Niurus jis gali pasirodyti turistams ar siaip laikiniems lankytojams, nes senamiestis lyginant su Vilnium, Ryga, Talinu yra apmires. Bet jei ten gyveni, tai kaiptik smagiau kada vaisktai po senamiesti ar laisve ir aplink ramu. O priezastis del kuriu anksciau populerios laiko leidimo vietos istustejo, yra paprasta - Akropolis. Ten gali rasti visko ko reikia, tai kam metytis. Mes kaunieciai praktiski zmones;D

 Leisk paklausti, o tu planuoji į VDU?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:09:59 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Mr.Tū rašė:
Mr.Lazy rašė:
Mr.Tū rašė:
Mr.Lazy rašė:
Mr.Tū rašė:
zizzy rašė:

uzeini i VU foruma , visi zmones kaip zmones, ateinu i VDU, kaip kokie kaimieciai..blyn "apipiso" ir t.t... damn..o as cia 2 nr noriu stot... ;/ kagi del norimu studiju ir zmoniu kulturos elementarios nebuvima teks pakesti... 

 Pastebėjau ir aš tą paį ;D Na bet, kaip pradedi jau studijuoti, atsirenki savo draugus, ir tuos "kaimiečius" palieki užnugary :>
Beje, ir aš įrašiau VDU - Teisę. Tik jei įstočiau, nedžiūgaučiau labai, kadangi Kaune mokytis tektų..

 O kuo Kaunas blogai?

 Tikrai nenoriu, liaudiškai tariant, "varyti", ant laikinosios sostinės, bet man Kaunas per daug niūrus.

 Niurus jis gali pasirodyti turistams ar siaip laikiniems lankytojams, nes senamiestis lyginant su Vilnium, Ryga, Talinu yra apmires. Bet jei ten gyveni, tai kaiptik smagiau kada vaisktai po senamiesti ar laisve ir aplink ramu. O priezastis del kuriu anksciau populerios laiko leidimo vietos istustejo, yra paprasta - Akropolis. Ten gali rasti visko ko reikia, tai kam metytis. Mes kaunieciai praktiski zmones;D

 Leisk paklausti, o tu planuoji į VDU?

 Taip as ten stosiu. Kaune juk gyvenu.

O univeras, tai kiek girdejau atvirksciai nei pats miestas, labai idomiom studijom garseja, draugiskais destytojais.

 Taip, apie šį universitetą girdėjau labai puikių atsiliepimų : nuo draugiškų studentų, iki paskaitų kavinėse. :]

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:49:45 | Nuoroda

Be abejo, visi tikėkimės tik geriausio ;D  Kiekvienas įstosim, kur kas norim, ir vasarą linksmai baigsim ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 14:51:53 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Mr.Tū rašė:
Mr.Lazy rašė:
Mr.Tū rašė:
Mr.Lazy rašė:
Mr.Tū rašė:
Mr.Lazy rašė:
Mr.Tū rašė:
zizzy rašė:

uzeini i VU foruma , visi zmones kaip zmones, ateinu i VDU, kaip kokie kaimieciai..blyn "apipiso" ir t.t... damn..o as cia 2 nr noriu stot... ;/ kagi del norimu studiju ir zmoniu kulturos elementarios nebuvima teks pakesti... 

 Pastebėjau ir aš tą paį ;D Na bet, kaip pradedi jau studijuoti, atsirenki savo draugus, ir tuos "kaimiečius" palieki užnugary :>
Beje, ir aš įrašiau VDU - Teisę. Tik jei įstočiau, nedžiūgaučiau labai, kadangi Kaune mokytis tektų..

 O kuo Kaunas blogai?

 Tikrai nenoriu, liaudiškai tariant, "varyti", ant laikinosios sostinės, bet man Kaunas per daug niūrus.

 Niurus jis gali pasirodyti turistams ar siaip laikiniems lankytojams, nes senamiestis lyginant su Vilnium, Ryga, Talinu yra apmires. Bet jei ten gyveni, tai kaiptik smagiau kada vaisktai po senamiesti ar laisve ir aplink ramu. O priezastis del kuriu anksciau populerios laiko leidimo vietos istustejo, yra paprasta - Akropolis. Ten gali rasti visko ko reikia, tai kam metytis. Mes kaunieciai praktiski zmones;D

 Leisk paklausti, o tu planuoji į VDU?

 Taip as ten stosiu. Kaune juk gyvenu.

O univeras, tai kiek girdejau atvirksciai nei pats miestas, labai idomiom studijom garseja, draugiskais destytojais.

 Taip, apie šį universitetą girdėjau labai puikių atsiliepimų : nuo draugiškų studentų, iki paskaitų kavinėse. :]

tv.vdu.lt/alusasdestytojas

Vien jau antraste ka sako apie studentu ir destytoju santyki. Aisku visokiu tu destytoju tikiam dideliam univere yra.

 Taip, tokių santykių gali pavydėti ir pats VU ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:00:50 | Nuoroda

VU tik vardas belikęs ;D
Aha :] Ten aš daugelį paskaitų žiūrėjau, labai įdomiai šneka. Ir kas svarbiausia - humoro nevengia, o tai, bendravime su studentais yra labai svarbu :] 

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:07:03 | Nuoroda

Deja, bet meno studijos nukentės labiausiai. Kaip buvau stojamuosiose KU, tai mum pasakė, jog daugelis spsecialybių tiesiog išnyks, nes negaus finansavimo. Tėveliai, be abejo nemokės milžiniškų sumų.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:09:23 | Nuoroda
DonVytautas rašė:

Gal ka nors apie pacias studijas papasakosit, o ne vien apie VU snekesit?

 Apsilankyk VDU puslapyje, pažiūrėk video ir susidarysi savo nuomonę :] Studijos tikrai kokybiškos, kiek teko girdėti :]

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:13:08 | Nuoroda
belekasas18 rašė:
Mr.Tū rašė:

Deja, bet meno studijos nukentės labiausiai. Kaip buvau stojamuosiose KU, tai mum pasakė, jog daugelis spsecialybių tiesiog išnyks, nes negaus finansavimo. Tėveliai, be abejo nemokės milžiniškų sumų.

 nu, kad gauti vf vieta reikės 17+ kb

 Kas iš to.. Tose pačiose choreografijos studijose numatomos maksimaliai kelios vf vietos. Ir tai, visa tai nežinia gaubia.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:17:34 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:

Be abejo, visi tikėkimės tik geriausio ;D  Kiekvienas įstosim, kur kas norim, ir vasarą linksmai baigsim ;D

 O tu tik MRU rašei? Ta prasme, pirmoj vietoj pas tave MRU? (Jei nori, kad visi į VU sustotų ir tau vietą MRU atlaisvintų :D)

 Na aš esu optimistas ir VU parašiau (nors ten patekti tikimybė beveik lygi nuliui ;D) toliau MRU ir VDU nurodžiau :] Bet kokiu atveju, labiausiai širdis į MRU norėtų :] O Tu kaip užrašei? Spėju nenustebinsi manęs, ir bus, kaip pas daugumą ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:21:38 | Nuoroda
PsicLt rašė:
Mr.Tū rašė:
belekasas18 rašė:
Mr.Tū rašė:

Deja, bet meno studijos nukentės labiausiai. Kaip buvau stojamuosiose KU, tai mum pasakė, jog daugelis spsecialybių tiesiog išnyks, nes negaus finansavimo. Tėveliai, be abejo nemokės milžiniškų sumų.

 nu, kad gauti vf vieta reikės 17+ kb

 Kas iš to.. Tose pačiose choreografijos studijose numatomos maksimaliai kelios vf vietos. Ir tai, visa tai nežinia gaubia.

 Universitetai yra suinteresuoti pritraukti studentus, kad gautu pinigu. Jei siais metais vf vietu bus mazai, o uz studijas moketi niekas nesiruosia, kaip tu sakai, ne tik specialybe, bet ir universitetas gali nukentet smarkiai ;) Isvada - ka ka, bet krepselius tai jie tikrai isileis anksciau ar veliau. Bankrutuoti niekas nenori.

 Na tikiuos, šiuose Tavo žodžiose yra tisos ir Lietuvoje menas vis dėl to suklestės, o ne atvirkščiai - žus :]

Žinutė parašyta: 2009-07-06 15:59:36 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:

Be abejo, visi tikėkimės tik geriausio ;D  Kiekvienas įstosim, kur kas norim, ir vasarą linksmai baigsim ;D

 O tu tik MRU rašei? Ta prasme, pirmoj vietoj pas tave MRU? (Jei nori, kad visi į VU sustotų ir tau vietą MRU atlaisvintų :D)

 Na aš esu optimistas ir VU parašiau (nors ten patekti tikimybė beveik lygi nuliui ;D) toliau MRU ir VDU nurodžiau :] Bet kokiu atveju, labiausiai širdis į MRU norėtų :] O Tu kaip užrašei? Spėju nenustebinsi manęs, ir bus, kaip pas daugumą ;D

 Nustebinsiu nebent tuo, kad visur po VFsukišau M ;) Pirmoj vietoj VU teisė VF, tada M. Antroj - politikos mokslai VF, tada M (nors puikiai suprantu, kad jei jau į teisę neįstosiu, čia- tuo labiau :D, bet nebekeisiu, jaučiu, nieko), tada MRU teisė VF ir M. VDU teisė ir (politikos mokslai) VF ir M.
Vienu žodžiu, tas pats per tą patį ;)
 

 Na viskas kaip ir aišku :] Eilinė konkurentė ;D Aš tai dar ruošios važiuoti į priėmimo komisiją, koreguoti reikia truputį :]