Vartotojo Mr.Tū pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-06 16:07:31 | Nuoroda

Klausau klasikinės muzikos. Mėgstu pasiklausyti miuziklų, baletų, operos kompozitorių šedevrus :]
Ko gero, kaip ir daugelis, klausau senų, tikrų roko grandų :] Bet pirmenybę teikiu, savo idealui ir tokiam vieninteliam - Freddie Mercury <3. Visas jo dainas galiu atsikėlęs naktį išvardyti ;D
Be jo, įsijungiu ir The Beatles, Elvis Presley paklausyti :]

Žinutė parašyta: 2009-07-06 16:12:48 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Tū rašė:
Kaffeeklatch rašė:
 
 
 

 Nustebinsiu nebent tuo, kad visur po VFsukišau M ;) Pirmoj vietoj VU teisė VF, tada M. Antroj - politikos mokslai VF, tada M (nors puikiai suprantu, kad jei jau į teisę neįstosiu, čia- tuo labiau :D, bet nebekeisiu, jaučiu, nieko), tada MRU teisė VF ir M. VDU teisė ir (politikos mokslai) VF ir M.
Vienu žodžiu, tas pats per tą patį ;)
 

 Na viskas kaip ir aišku :] Eilinė konkurentė ;D Aš tai dar ruošios važiuoti į priėmimo komisiją, koreguoti reikia truputį :]

 Tokia ir konkurentė.. Nebent dėl mokamų vietų pradėsim konkuruot :D Aš dar irgi galvoju, varysiu po savaitės regint dokus, tai nžn, keist nekeist

 Jei ir dėl mokamų, tai vistiek konkurentė ;D Na taip, blogiausia nežinomybė. Aš truputį neapgalvotų klaidų privėliau, tai reikia būtinai taisyti man. O tavo simpatijos labiausiai limpa prie VU spėju?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 16:19:32 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
 

 Ja.. Na šiaip ir MRU man ok, bet apie jį beveik nieko nežinau, mažai domėjaus, net nžn kur jo bendikai randas :D

 Viskam, net visą mėnesį, turėtu laiko išsiaiškinti ir sužinoti ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 17:04:56 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
 
Aš, tiesą pasakius, net MRU saite nelabai gaudaus.. Ten viskas taip.. kaip čia pasakius.. oficialu, dalykiška :D Paimi į rankas VU knygutę, tai ten pilna fotkių, paveiksliukų. Paimi MRU knygutę - viskas juodu ant balto surašyta. Maždaug: jūs čia mokytis, o ne žaist ateinat :D
Nu bet nieko, pasidomėsiu dar šituo univeru ;)

 Katik susiradau MRU kygutę. Na viskas ten taip rimtai, kaip ir pačios studijos aprašyta ;D Yra kelios lentelės ir net žemėlapis, kaip universitetą susirasti ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 17:20:47 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė: Aha,  rimtai   Bet jau toks didelis, kad net įžiūrėt neina ;D reikia pasiskaitinėt, gal naudingos info rasiu

 Katik pražvelgiau, viskas tas pats, kaip ir interneto svetainėje.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 17:55:59 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Pažie 28psl. Arba man akys aptemo, arba ten rašo, kad į teisę: LT - 0,23, ist - 0,23, užsienio kalba - 0,17 ir dar imami 4 metiniai. Rašo, jog čia yra turinčių vidurinį išsilavinimą konkursinio balo sandara.  Vadinasi, mums. WTF.. Tikiuosi, tik blogai supratau čia

 O tu mane jau buvai rimtai išgąsdinus! ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-06 18:25:08 | Nuoroda

Vaikiną, bent vieną, gal ir turėsit ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:10:33 | Nuoroda
mfsouth rašė:

Na, pagal cia esancia mano balas yra 15.10

 Ši rodo tiesą :]

Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:14:24 | Nuoroda

Visiems, kurie nori studijuoti čia, vių pirmą siūlau pasiskayti :]
www.olimpiados.lt/component/option,com_easyfaq/task,cat/catid,346/Itemid,501/

Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:39:59 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Mr.Tū rašė:

Klausau klasikinės muzikos. Mėgstu pasiklausyti miuziklų, baletų, operos kompozitorių šedevrus :]
Ko gero, kaip ir daugelis, klausau senų, tikrų roko grandų :] Bet pirmenybę teikiu, savo idealui ir tokiam vieninteliam - Freddie Mercury <3. Visas jo dainas galiu atsikėlęs naktį išvardyti ;D
Be jo, įsijungiu ir The Beatles, Elvis Presley paklausyti :]

 Taip pyderastas ar nepyderastas, bet balsas jo tai nepakartojamas. Man graziausia, tai jo duetas su M.Carable(ar kaip ten tos storos tetos vardas) Barselonoj per Olimpines zaidynes.

 Na Jo orentaciją buvo galima ir kitaip įvardyti."Pyderastas" skamba labai jau tiesmukiškai. O taip, ten Jie žibėjo visu gražumu. Man patinka daugelis Jo dainų, vos ne visos, bet pačios pačiausios : Too Much Love Will Kill You ; Love of My Life ; I want to break free ; ir žinoma : The Show Must Go On ; Ir apskritai, jei kas nors, be mūsų, žino šios dainos istoriją, tai manau, neverta net diskutuoti, jog ši daina, viena geriausių per visą muzikos istoriją. Niekas daugiau neturės tokios charizmos ir tokio nepakartojamo balso, kaip Fredis <3.

Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:47:59 | Nuoroda

Dievaži.. tikrai, tikrai ir dar kartą pasikartosiu - tikrai VU yra pervertinamas. Tik vardas likęs iš jo, o tą vadinamą "prestižiškumą" susikuria patys studentai. Teisingai Mr.Lazy sakė, jog studentai, norintys kokybės, o  ne kalimo, rinksis šiuolaikiškų pažiūrų, modernų VDU universitetą.

Žinutė parašyta: 2009-07-09 16:45:42 | Nuoroda

Nagi, visi dalyvavę stojimuose, susibėgam į vieną vietą.

Žinutė parašyta: 2009-07-09 17:10:34 | Nuoroda

Dar sunku apsispręsti, bet jau linkstu prie menų pusės :>

Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:22:49 | Nuoroda

Uh, jausmas nelabai koks. Per nervus groja, kaip reikalas ;D Prieš egzaminus geriau jaučiausi nei dabar. Gerai, jog turiu Fredžio dainų, atpalaiduoja bent šiek tiek :>
Stiprybės vyrukai ir merginos! :>

Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:28:17 | Nuoroda
Frostpwnz rašė:
Mr.Tū rašė:

Uh, jausmas nelabai koks. Per nervus groja, kaip reikalas ;D Prieš egzaminus geriau jaučiausi nei dabar. Gerai, jog turiu Fredžio dainų, atpalaiduoja bent šiek tiek :>
Stiprybės vyrukai ir merginos! :>

 Jei kalbi apie Freddie Mercury tai +1 tau :D

Don't stop me now FTW

 Tikrai apie Jį ;D
Tear It Up ; Spread Your Wings dabar taško ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:30:00 | Nuoroda
Dillia rašė:

as jau zinau!!!! bioinzinerija! valstybes finansuojama!

 Tau gerai ;D

Žinutė parašyta: 2009-08-06 19:49:22 | Nuoroda

Ieškau kambarioko(-ės) (-ų) , gyventi bute. Buto dar nėra :>

Žinutė parašyta: 2009-08-07 13:30:21 | Nuoroda

Ir aš ieškau kambariokų ;D (buto neturiu). 

Žinutė parašyta: 2009-08-07 21:54:37 | Nuoroda

Ieškau buto, arba su kuom nuomotis jį. Žinoma Klaipdoje.

Žinutė parašyta: 2009-08-23 20:57:49 | Nuoroda

Labas vakaras :> priklausysiu 3 grupei. Asmenys, kuriems skirta ta pati grupė - PM, susipažinsim ;D