Vartotojo Majamm pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-10-01 17:23:50 | Nuoroda

 Sveiki, cia maciau kalbejot apie Sapokos Istorija, norejau pasitikslinti ar tai tokia stora knyga, mazdaug 600 puslapiu, tokiu storu rudu virseliu? labai aciu, kas atsakys:)

Žinutė parašyta: 2009-11-01 22:26:02 | Nuoroda

Sveiki,

Noriu paklibinti toki klausima. Kaip pas jus yra mokyklose, ar turite pakankamai stiprius mokytojus kurie galetu paruosti egzaminams, ar visada dirbate per pamokas, ar nebuna taip, kad tiesiog voliojate durniu pamoku metu, tai yra pavyzdziui mokytojas sneka ne i tema, taip gaisindamas pamoka ir lieki taip ir nieko nesuzinojes. Labiausia domintu kaip pas jus vyksta istorijos, lietuviu, anglu kalbos pamokos, kokie tempai, kaip mokotes? Ar uzduoda pakankamai namu darbu?

As asmeniskai labai daznai griztu is mokyklos nusivylusi ir susinervinusi, nes toks jausmas,kad toje mokykloje gali tik durniu stumti, su klasiokais per pamokas "pasiprikolinti", o rimtai mokytis niekas nenori. Kitiems mano klasiokams taip neatrodo. Esu 11-oke, taciau jau rimtai galvoju apie egzaminus ir noriu pradeti jiems ruostis, zinoma suprantu, kad joks mokytojas uz tave neismoks, bet kartais toks nusivylimas apima, kai patys mokytojai atrodo nesuinteresuoti kuo geriau parosti savo mokinius egzaminams. Prasau pasidalinkite savo patirtimi ir ispudziais mokykloje. Gal zinote, o gal pats esate toks pavyzdys, kai pas turejes niekam tikusi mokytoja, egzaminus islaikete puikiausias balais, savo paciu pastangomis. Tokie pavyzdziai suteiktu didele motyvacija mokytis. Laukiu visu komentaru:) Aciu uz demesi.

Žinutė parašyta: 2009-11-05 14:43:25 | Nuoroda

O jus kur cia pasisakete i gimnazijas ar i vidurines mokyklas einate? jauciate skirtuma?:) 

Žinutė parašyta: 2009-12-08 16:56:25 | Nuoroda

Sveiki visi,

As norejau paklausti, kur Nece yra idetos egzaminu pavyzdines uzduotys tai ar ten kazkur yra plius atsakymai? nes noretusi pabandyti pasidaryti, o atsakymu as ten niekaip neradau, tai tada gaunasi beviltiskas darbas, jei nezinai kur klaidu pridariai. Kaip jus darot?

Aciu kas atsakys:)

Žinutė parašyta: 2009-12-08 23:10:08 | Nuoroda

Teisingai sakai  R.V.U. , kas daugiau belieka jei ne savarankiskai, savo jegomis ruostis. Tik tada iskyla retorinis klausimas, o kokio velnio isvis reikia i ta mokykla eiti, jei ji man neduoda jokiu zinius? o tik laiko stumimas ten gaunasi, vistiek zinai programa tai sedi namie ir ruosiesi. Bet vistiek man labai pikta ant tokiu silpnu ir atlaidziu mokytoju. Pavydziui musu anglu k mokytoja siuo metu serga, minimum 2, 3 savaites jos nebus mokykloi, aisku mokytojos niekas normaliai nepavaduojam, o si mokytoja taip serga kiekvienais mielais metais. Pas ja anglu egzaminui be sansu praktiskai pasiruostis. Siutas ima is tos mokyklos isejus, greciau pabaigti ir istoti studijuoti.

Žinutė parašyta: 2010-02-23 20:00:00 | Nuoroda

siaip jau nebera mokykliniu egzaminu, o tuo labiau lietuviu kalbos... 

Žinutė parašyta: 2010-03-01 23:21:55 | Nuoroda

Tada labai nuosirdziai atsiprasau uz klaidinga informacija, buvau isitikinusi, kad nera:) 

Žinutė parašyta: 2010-04-18 15:45:08 | Nuoroda

Sveiki visi:)

Kiek vidutiniskai per diena skiriate laiko istorijai? ar kiekviena diena taip nuosekliai mokinates?

Kuriose temose jauciates stipriausiai, kuriose silpniausiai?

Žinutė parašyta: 2010-04-19 21:56:37 | Nuoroda

Man tai asmeniskai paciai sunkiausia atrodo ATR, tie visi padalijimai ir panasiai, nezinau cia gal del to, kad tik dabar pradejom ja eiti ir dar nespejau i ja  isigilinti kaip reikiant, bet man ten labai daug pakalynes:/ bet kaip pastebejau gal nebuna tiek jau daug jos egzaminuose? Aisku ka gal zinoti. Man tai labai keista, kad bent istorijos egzamino teste atrodo labai daug klausimu yra is politologijos, kad ta pati konstitucija, galetu maciau jos buti. O jus mokyklose politologija einat normaliai? Nes mes atrodo vos suspejam istorijos temas iseiti, o kur dar politologija... tai teks paciai ja mokintis.

Žinutė parašyta: 2010-04-19 21:59:17 | Nuoroda

Gal kas turite kokiu patarimu kaip ismokti gerai rasyti samprotaujamo pobudzio rasinius? Ir ar isvis juos galima ismokti rasyti? Nes kartais atrodo zmogui arba yra duota, arba ne tas sugebijas graziai savo mintis perteikti, argumentuoti.

Žinutė parašyta: 2010-04-25 18:51:16 | Nuoroda

Sveiki istorikai:)

Gal kas galetu pagelbeti? Dabar einu ATR, bent man asmeniskai ten tiek daug painiavos, tie visi karai su Rusija ir Svedija...

O klausimas butu toks, gal kas galetumete paaiskinti Radomo ir Baro konfederaciju esme? Kiek skaiciau is ivairiu saltiniu niekaip neina esmes suprasti, nes atrodo kiekvienas saltinis skirtingai ta informacija perteikia, tai tada viskas ir susimaiso galvoj. Kuri konfederacija buvo pries reformacijas, tai yra, norejo palikti bajoru teises ir laisves? o antra prie ka buvo? 

Jei kas mokate, labai prasau paaiskinkite.

Didelis dekui is anksto:)

Žinutė parašyta: 2010-04-26 17:10:41 | Nuoroda

O man kaip tik atvirksciai mokytoja aiskino, kad Radomo konfederacija sieke reformuoti ATR, padaryti stipria, centralizuota valstybe, su stipria karaliaus valdzia. O baro konfederacija norejo islaikyti bajoru turimas teises ir privilegijas, ta prasme palikti senaja tvarka ir dar plius juos palaike rusai.  Ir mazdaug sios dvi konfederacijos kariavo tarpusavyje ir baro kofederacija laimejo, tada ivyko 1 ATR padalijimas. 

Bent cia jau taip mokytoja aiskino. Todel ir nesuprantu, visi skirtingai sako, knygoje irgi atrodo vis kitaip ya ta  informacija perteikta, nera kazkokio tikslumo.

Žinutė parašyta: 2010-04-26 17:21:08 | Nuoroda

Nors knygoje kiek ziuriu visur taip ir raso kaip Alanas pasake.

Reiskias cia mokytoja ziopla, nezinau kaip ji cia taip susimaise, duoda klaidinga informacija. 

Žinutė parašyta: 2010-04-26 19:27:24 | Nuoroda

nesupratau ka norejote tuom pasakyti?:) gal galite paaiskinti? 

Žinutė parašyta: 2010-04-28 15:35:40 | Nuoroda

Na jau jusu aptartoje Wikipedijoje tikrai ne karta ziurejau ir ne viename vadovelyje skaiciau apie tas temas, vistiek man ne aiskumas islieka, nesueina viskas iki galo, na bet kaip nors pati issiaiskinsiu. Tikrai nerasyciau ir neklausciau jusu,  pries tai pati neisinagrinejusi. O del tos wikipedijos tai tikrai sutinku, pati zinau ne viena atveji kai kiti pakeicia informacija, specialiai ar ant bajerio. Todel manau per daug pasitiketi neverta, ar bent jau po to pasitikrinti informacija kituose saltiniuose:)

Žinutė parašyta: 2010-05-21 12:50:34 | Nuoroda

O jei nepaslaptis sanemi kiek gavai is lietuviu egzamino? 

Žinutė parašyta: 2010-05-26 18:53:11 | Nuoroda

Cia kuriu metu egzaminu uzduotys yra pas tave? Ar cia ne is vienu metu? 

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:35:43 | Nuoroda

Man atrodo Austrijos nebuvo:) 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 20:06:13 | Nuoroda

O kokius pasaulio ar Lietuvos eseistu kurynius patartumete paskaityti? :) kurie yra izymiausiu, verciausi paskaityti?

Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:09:46 | Nuoroda

Labai aciu swlabr'ui :)