Vartotojo SuperStar pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-18 00:31:24 | Nuoroda
Kayen rašė:
sikse rašė:

o kazi kodel lamo'je neprideda 0,2 balo prie to, kad VDU  rasiau 1nr. :(  ???

 Kodėl turėtų ? Į VF konkursas yra bendras visiems, visi papildomi balai pridedami tik konkurse į konkrečią aukštąją.

 tai taip iseina kad nuo 1 iki 16 nr surasytose spec. kur skiriasi konk.balas vis vyks konkursas del krepseliu. ? o as galvojau kad paims tavo auksciausia kon.bala is visu uzrasytu spec ir tada statys visus i eile del krepsiu ;>

Žinutė parašyta: 2009-07-18 01:35:53 | Nuoroda
jauniklis rašė:

labas, istorija :)

 o paskui liet ir anglu 0.2, taip? ir galiausiai matkes metinis? :D

Žinutė parašyta: 2009-07-18 19:02:17 | Nuoroda

hihi busimi teisininkai .. :D mano 19.52 bet antru nr parasiau VDU tai ten ir noriu , nes vln toli nusisviecia kai visi ateis cia su 20+ i teise :P 

Žinutė parašyta: 2009-07-18 19:06:48 | Nuoroda

klausit todel nes pas mane 0.1 balas mazesnis apskaiciuotas nei turetu but :) ... ;/ 

Žinutė parašyta: 2009-07-18 19:35:30 | Nuoroda

Rule o i kokia tu spec sausi ir su kokiu balu? :> 

Žinutė parašyta: 2009-07-18 19:41:36 | Nuoroda
viktep rašė:

20,10. i odontologija kmu stosiu. kazin i vu istociau?

 i kmu tai laisvai turetum patekt. beje geras gyvenimelis taves laukia jei studinsi odontologija ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-18 19:45:42 | Nuoroda

as apie vf VU kalbu daisygirl, jei bent pasidometum ir zinotum koks didelis konkursas i soc. mokslus yra taip nesneketum . 

Žinutė parašyta: 2009-07-18 20:42:08 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
zizzy rašė:

Rule o i kokia tu spec sausi ir su kokiu balu? :> 

 as ka nors su technologijom :D beje pas mane KB 15.84 ( vien del to kad lietuviu MBE laikiau... ) 

 ech su technologijom sakai ;D reikejo VBE laikyt lietuviu butum tikrai neprasoves jei butum analizaves koki biliuna : DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-19 00:23:17 | Nuoroda

taip taip as irgi sakau zemke ir VPU - geriausi univerai, sekmes jum ten stojant ;D 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 00:30:02 | Nuoroda
siestaa rašė:
zizzy rašė:

taip taip as irgi sakau zemke ir VPU - geriausi univerai, sekmes jum ten stojant ;D 

 baik tu ...uz FEMINA BONA WELNESS INSTITUTE geresniu nera :DDD

 tiesiog karjeros laiptais kopi jau nuo pirmu studiju metu ten istojas...; DDDDDD

Žinutė parašyta: 2009-07-19 00:33:57 | Nuoroda
Frozen_Fire rašė:
zizzy rašė:
jauniklis rašė:

labas, istorija :)

 o paskui liet ir anglu 0.2, taip? ir galiausiai matkes metinis? :D

 informatikos metinis

 grrrr,db viskas aisku, :)) as jau pasipiktinus buvau; D butu idomu suzinot su kokias kon.balais zmones padave i pirma vieta kurybines industrijas. nes matau zverishkas konkursas. visi gan "menishki" matyt su 100 baige cia ir stos ;D :P...

Žinutė parašyta: 2009-07-19 00:59:47 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Tik dabar pastebejau, kad studijos.lt KB skaiciuokleje ivelta klaida. Greiciausiai neprideda balo prie metinio pazymio (A lygis)... lamabpo.lt snd ziuriu KB 19.2, o prisiminiua, kad cia rode 19.0, tai perskaiciavau ji pats ir va kad nori, tikrai 19.2 :D:D:D. PS cia fiziniuose moksluose.

PS gal atsiras cia tokiu, kas stoja i SU informatika aukstu prioritetu?

 seniai tas buvo aisku :) beje, tu neziurejai lamabpo.lt savo balo juk viskas yra jau paskaiciuota

Žinutė parašyta: 2009-07-19 01:08:27 | Nuoroda
sejkutea rašė:
zizzy rašė:
SuperHP rašė:

Tik dabar pastebejau, kad studijos.lt KB skaiciuokleje ivelta klaida. Greiciausiai neprideda balo prie metinio pazymio (A lygis)... lamabpo.lt snd ziuriu KB 19.2, o prisiminiua, kad cia rode 19.0, tai perskaiciavau ji pats ir va kad nori, tikrai 19.2 :D:D:D. PS cia fiziniuose moksluose.

PS gal atsiras cia tokiu, kas stoja i SU informatika aukstu prioritetu?

 seniai tas buvo aisku :) beje, tu neziurejai lamabpo.lt savo balo juk viskas yra jau paskaiciuota

 tai jis ir sako, kad lamoj pamate didesni ir puole skaiicuotis..

 ne jis sake kad studijos.lt yra ivelta klaida, ten nepridejo balo uz A lygi. del to visi ir sake kad arba skaiciuotu ranka patys arba tiesiog prie gauto balo cia pridetu 0,2 is viskas. O Tai jau buvo aisku 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 01:11:29 | Nuoroda
sejkutea rašė:
zizzy rašė:
sejkutea rašė:
zizzy rašė:
SuperHP rašė:

Tik dabar pastebejau, kad studijos.lt KB skaiciuokleje ivelta klaida. Greiciausiai neprideda balo prie metinio pazymio (A lygis)... lamabpo.lt snd ziuriu KB 19.2, o prisiminiua, kad cia rode 19.0, tai perskaiciavau ji pats ir va kad nori, tikrai 19.2 :D:D:D. PS cia fiziniuose moksluose.

PS gal atsiras cia tokiu, kas stoja i SU informatika aukstu prioritetu?

 seniai tas buvo aisku :) beje, tu neziurejai lamabpo.lt savo balo juk viskas yra jau paskaiciuota

 tai jis ir sako, kad lamoj pamate didesni ir puole skaiicuotis..

 ne jis sake kad studijos.lt yra ivelta klaida, ten nepridejo balo uz A lygi. del to visi ir sake kad arba skaiciuotu ranka patys arba tiesiog prie gauto balo cia pridetu 0,2 is viskas. O Tai jau buvo aisku 

 taigi paskaityk jo zodzius;DD: "lamabpo.lt snd ziuriu KB 19.2, o prisiminiua, kad cia rode 19.0, tai perskaiciavau ji pats ir va kad nori"

 tai nesuprantu kur problema, diskutuojam jo tais paciais zodzias :D what ever ;P

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:01:40 | Nuoroda

Visi kurie ruosiasi stoti cia parasykit savo bala ir kelintu nr bandysit istot i VDU teise 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:09:34 | Nuoroda
šypt rašė:

 aš irgi sėdžiu jau senų senovėj pasmerkus šitas studijas, tdl ir parašiau antram savo sąrašo penketuke;) nes ir taip aišku buvo, kad nebeįstosiu

;)

 o koks tavo kon.balas paskaiciuotas salia kur. industriju? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:13:51 | Nuoroda
nuisance rašė:

Nr 4 kb 19,62.. ilgai dar svarsčiau gal pertaisyt į 3 nr bet kažkaip taip ir nesusiruošiau... :)

 o as nr 2 palikau :) bet mano balas tik 19.52 :) taip kad atsileku nuo taves ;p

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:30:04 | Nuoroda
nuisance rašė:
zizzy rašė:
nuisance rašė:

Nr 4 kb 19,62.. ilgai dar svarsčiau gal pertaisyt į 3 nr bet kažkaip taip ir nesusiruošiau... :)

 o as nr 2 palikau :) bet mano balas tik 19.52 :) taip kad atsileku nuo taves ;p

Na aš dar neprarandu vilties ir į Vu teisę įstot :) manau ir tu neturėtum... tik aišku kai pasižiūri kiek prašymų į ją paduota tai nelabai gerai nuteikia bent mane.. :D bet gal kaip nors... ;)

 ne znok cia yra ne vilties praradimas bet realus poziuris ;D as i VU teise nebent galiu taikyt i m, bet nenoriu nes VDU duoda magistra taip pat kaip ir VU ir taikau i vf cia  ;D o tu tai dar gali pasispardyt del vf VU ;) ;p

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:36:01 | Nuoroda

oh my god . o as dar galvojau ir tikiuosi kad neatsiras dar tokiu 76 zmoniu su tavo rezais stojanciu i VDU ;/ :D tada butu ne kas... ;p

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:53:20 | Nuoroda

agam, pritariu tau :) mane irgi siuo metu nerimas kankina.. taip noretusi kad viskas greiciau isaisketu, nes nuo egzu pabaigos mes esam priversti vien tik laukti ilgai.. ;D