Vartotojo La_loba pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:33:01 | Nuoroda
MrsMonika rašė:

1. Lietuviu filologija ir ispanu kalba vu
2. Anglu filologija vu
3. Lietuviu filologija ir reklama vu khf
4. Anglu ir rusu kalbos vu khf
5. Lietuviu filologija ir rysiai su visuomene su

ir daugiau dar nezinau ka rasyt :)

 O kokie tavo egzu balai? As irgi pirma ispanu turbut rasysiu. Antra turbut graiku...

Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:41:54 | Nuoroda

Mielieji, nenoriu nuvilti, bet su tais politikos mokslais tai jus atsargiai. Esu supermama.lt forume skaicius, o ten zinia labiau subrendusios moteriskes sedi. Zinau ir viena zmogu, TSPMI baigusi. Ir ka? Nelabai aisku ka su situo prestizu veikt... Tas man zinomas zmogus po bakalauro negavo darbo, nors intensyviai ieskojo. Db magistre mokydamasi aukle dirba. O supermamoj parasyta, kad tai isprusimo ohoho kaip pridedantis mokslas, bet darbdaviai klausia, ko cia atejai su tokiu diplomu.

Taip kad pagal specialybe prasisukt sunku gali but. LT yra LT. Bukim realistai, bet tai giminiu krastas ir i ambasadas ar ministerijas net itin gabiam be dedziu ir tetu praeiti sunku...

Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:44:29 | Nuoroda
ne-zinia rašė:

Jus protingi žmonės, gal ką galėtumėte patarti, nes baigiu išeit iš proto, galvodama, kad niekur neįstosiu su tokiais balais:

matieka 86,

istorija 58,

užsienio 34

lietuvių 71

 

ačiū...

 Tu i univera nori? I

Žinutė parašyta: 2009-07-06 19:49:22 | Nuoroda
ne-zinia rašė:
La_loba rašė:
ne-zinia rašė:

Jus protingi žmonės, gal ką galėtumėte patarti, nes baigiu išeit iš proto, galvodama, kad niekur neįstosiu su tokiais balais:

matieka 86,

istorija 58,

užsienio 34

lietuvių 71

 

ačiū...

 Tu i univera nori? I

 noriu... kad nors kur. Bet ar apskritai tai įmanoma?

 Mano nuomone, ŠU, KU taves laukia isskestom rankom. KTU gal ka pasiziurek. Siaip sansu yra, i mokama net geram univere. Tavo tik anglu prastesnis. O prie ko sirdis linksta?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 20:19:14 | Nuoroda
jovitutu rašė:

Sveikos :) Mane taip pat depresija kankina... vidurine baigiau praeitais metais, labai norejau i prancuzu bet artimi zmones patare kitaip, paklausiau ir dabar jau puse metu laukiu nauju studiju :) (Meciau)...taigi PRANCUZU FILOLOGIJA mano prasyme pirmuoju numeriu :)  Mano balai taip pat neblizga, bet labai noriu studijuoti sau patinkanti dalyka :) lietuviu 85,prancuzu 85 o istorija 37 labai laukiu sio menesio pabaigos, nes kyla daugybe kvailu minciu, kad neistosiu ir pan tai galbut su kazkuo ir susitiksime rigseji :) jei istosite i prancuzu kaip nors susisieksime :) (aisku jei ir as istosiu)

 O kokia specialybe metei, jei ne paslaptis? As irgi praeitais metais baigus, bet db akademinese ir turbut kita diena einu atsiimt dokumentu ir mest specialybe, kuria pati pasirinkau pries metus, bet ne man ji buvo.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 12:49:36 | Nuoroda
jovitutu rašė:

To:  La_loba

Žinoma ne paslaptis Studijavau VGTU Transporto inžinerine ekonomika ir vadyba Deja si specialybe taip pat ne man.... gaila metu, bet tikrai neketinau kankintis 4metus.... Oka tu studijuoji?

 Medicina:( Ir ziauriausia, kad tokia gera, tokia perspektyvi specialybe, dvyliktoj tik klasej uzsidegiau ir jau svajojau sjavjojau... Bet db kai pamaciau, koks ten totalinis kalimas, kiek daug info reikia isisavint... Ir liudna, ir palengvejimas... Ne man tai, tiesiog ne man... Maniau, kad, ai biologija visai spalvingas mokslas, chemija tikslusis, kokie man visada patiko... Nu bet kas is to, kai kalt reikia kirmeliu kuno dalis. Lenkiu galva pries tuos, kurie ten istoja ir baigia, bet as suksiu humanitarine kryptimi. Tik va turbut prancuzu filologijos net nerasysiu. As net nesimokius, tai kai paziurejau tvarkarascius pradedantiesiems, kaip ten reikes visa diena univere sedet ir dar namie turbut, tai, ai, tiek to...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:02:34 | Nuoroda
Grandeur rašė:

1 VU 353 psichologija NL VF
2 VU 353 psichologija NL M
3 MRU 507 psichologija NL VF
4 MRU 507 psichologija NL M
5 VU 8 anglų filologija (Vilniuje) NL VF
6 VU 26 istorija NL VF
7 VU 379 sociologija NL VF
8 VU 639 statistika NL VF

 Suprask mane teisingai, bet leisk paklaust, kaip galima eit i psichologija be matkes egzo, kurio koef. yra 0,4?

Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:26:46 | Nuoroda

O kodel stojat jus i ta anglu? Nu kokia motyvacija? Ka baige noretumet veikt?

Žinutė parašyta: 2009-07-08 13:35:39 | Nuoroda
Grandeur rašė:
La_loba rašė:
jovitutu rašė:

To:  La_loba

Žinoma ne paslaptis Studijavau VGTU Transporto inžinerine ekonomika ir vadyba Deja si specialybe taip pat ne man.... gaila metu, bet tikrai neketinau kankintis 4metus.... Oka tu studijuoji?

 Medicina:( Ir ziauriausia, kad tokia gera, tokia perspektyvi specialybe, dvyliktoj tik klasej uzsidegiau ir jau svajojau sjavjojau... Bet db kai pamaciau, koks ten totalinis kalimas, kiek daug info reikia isisavint... Ir liudna, ir palengvejimas... Ne man tai, tiesiog ne man... Maniau, kad, ai biologija visai spalvingas mokslas, chemija tikslusis, kokie man visada patiko... Nu bet kas is to, kai kalt reikia kirmeliu kuno dalis. Lenkiu galva pries tuos, kurie ten istoja ir baigia, bet as suksiu humanitarine kryptimi. Tik va turbut prancuzu filologijos net nerasysiu. As net nesimokius, tai kai paziurejau tvarkarascius pradedantiesiems, kaip ten reikes visa diena univere sedet ir dar namie turbut, tai, ai, tiek to...

 off topicas turbūt, bet labai man įdomu, kur žadi stoti šiemet? aš pati studijavau mediciną, dabar ant psichologijos persimečiau..

 Nu va va  As i medicina del to ir stojau, kad psichologija nusivyliau. Buvau atviru duru dienose VU. Aplinka patiko, atrodo, ir studentai faini, ir destytojai, bet toks jausmas, kad AI, MES CIA PARUOSIAM UNIVERSITETINI ISSILAVINIMA TURINCIUS ZMONES, o apie darbo perspektyvas kazkaip nieko, lb abstrakciai + dar pasake, kad psichoterapeutais labiau tampa psichiatrai, o ne psichologai, nors cia tikrai netiesa. Nu MAN TEN KAZKO TRUKO. Siaip man yra kai kurie zmones (mano mokytojai, tevai) atvirai pasake, kad psichologija nieko gero, nera perspektyvu ir so on. LIETUVOJE tai, aisku, tiesa...

Gal del to, o gal ir ne vien db stoju i lietuviu filologija ir ispanu kalba VU arba lietuviu ir graiku VU (kaip pasiseks). Gal ir psichologija i sarasa itrauksiu. Bet man atrodo, kad psichologija, kaip TIKRAI RIMTAS, KAS KĄ BESAKYTŲ, MOKSLAS, Lietuvoj yra apgailetinoj padety. Tai mano svajone, gal i uzsieni kada vaziuosiu studijuot. Bet kazkaip nesinori griaut savo idealistisku planu sitam kaime...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:43:15 | Nuoroda

Mano 19,84 balas

Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:43:07 | Nuoroda
Grandeur rašė:
 Mano viena grupiokė buvo iš psichologijos į mediciną perstojus, pažįstamos pažįstama padarė, kaip ir aš ketinu ir jaučias savo vietą atradus... vyksta čia šiokia tokia migracija:) Man irgi sako, kad nerimta, neperspektyvu, na nežinau, tyliai pasvajoju apie bakalaurą čia ir magistrą užsieny. Nesijaučiu humanitarė, kad į kalbas patraukčiau. Nors ir dabar tėvai nori nukreipt kur nors 'rimčiau', tačiau nepasiduodu provokacijoms, nors gal tai ir klaida bus, bet mano. Nes jau kartą buvau nukreipta rimčiau - į mediciną.

 O jei ne paslaptis, kokiam univere medicina studijuoji? Baigei pirma kursa jau? Ir kas medicinoje nepatinka?

Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:49:06 | Nuoroda
Grandeur rašė:
La_loba rašė:
 

 O jei ne paslaptis, kokiam univere medicina studijuoji? Baigei pirma kursa jau? Ir kas medicinoje nepatinka?

 Vu Mf. tiesiog niekad ten ir nenorėjau, tiesiog nežinojau, kur norėčiau. Nemėgau biologijos, bet ji man sekėsi, tėvai scenas keldavo, jei pasakydavau, akd stosiu kitur ir visus mano argumentus nubraukdavo.. Baigiau daugiau nei vieną kursą, šiemet būčiau trečią baigus. Vieniem laimė didžiausia į ligonines eit, o man ten viskas nepatinka, neįdomu ir tiek.

O tai tu akademinese db ar jau metei, jei kalbi tariamaja nuosaka (BUCIAU BAIGUS)? Nu tu jau daug jegu idejai per tuos tris metus visgi... Nzn nzn... Klinikiniai dalykai, kurie nuo ketvirto kurso prasideda kaip ir lengvesni, kiek girdejau... As tai is pat pradziu stodama i medke apie psichiatrija galvojau, tai gal ir tu dar pagalvok apie sia alternatyva. Nu dar trys metai bendrosios, bet man butu gaila po tiek turbut ir nemiegotu naktu mest. Psichiatrija lb lb artima psichologijai, dar geriau Aisku, niekas negarantuoja patekimo i sia rezidentura. Ir dar klausimas kokia psichologija tave domina.. Jei kokia organizacine ar pedagogine, tai jau neee...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:26:31 | Nuoroda
Grandeur rašė:
 Neėmiau akademinių, viskas jau. Ir nė kiek ne lengviau, savęs apgaudinėjimas, vis tiek sesijos sunkios. lengviau tiems, kam įdomu. :) O tų rezidentūrų skaičius toks ribotas.... galiausiai gaunas taip, kad stoji en ten, kur nori, o ten, kur neblogai egzaminą išlaikai, kurio reik į tam tikrą rezidentūrą stojant. Nesimokiau puikiai, galiausiai būčiau likus BPG ir dar žiopla tokia:) Tiesą sakant pati enliūdžiu ir nesigailiu, jei dar tėvai pamirštų 'didžiausią mano gyvenimo klaidą' gyvenčiau išvis puikiai.  Ir šiaip šiai dienai manęs nedomina klinikinė psichologija,  galvoju apei organizacinę.

 Na, aisku. As akademinese dbr esu. Buvau vkr doku atsiimt, o bac visi atostogauja iki rugpjucio pradzios. Taip kad skaitausi studente. Ai, stosiu kitur, ir tiek... Mano tai tevai kaip tik sake, kad is tos medicinos nieko gero nebus, bu atseit per greit apsisprendziau, nuo pirmo kolio sunku ir so on...

Žinutė parašyta: 2009-07-09 09:59:02 | Nuoroda
Kotrybird rašė:

teisingai, Siesta kai ejom pildyt prasymu, teko ikalbinet drauge, kad antroj vietoj po med VU, rasytu KMU, o ne kazkokia Bio VU...absurdas..

 Nu as tai nepagaunu point'o, kaip galima taip neapsisprendusiam del ateities but. Jeigu tu nori VISA GYVENIMA dirbt gydytoju, reiskia nusprendei ir tikrai pasiryzai... O Vilnius, Kaunas, Bezdonys... Cia tik PRIEMONE igyti tai... Galu gale mokysies trumpa savo gyvenimo laika, o dirbsi 40+ metu... Anyway sekmes tavo draugei istot i medke

Žinutė parašyta: 2009-07-10 13:29:48 | Nuoroda
drakas rašė:

Na va, dokumentus sutvarkiau jau, mano visas sąrašiukas:

1.Aviacinė mechanika vf

2.Aviacinė mechanika m

3.Automatika ir valdymas (aviaciniai elektros įrenginiai) vf

4.Automatika ir valdymas (aviaciniai elektros įrenginiai) m

5.Inžinerija elektronika (aviaicnė elektronika) vf

6.Inžinerinė elektronika (aviacinė elektronika ) m

Jei įstosiu į pirmą ar bent antrą, būsiu laimingiausias žmogus Žemėj:)

 Drakai, o kokioj aukstojoj yra ta aviacine mechanika?

Žinutė parašyta: 2009-07-10 13:35:37 | Nuoroda
Vilou rašė:

Na po truputi jau galutinai linkstu link istorijos.. Rasysiu tikriausiai 1 numeriu. Balas - 19,44. Na tikrai tikiuosi, kad pateksiu i nemokama, netgi esu gan uztikrintas :) Jauciu spaudima is aplinkiniu, kad cia nestoti, taciau nervina mane tokie dalykai, kai sako "paminesi mano zodi, kai gyvenime nieko nepasieksi" :) Toks pyktis buvo su vienu zmogumi dabar, todel taip ir pasake. Dabar reikia irodyti, kad taip nera ir nebus :) Beje, stoju i VU.

 Aisku, stok ir galvos nesuk... Blin, visokie politikos mokslai, teises tai jau skaitosi perspektyvu... O paskui butent jie darbo ir neranda Buvau atviru duru dienose VU IF, tai sake, kad daug kas pasuka i viesuosiu rysius, kokiais zurnalistais tampa, nu zodziu gal siek tiek ir ne pagal specialybe, bet darbo gauna... Tuo labiau, kad istorikas moka pasakot, kalbet apie aktualijas, turi susidares bendra vaizda apie praeiti ir kartu apie dabarti, o tai jau igudziai ir vetybes, kuriu teisej kokioj kalant istatymus turbut neigysi...

Žinutė parašyta: 2009-07-10 13:37:36 | Nuoroda
drakas rašė:
La_loba rašė:
Drakai, o kokioj aukstojoj yra ta aviacine mechanika?

 Ji randasi VGTU. 

 Sekmes ir as linkiu tada

Žinutė parašyta: 2009-07-10 13:44:55 | Nuoroda
Polevas rašė:
La_loba rašė:

O kodel stojat jus i ta anglu? Nu kokia motyvacija? Ka baige noretumet veikt?

Todėl, kad anglų k. yra tas dalykas, kurio galiu visiškai nesimokyti, bet vis tiek važiuoti devintukais-dešimtukais. Baisus tinginys dėti pastangas, mat esu. O dėl darbo... Na, pradžiai gal vertėju pabūti, bet neilgai. Transliuoti svetimas mintis nėra noro. Labiau taikyčiausi į tekstų/knygų redagavimą. O įgavęs patirties ir turėdamas šiokį tokį pagrindą po kojomis dumčiau į Japoniją. Jie angliškai nė bum bum :) Mokėdamas anglų+japonų kalbas ten neturėčiau prapulti.

 Geras... Moki japonu As tai anglu net nerasysiu. Pastangu, manau, reiktu idet net mokanciam nemazai. O verteju tokios anglu, manau, apsciai, o "to pasekoje" yra atviras kelias i mokykla, ko daugiau nei nenoriu...

Žinutė parašyta: 2009-07-14 14:57:00 | Nuoroda
amžina žiema rašė:

sveikos / sveiki (jei kartais turėsim berniukų, ko filologyne labai trūksta :D )

aš baigus pirmą kursą lietuvių filologijos ir bandysiu perstot į lietuvių-ispanų, nes... nu ką aš galiu pasakyt: užkniso mane ta lietuvių filologija :DDD žinau, kad perstojant bus mažai skirtumo (tiek, kad prisidės ispanų kalba), tačiau perstodama tikiuosi šiokio tokio malonumo... nes kol kas tai nejaučiu jokio malonumo :D pagal tvarkaraštį lietuvių filologijos pirmo kurso 1 pusmetis nuo lietuvių-ispanų skiriasi tik 2 dalykais (suprantama, ispanų kalba ir lietuvių kalbos fonetika...). su fonetika esu jau šiek tiek turėjus reikalų... varge vargeli :D ... dar bus toks dalykas, kaip kalbotyros įvadas (baisiai nuobodu, per paskaitas miegodavau :D sunkiau seksis gal tiems, kuriems ne prie širdies visokios gramatikos lietuvių būdavo), literatūros teorijos įvadas (dėstytojas žiaurus kirvis, gal tris mėnesius nesupratau, apie ką išvis yra šitas dalykas, o kai pradėjau truputį įsikirst - jau kaip ir atėjo laikas egzą laikyt :D ), filosofijos įvadas (dėstytojas fainas, ilgaplaukis muzikantas žodžiu :) , anglų kalba (turės tie, kurių antra kalba anglų) - sunku, daug kruvino darbo, sunkūs tekstai, gramatikos nėra išvis, grynai vien literatūra plius sociolingvistika; nu man jausmas būdavo kaip per lietuvių literatūros pamokas, tik tiek, kad viskas vykdavo angliškai :D ... bet laaabai faina dėstytoja (čia jei papulsit į stipresnę grupę pas L. Bartkuvienę, nors, kiek užmačiau, tvarkarašty visai kita dėstytoja užrašyta, tai negaliu garantuot). daugiau nieko negaliu pasakyt, nes nėra antro pusmečio tvarkaraščio ;) jei turit kokių klausimų iš tų dalykų, kur vardinau - klauskit ;)

Visada faina, kai atsiranda žmonių, kurie apšviečia Noriu paklaust, kas ten per vargas vargelis su ta fonetika gali būti? O ispanėms tie patys dėstytojai kaip ir literatams?

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:15:21 | Nuoroda

1. Treciadieni padaviau dokus

1. Lietuviu filologija ir ispanu kalba

2.Lietuviu filologija ir naujoji graiku kalba

3... (nesvarbu, nes is viena is pirmu tikrai istociau)

 

Siandien pamatau bala (zinau, reikejo anksciau paziuret, bet as pries savaitgali lyg ir ziurejau ir dar nebuvo tu suknistu balu) Balas parasytas 18,04 abiem specialybem, bet su studijos.lt skaiciuoklej susiskaiciavau 19,84.

Ir cia viskas del to pazymio ANTROJI UZSIENIO KALBA ARBA GIMTOJI KALBA!!

As antros uzsienio kalbos neturejau pazymio, tai 0 paeme vietoj jo... O juk lietuviu galejo ir TUREJO paimti.

Siandien 18 val. pamaciau, apeliaciju laikas 16 val. del KB baigesi. Nu ir galvoju, velniop ryt i lamabpo atstovybe nueinu ir paprasau, gal leis dar ta apeliacija parasyt, gi ryt iki 16 val. svarsto tas apeliacijas...

Nu ka manot?