Vartotojo Matasss pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:42:24 | Nuoroda

Aš  VDU vf istoriją ;) 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:05:05 | Nuoroda

Aš tai esu patenkintas įstojęs į VDu istoriją vf, žiūrėsim kaip seksis mokytis ten

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:15:20 | Nuoroda

Kažkaip maoka čia mūsų, kolas

Žinutė parašyta: 2009-07-23 21:40:17 | Nuoroda

Kada žadat dokumentus įforminimui vežt? Antradienis manau puiki tam diena.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 21:41:59 | Nuoroda

matas, kad ankstesnis sms tiesiog neįskaitomas :D Mažoka mūsų norėjau pasakyt, o kada dokumentus žadat vežti? kažin kada eilių mažiau?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 10:42:01 | Nuoroda

Aš antradienį mausiu  tenais

Žinutė parašyta: 2009-07-24 10:43:48 | Nuoroda
BC ŽALGIRIS rašė:

Mano panelė Jūsų kolega bus... :] Saugokit, mylėkit ir gerbkit, o jeigu ne, tai...  

 kokie nurodymai

Žinutė parašyta: 2009-07-24 11:28:12 | Nuoroda

to paties aš norėjau klaust

Žinutė parašyta: 2009-07-24 13:22:59 | Nuoroda

Nedaug čia mūsų kolkas. pogas8 - maniškis :D

Žinutė parašyta: 2009-07-24 13:29:10 | Nuoroda
Sparkle rašė:

aš taip pat įstojau į VDU istoriją vf.. laiminga esu.. matau va viršuj būsimą "studijų partnerį" tikriausiai

 O, taip dabar reikia tik atlaikyt įforminimą

Žinutė parašyta: 2009-07-25 10:02:49 | Nuoroda

Aš taip pat patenkintas, nors ne VU, bet vfvistiek :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-25 10:06:54 | Nuoroda

VDU istorija ;) 

Žinutė parašyta: 2009-07-25 10:27:52 | Nuoroda

Reikia tikėtis, kad Baltijos šiemet bus atviresnis pirmakursiams

Žinutė parašyta: 2009-07-25 10:41:54 | Nuoroda
wajducia rašė:
SuperHP rašė:

Tai kad tik VDU uz pirma semestra mokes stipke. 

 Va dėl to Vaida ir atsidūrė VDU - nes čia stipendijos didžiausios (kalbu jau apie antrą semestrą), o ir atostogų tikriausiai daugiausiai turėsim

 

puikiai tada pataikiau į VDU 

Žinutė parašyta: 2009-07-26 22:55:02 | Nuoroda

Aš tai planuoju žymėt Baltijos bendrabutį, jei nepriims, ką darysi

Žinutė parašyta: 2009-07-27 12:05:17 | Nuoroda
BC ŽALGIRIS rašė:
Matasss rašė:
BC ŽALGIRIS rašė:

Mano panelė Jūsų kolega bus... :] Saugokit, mylėkit ir gerbkit, o jeigu ne, tai...  

 kokie nurodymai

 Griežtai :D

 Neturiu istorikių priežiūros diplomo

Žinutė parašyta: 2009-07-27 12:08:36 | Nuoroda
wajducia rašė:
Matasss rašė:
wajducia rašė:
SuperHP rašė:

Tai kad tik VDU uz pirma semestra mokes stipke. 

 Va dėl to Vaida ir atsidūrė VDU - nes čia stipendijos didžiausios (kalbu jau apie antrą semestrą), o ir atostogų tikriausiai daugiausiai turėsim

 

puikiai tada pataikiau į VDU 

 Kuo didžiausi sveikinimai, bendrauniversitieti ;DD

 dėkui ;) tau taipogi :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-29 13:19:49 | Nuoroda

kažin labai sunku gaut tą 520lt už ypatingą mokymamąsi?

Žinutė parašyta: 2010-07-21 14:12:03 | Nuoroda
nooryes rašė:
Nauji batai rašė:

Šiaip istorija VDU visai fanai, tik šiek tiek būna kartais sunku, nes labai didelis krūvis, o kai kuriems dėstytojams visiškai dalempacki būdavo, kad likus kelioms dienoms iki egzo dar viena knyga uzkrauna. Del pazymiu, tai susitarti visada galima, visada reikia but nagliems, ir moket akim pamirkset ar nutaisyt gailestinga veida. Kai kurios paskaitos monotoniskos, o kai kurios tiesiog is kedes vecia, zvengi visa paskaita ir nieko. Prikolniu destytoju buna...Siaip ir grupes papuola nuostabios, bent jau musu kursas tai buvo legendinis, apie ji ir po simto metu kalbes....Siaip klauskit atsakysiu i klausimus, kaip tik siemet baigiau, tai dar ziniomis galiu pasidalint kol nepamirsau.

tai ar tikrai verta ir ka pvz po studiju istorijos zaidi dirbt??as ir mastau apie istorija..

 Sveiki, pats esu istorikas VDU. Pirmas dalykas, ką galiu pasakyti, kad nėra didelio spaudimo mokytis ir galima svyruoti tarp 8-10 įvertinimų. Nekalbu apie konspektų nesakitymą ir ėjimą tik į kolokviumą. Žinoma, pavartyti konspektą reikia. Dėstytojų yra visokių. Geriausias Tadas Rutkauskas dėstantis Senovės istoriją ir Baltų proistorę pirmakursiams. Mums dėstė Z. Kiaupa Lietuvos studijų įvadą ir Įvadą į istorijos studijas, bet jums jo jau nebebus. Senukas, kurio konspektą sunku padaryti.Tad gausit labai suklusti, tuomet ir sugaudytumėte jo mintis. Tačiau jums davė jo dėstomiems dalykams Sirutavičių. Atsiliepimų apie jį neturiu, nedėstė. Viduramžių istorijai gausit Kamuntavičienę. Tyli moteriškė. Užtenka paskaityti konspektą ir turėsit pažymį. Taip pat turėsim praktinių darbų, kurie didesnių sunkumų nesudarys, jei domitės istorija ir gebate rišliai ir tvarkingai rašyti. Anotaciją, recenziją bei anotuotą bibliografiją gausite kurti.

Dėl klausimo, ar apsimoka stoti. Jei mėgstate istoriją ir esate suinteresuoti, stokit drąsiai. Rasit, ką veikt šičia.