Vartotojo Vytas. Optimistiška asmenybė pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:02:02 | Nuoroda

NesÄ…monÄ—s visiškos su tais šauktinio liudijimais. :]

Žinutė parašyta: 2009-07-09 11:14:05 | Nuoroda

Sveiki. ;) bandysiu ir aš Äia įstoti. jau trejus metus noriu ir svajoju. tikiuos, kad pasiseks. :]

Žinutė parašyta: 2009-07-09 11:25:18 | Nuoroda

Tiesa, o kaip su tais balais duodamais už olimpiadas. Juos kaip ir anksÄiau pridÄ—s prie atitinkamų specialybių studijų ar prie bet kokių? :]

Žinutė parašyta: 2009-07-20 13:40:17 | Nuoroda

Be konkurencijos tobulÄ—jimo toli nematyti. Tai ške plÄ—škit vieni kitiem galvas, bet tik žodžiais, juk, manau, nenorit pakelt mirtingumo statistikos kreivÄ—s. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 13:52:33 | Nuoroda

Be abejonės, kad konkurencija turi būti sveika. Bet kuo daugiau konkurentų, tuo geriau. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 14:25:26 | Nuoroda

Ir kodÄ—l gi džiaugiesi? Bijai didelÄ—s konkurencijos, pykÄių bei rietenų, lipimo per galvas siekiant savo tikslų > ? ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-20 14:37:45 | Nuoroda

Vou. Socialiniai mokslai - 23,70 (sun)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 14:41:23 | Nuoroda

Nėra perspektyvių specialybių, yra tik perspektyvus ir talentingi žmonės su įvairialypiais sugebėjimais, kuriais kliaudamiesi gali kurti savo ateitį ir karjerą. ;}

Kaip jums lamabpo.lt puslapyje apskaiÄiuoti konkursiniai balai? :?

Žinutė parašyta: 2009-07-20 15:24:22 | Nuoroda

Aš nekalbÄ—jau apie karjeros siekimÄ… Lietuvoje, o apskritai apie perspektyvas visur. :] Be to, pažįstu ne vienÄ… jaunÄ… žmogų, kurie neturÄ—dami pažinÄių, bet turÄ—dami daug talentų ir gebÄ—jimų sugeba daryti karjerÄ…. Reikia optimizmo ir daug daug darbo, o jei bijai sunkiai dirbti, tai tiek Lietuvoj ir tuo labiau užsienyje tavÄ™s niekas nelauks. :}}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 15:43:02 | Nuoroda

Bembinas, Ekonomas yra ne Ekonomistas, kaip kad pats rašai, o namo, dvaro ar kokio kito pastato Å«kvedys. :DD

Žinutė parašyta: 2009-07-20 19:21:31 | Nuoroda

Taigi. Atsipalaiduokit žmonÄ—s. :] Geriau pakalbÄ—kim ko tikitÄ—s iš studijų? Arba kaip jÅ«sų balai apskaiÄiuoti lamabpo.lt puslapyje.? :}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:04:29 | Nuoroda
patyleki rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
patyleki rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
torquoise rašÄ—:

siais metais tiek vilciu dejau i tuos geriausiai islaikiusius, kad jie isvarytu velniop i uzsieni, kad konkursas nebutu toks baisus. bet ziuriu siais metais konkursas vos ne didesnis nei anksciau :D o gal tik man taip atrodo..:)

 Ne vien tau taip atrodo. Ir man tas pats. Tik išsilaikÄ™s egzaminus, nuliÅ«dau dÄ—l istorijos nekokio balo, bet, galvojau, užteks į MRU tikrai. O šiemet MRU topinis univieras gavos - teisÄ—j išvis :) BEt tikiuos geriausio - Vilniaus universiteto. Aš manau, kad šiemet daug tokių per plaukÄ… (ir mokyklinių turinÄių) vis bando į universitetus mokamai. Iš mano mokyklos daug tokių :)

 kuo tau VU pranašensnis už MRU? Be to, kad magistras per 5 metus?

 Nesakiau, kas pranašesnis, nors tas magistras daug kÄ… daro. Tik šiaip sakau - pagal bendrÄ… požiÅ«rį ir statistikÄ…, kad MRU eidavo po VU, o šiemet pagal stojimus - atviršÄiai. TeisÄ™ turiu omeny :)

 Ne, aš Äia konkreÄiai tavo nuomonÄ—s klausiu, kodÄ—l bÅ«tent tu VU parašei aukšÄiau MRU? dÄ—l gero vardo, prestižo? DÄ—l ko? Ä®tikink mane, kad VU geresnins, padÄ—kosiu :) O tos nuorodos galÄ—jai nemesti, tik dar labiau gailiuosi, kad teisÄ— pas mane primoj vietoj :(

 Aš, asmeniškai, po Politikos mokslų TSPMI rašiau TeisÄ™. Bet tik VU. TodÄ—l, kad turiu nemažai pažįstamų, kurie baigÄ— TeisÄ™ VU, ir keletÄ… besimokanÄių MRU, tai pagalbÄ—jus su jais susidaro įspÅ«dis, kad besimokantys MRU beveik nieko neveikia. Jiem ir laisvo laiko nepaprastai daug ir nesunku mokytis. Kad laisvo laiko daug - gerai, bet man labiau patinka ten, kur sunkiau mokytis, nes lengviau prisiverst žinant, kad reikalavimai didesnį ir konkurencija aršesnÄ—.

+ tas Magistras VU iš karto po 5 metukų labai gerai. :]

o kita vertus labai tikiuos, kad užteks ir pirmu numeriu parašyt TSPMI Politikos mokslų. :}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:09:53 | Nuoroda

BÅ«tent Viliau. Nors girdÄ—jau labai daug gerų (ir galiu prisipažint - vien tik gerų) atsiliepimų apie VDU ir jo Politikos mokslus, bet Kaunas lieka Kaunu. Aš pats esu reklamos auka (rofl), bet viena - Kad ir Kaune galima gyventi - manÄ™s visiškai neįtikino. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:13:02 | Nuoroda
Muuuu rašÄ—:
Optimistiška asmenybÄ— rašÄ—:
 
[...] o kita vertus labai tikiuos, kad užteks ir pirmu numeriu parašyt TSPMI Politikos mokslų. :}

 Kažkur rašei savo KB, tai jis kosminis juk :D Kaip tau dar gali kilt minÄių ar įstosi bÅ«tent Äia :D

 Taigi, kad neblogas. Iš pat pradžių labai jaudinaus, nes šio tinklalapio balų skaiÄiuoklÄ—j nebuvo jokių punktų apie pridedamus balus už olimpiadas, bet kai paskelbÄ— KB lamabpo ir pamaÄiau, kad visgi prideda, tai net labai gera "ant dÅ«šios" pasidarÄ—. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:19:53 | Nuoroda

Taigi. Jei VU = VDU, tai be abejonės jamam Vilnių. :]

O apie TSPMI minusus teko girdÄ—t iš pirmų lÅ«pų, t.y. ten baigusius ir Bakį ir Magį. Bet kiekvienam juk savaip atrodo, o kadangi mes iš kitų klaidų retai mokomÄ—s, tai ir norisi patiems į "mÄ—smalÄ™" pakliÅ«t ir pamatyt kaip sraigteliai bei peiliai sukas :D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:21:02 | Nuoroda
EzoTao rašÄ—:
Optimistiška asmenybÄ— rašÄ—:
Muuuu rašÄ—:
Optimistiška asmenybÄ— rašÄ—:
 
[...] o kita vertus labai tikiuos, kad užteks ir pirmu numeriu parašyt TSPMI Politikos mokslų. :}

 Kažkur rašei savo KB, tai jis kosminis juk :D Kaip tau dar gali kilt minÄių ar įstosi bÅ«tent Äia :D

 Taigi, kad neblogas. Iš pat pradžių labai jaudinaus, nes šio tinklalapio balų skaiÄiuoklÄ—j nebuvo jokių punktų apie pridedamus balus už olimpiadas, bet kai paskelbÄ— KB lamabpo ir pamaÄiau, kad visgi prideda, tai net labai gera "ant dÅ«šios" pasidarÄ—. :D

 Koks tavo KB?

 23 su trupuÄiu. :]

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:26:25 | Nuoroda
DonVytautas rašÄ—:
Optimistiška asmenybÄ— rašÄ—:

Vou. Socialiniai mokslai - 23,70 (sun)

 Kelias olimpiadas laimejai?

 Tris (blush)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:27:52 | Nuoroda
patyleki rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
patyleki rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
Muuuu rašÄ—:
patyleki rašÄ—:

 [...] O šiaip aš VU parašiau, bet dar nesuprantu, kodÄ—l.

 Va va. Taip ir bÅ«na, kai aplinka paveikia. :D

 Koks tavo KB? :D

 Jei manÄ™s klausi tai 20 su trupuÄiu. Å½inau, kad nekenti manÄ™s :D 

 Jinai dar virkÄioja... :D KenÄiu, bet gadini man nuotaikÄ…. Tiksliau - tas tavo skaiÄius :))

 Taip, virkÄioju, bet ne todÄ—l, kaip jÅ«s - kad neįstosiu,o todÄ—l, kad įstosiu, nes man atrodo padariau klaidÄ… :) ir sudarysiu tau bereikalingÄ… konkurencijÄ… :)

 Kuo daugiau, tuo smagiau. (sun) :DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:30:37 | Nuoroda
EzoTao rašÄ—:
Optimistiška asmenybÄ— rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
Optimistiška asmenybÄ— rašÄ—:
Muuuu rašÄ—:
Optimistiška asmenybÄ— rašÄ—:
 
[...] o kita vertus labai tikiuos, kad užteks ir pirmu numeriu parašyt TSPMI Politikos mokslų. :}

 Kažkur rašei savo KB, tai jis kosminis juk :D Kaip tau dar gali kilt minÄių ar įstosi bÅ«tent Äia :D

 Taigi, kad neblogas. Iš pat pradžių labai jaudinaus, nes šio tinklalapio balų skaiÄiuoklÄ—j nebuvo jokių punktų apie pridedamus balus už olimpiadas, bet kai paskelbÄ— KB lamabpo ir pamaÄiau, kad visgi prideda, tai net labai gera "ant dÅ«šios" pasidarÄ—. :D

 Koks tavo KB?

 23 su trupuÄiu. :]

 Kiek tu laimÄ—jÄ™s olimpiadų, kÄ…? Nes tau lietuvių VBE biški muša, o ir šiaip ne maksimalÅ«s visi... :? :D

 Kai skaiÄiuodavau šitam tinklalapy esanÄia skaiÄiuokle, bÅ«davo 19,5. O dabar kai lama suskaiÄiavo, tai tiek man rašo. :] O apie lietuvių patyliu - visus ištinka nesÄ—kmių, o ypaÄ samprotaujant. ;DDD

Laimėjau keletą, registracijos blanke figūruoja trys. (blush)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:32:57 | Nuoroda
Muuuu rašÄ—:
EzoTao rašÄ—:
 
Bet tu irgi gera karvutÄ—... :D O jeigu man trÅ«ks kaip tik vienos vietos? :P

 JÅ«s Äia, ponai, atsargiai apie karvutes... :D

 KarvutÄ—s geri gyvÅ«nÄ—liai. Gražūs. Naudingi. :D

KartÄ… lietuvių mokytoja mums sakÄ—, kad moterims galima sakyti tokį komplimentÄ… - Tavo akys gražios kaip karvÄ—s, nes jos iš tiesų gražios. ;DD