Vartotojo tedukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-09 10:49:58 | Nuoroda

be jokios abejones, kad yra ir, kad bus :))  na as asmeniskai nestosiu, nes jau esu istojes ir netgi busiu pirmakursiu kuratorius, tai jei ka domina kokie tai klausimai apie sia specialybe (Matematika ir matematikos taikymai) su mielu noru atsakysiu :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-09 10:51:32 | Nuoroda

na gal geriau skype duosiu :) boxernewrefresh

Žinutė parašyta: 2009-07-09 13:07:34 | Nuoroda
wiwaa rašė:

kaip manot į kokią specialybę su 15, 54 balu įstočiau iš matematikos krypčių?

 

praejusiais metais i ekonometrija butum istojus gan normaliai :) siais - neaisku :) siais meteliais isvis nieks neaisku :D

Žinutė parašyta: 2009-07-09 13:19:53 | Nuoroda

Jei ka domina MMT rasykit, pasnekesim :) skype duosiu, nes sitam tankumyne sunku susigaudyt :)

Žinutė parašyta: 2009-07-09 13:23:19 | Nuoroda

ai gal geriau cia parasysiu, kad zaist nereiktu :]] boxernewrefresh

 

Žinutė parašyta: 2009-07-09 19:59:48 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
karusele rašė:

aha, yra kriauklė vadinasi ne, šiaip yra kamčiatkoj, bet ten brangu. Todėl griebi bliūdą ir kojines savo trikampy balkonėlį džiaustai, o visa kita, nebent kas nors emergency arba nebėr ką apsirengt, tempi namo

 Omg. Dar tokią intenciją turėjau, kad taip ir bus :D Va būtent, kad man neapsimoka vežinėt tuos rūbus. Taip ir būna, kai esi priklausomas nuo buitinės technikos.. Ai, kaip nors..

 jau metus taip atveziojau, taip pat i silute, taip kad nieko baisaus :) ne vienam pasitaiko :P isgyvensi tikrai :D

Žinutė parašyta: 2009-07-10 18:18:28 | Nuoroda

jei tie dalykeliai kuriuos pirmiau irasei taves netenkina, o nori butent i ekonometrija arba statistika, tai be abejo verta isbandyt sekme :) galbut ta investicija i prasymo keitima atsipirks ir istosi :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 17:09:54 | Nuoroda

kokia entuziaste :D neesme kad viska ta pati mokais kaip fdm mmt ir ekonometrai :D na vienas dalykas skirias, bet tai nekeicia esmes :D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:18:14 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:

bandau ir aš stoti į mmt. nenoriu į statistikas ir ekonometrijas,nes girdėjau,kad ten nemažai informatikos..o kaip su matematika ir taikymais?:)

 turesi reikalu :) pirmus du semestrus keiksi informe :) na, o treciam semestre jau nebus :)

taciau tos informatikos nereik bijot, visi ateina su ziniu bagazu nuliniu :D bet as issilaikiau ir gan neblogai, issilaikysit ir jus :) be to sistema nera tokia, kad zut but ta informatika reik moket, paprasciausiai reikia minimalaus darbo ir jus is informatikos turesit na bent jau 8 tai tikrai :) 

beje, pirmam semestre bus tik iskaita, kas dar labiau viska palengvina :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 18:56:56 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:

didelį minusą prisipaišau dėl informatikos!Gal galit plačiau papasakot apie studijas.Ko mokotės,kaip labai sunku ir koks procentas atkrenta po sesijų..

ir kokios perspektyvos baigus?skaičiau,kad galit dirbti finansų skyriuose ir t.t.,bet  praktiškai ar reikalingi kam nors turintys mat. bakalaurą?

  mokomes matematikos informatikos, o visa kita tik priedai, nieko ypatingo :) tokios specialybes kalbos, anglu - tai pieva :) po pirmos sesijos niekas neiskrito, nebent savo noru isejo, nes nepatiko mokslas ar del kitu priezasciu :)

del perspektyvu yra zinoma tik tai, kad matematikas turi puiku logini mastyma, todel gali prisitaikyti daugybeje darbu :) galima ir draudime dirbt, ir banke, ir imonese visokiais analitikais :) zodziu matematikas tikrai neprapuls, reikia tik gerai pasirinkt :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:10:04 | Nuoroda

nebijokit, kas noresit, tas istosit :) beje ka jus cia apie taikymus kaune kalbat nieko nesuprantu :D:D 

matematika ir matematikos taikymai randasi matematikos ir informatikos fakultete, naugarduko 34 ar 24, pamirsau :D nu esme, kad VILNIUJE :D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:22:53 | Nuoroda

nezinau ar apie liaudi tureciau kalbet :D dar kokie grupiokai perskaitys :Dteisingai sakai, kiek zmoniu tiek nuomoniu :) baigiau pirma kursa, tai ispudziai dar sviezus :) ka patyriau, ta papasakojau :) neagituoju as, tiesiog bandau nusviest ;]]

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:33:54 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
tedukas rašė:

nezinau ar apie liaudi tureciau kalbet :D dar kokie grupiokai perskaitys :Dteisingai sakai, kiek zmoniu tiek nuomoniu :) baigiau pirma kursa, tai ispudziai dar sviezus :) ka patyriau, ta papasakojau :) neagituoju as, tiesiog bandau nusviest ;]]

 o kokioj tu specialybėj mokaisi?

 MMT ;] busimas pirmakursiu kuratorius :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:17:08 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
tedukas rašė:
Saulėgrąža rašė:
tedukas rašė:

nezinau ar apie liaudi tureciau kalbet :D dar kokie grupiokai perskaitys :Dteisingai sakai, kiek zmoniu tiek nuomoniu :) baigiau pirma kursa, tai ispudziai dar sviezus :) ka patyriau, ta papasakojau :) neagituoju as, tiesiog bandau nusviest ;]]

 o kokioj tu specialybėj mokaisi?

 MMT ;] busimas pirmakursiu kuratorius :)

 Oho, garbė kokia  kaip tampat kuratoriais? Patys pasisiūlot? (čia ne į temą)

Aš jau nuo kažkelintos klasės galvojau apie matematikos studijas, bet kai atėjo laikas kažką rinktis, pasidarė baisu  o ypač didžiausia mano fobija - programavimas. Be to bijau, kad baigus teks dirbti gal ir gerą, gerai apmokamą, bet nuobodų darbą  Ar yra tokių, kurie būtų pajėgūs pakeisti mano požiūrį?

 tai be abejo :) nera daug norinciu kuratoriaut :) as cia siaip, kad pazinciu kokiu susirasciau sugalvojau :) 

sakau, programavimo bijot nereikia, nesiseks, nesugebesi, paprasysi kazkas kitas parasys :) kad ir i mane koks pirmakursis gales kreiptis, galesiu padet, nors ir nesu asas, bet suprantu jau nemazai :D ir siaip mife zmones draugiski, retas uzsispaudes sedi :D

o del darbo, cia jau kaip Dievas duos :) ir nuo taves pacios priklausys daug koki sugebesi susirast :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:51:48 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:
Saulėgrąža rašė:

Visko gali būti. Bet va, sako mokyklinė matematika nepanašį į tą, kurią teks studijuoti ten.

 Sako kad tai visai kitas reikalas,todėl ir baisu.

 tikekit viskuo ka kiti sako ir busit patys laimingiausi :D

ejau i mifa prigasdintas kad cia ziauriai sunku, kad nepatempsiu, kad galiu iskristi :D atejau matke islaikes 76 proc, man matke tik siaip imponavo, bet galvojau kad daugiau nieko nesugebeciau daryt. istojau ir vargo nematau, puikiai issilaikiau, aisku reikejo laiko priprast. darbo tikrai daug neidejau. taip, kad daug kas visko prisneka, bet visi kalba is savosios puses. jei noresit mokytis, jus visur gerai mokysites, jei nenoresit, tai niekur ir nebus gerai. mano nuomone cia :)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 23:15:51 | Nuoroda

pagaliau :D sios dienos darbas atliktas :D

Žinutė parašyta: 2009-07-13 09:22:10 | Nuoroda
inf.ar rašė:

Teduk, kaip besimokantis turėtum žinoti, ar galima užsienio kalbą pasirinkti rusų mif'e? :)

 del zinojimo tai nezinau, nes tokiu mano grupej nebuvo.. bet jeigu reikia, galiu suzinot :)ar nebt jau pabandyt

Žinutė parašyta: 2009-07-13 20:15:43 | Nuoroda
coffeemaniac rašė:
kunkuliuke rašė:

Pirmą rašiau statistiką. Mano KB 19 Taip pat prisiskaičiau jog labai sunku ir atvirų durų dienoj pagazdino truputį :D Bet manau neparašius būčiau vėliau gailėjusis tad dabar nebereiks :)

Tikiuos įstosiu

 ei,o ką kalbėjo per atvirų durų dieną?

pas mus buvo į mokyklą atvažiavę,tai tas dėstytojas ar kas jis ten buvo kaip tik kalbėjo,kad įstoti sunkiau nei į VGTU,bet mokytis ne taip sunku.:)) o va dar studentai buvo tai sakė taip:"bus žiauriai žiauriai sunku" :D

 tas tai tiesa, kad i vu sunkiau istot, bet mokytis zymiai lengviau nei vgtu :) draugai tokias sesijas apturejo, kad jomajo :)

Žinutė parašyta: 2009-07-13 22:11:48 | Nuoroda

prancuzu mokos tai labai nemazai palyginus :D iki 10 zmoniu, o rusu... negirdejau nei apie viena atveji :)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:43:35 | Nuoroda

ko jus cia dab malates, rasykit pirmiausia tai ka norite, o ne kur bus galima istot..