Vartotojo Bailey pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-20 20:45:35 | Nuoroda

Matau,kad daugeliui neramumai dėl to konkursinio balo, paimkite, užėję į lamą, pažiūrėję kaip skaičiuotis ( nors ne kartą mačiau ir čia įdėtas formulytes) , ir apsiskaičiuokite ranka, tada nebus jokių sistemų klaidinimų.  ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 20:46:55 | Nuoroda
PA_svajok rašė:

gal kas žinot kaip yra: krepšeliai yra suskirstyti universitetams ir kolegijoms.tada kam priklauso akademijos(dailės,karo..) kolegijoms ar universitetams?

 Taipogi manau,kad link universitetų linksta. Bet dar pasidomėt bandysiu.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 20:49:51 | Nuoroda

Gal žinote koks ten psichologijos balas bus prie minimumo, kažkas panašaus kaip ir praeitais metai, ar turėtų keistis? ;} ačiū.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 20:53:01 | Nuoroda

Labai nepasitikiu tomis sms žinutėmis, visgi, atsiųs vėliau, nei bus informacija idėta į netą, tad pati žiūrėsiuos per lamą. ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 20:55:39 | Nuoroda

Mr. Lazy, manau,kad į jus, spinduliuojantis entuziazmu žmogau. Bent jau aprimo frontas. lūkesčiai iš studijų? Pirma norisi rezultatų. ;}}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 20:56:41 | Nuoroda
Optimistiška asmenybė rašė:

Taigi. Atsipalaiduokit žmonės. :] Geriau pakalbėkim ko tikitės iš studijų? Arba kaip jūsų balai apskaičiuoti lamabpo.lt puslapyje.? :}

 Nieko nereikia skaičiuoti, ten įvedus savo duomenis išmeta tavo langą, ir prie kiekvienos profesijos srities ir aukštosios,kurią parašei parašytas jau apskaičiuotas balas. ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:00:20 | Nuoroda

Taip pasiskaičiau ir supratau,kad visgi tikrai esu prieš paskolas, kad ir kaip sutinku,kad investuoti reikia į savo kokybišką ateitį, bet sutinku su kažkurio forumiečio teiginiu,kad jau po mokslų bus ir šeima , ir darbas ir pats gyvenimas, kuris reikalaus nemenkų lėšų,o dar jaunystės paskola, darbo krizė.  et ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:03:04 | Nuoroda

Dėkui Muuu. Na aš tikiu lama, visgi, ne pačios skaičiuota. ;} O dar kai pasižiūri kaip sparčiai keičiasi visi skaičiavimai - vaje.. Na ką, dvi dienelės ir nebereikės jau ir KB ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:04:52 | Nuoroda
Partizan rašė:
Muuuu rašė:
Partizan rašė:
edita.va rašė:

va va kaip kartais planai nesusiklosto.: )

nesuprantu kodėl, bet kažkaip nustojau panikuot dėl įstojimo.: ) bet ne dėl to, kad mintį apie įstojimą antru numeriu į vdu priimčiau kaip priimtinesnę, o todėl, kad jau kaip ir nusiteikiau kad į vu teisę įstosiu.:D ot optimistė.:D

 Nu realiai tau tik anglu kisa koja. O koks tavo balas?

As del nieko nesijaudinu, tik del VF... O tarp VU ir MRU nematau didziulio skirtumo, bet pirmenybe teikiu VU. O kodel tau VDU tapo mielesnis?

 O kodėl tu pirmenybę teiki VU? :)

 VU vardas + magistras po 5 metu + noriu studijuot Vilniuj.

 Būtent dėl šitų pastumėtų sąlygų aš irgi viliuosi pirmenybę teikdama VU.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:07:44 | Nuoroda
Partizan rašė:
Bailey rašė:

Taip pasiskaičiau ir supratau,kad visgi tikrai esu prieš paskolas, kad ir kaip sutinku,kad investuoti reikia į savo kokybišką ateitį, bet sutinku su kažkurio forumiečio teiginiu,kad jau po mokslų bus ir šeima , ir darbas ir pats gyvenimas, kuris reikalaus nemenkų lėšų,o dar jaunystės paskola, darbo krizė.  et ;}

 As irgi manau, kad i save investuot reikia, bet tos palukanos ziaurios, o ir garantiju nera, kad iseis jas atiduot. Butu palukanos bent kokie 2 proc. kaip uzsieny...

 Visgi, paskola yra paskola, palūkanos - palūkanos.  O kai garantijų nėra, tada suveikia tas savisaugos instinktas - paskolos neimti.  Persivartai, pasiskaitai, kasdien iš žmonių po du butus, namus konfiskuoja - net negera. Tai jau priklausomybė nuo kažko, kažkam, gausis taip ,kad dirbsi ne tik sau  ir šeimai,o ir kitiems - skolininkams, o tai ne šeima - nesupras ( netekau darbo, neišėjo ir pan). Užsienyje - randu begalia pliusų, bet menusai juos nuslegia vistiek.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:12:08 | Nuoroda

O aš antrus metus kartoju, bet tik stojimo į antrą universitetą džiaugsmą, tad galvoje sukasi pagyoda ( jei neįstosiu, juk jau studijuoju, atsigauk, moterie. ;D ) , bet ir tai nepadeda malšinti nervų, visgi, stojimai yra stojimai, be jų nesijaustumėme studentais. ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:19:35 | Nuoroda

Susimąsčiau apie užsienį - kažkaip nenorėčiau gyventi, gal bijau aplinkos, nors nemanau, tiesiog man čia sava - man gera, matau čia daug daugiau kasdien naujovių, nei pamatyčiau užsienyje. Užsienis - kaip pramoga, poilsis, nuotykiai. O dėl mainų programos, užsirašiau aš joje ir dvejoju dabar, viską mest ir palikt ,kad ir pusmečiui - per didelis prisirišimas, nors žinau,kad ateityje tikrai išeitų į naudą.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:22:25 | Nuoroda

Muu, studijuoju dabar viename, bet tik antrakursė būsiu, tad sumąsčiau dar į veiną papildomai įstoti, visgi, laiko per daug nesuvalgo, tad manau,kad bus tik į naudą.

Taip, nėra to blogo,kas neišeitų į gerą, akimirkos jauduliukas ir noras sužinoti, bet ta nežinia mane dar labiau kompromituoja, tad aš už ją. ( Taip kalbu,kol rami )

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:23:44 | Nuoroda

Kas be ko nugalėsiu, dabar ir yra tas metas, kai stengiamąsi. Pirma reikia įstoti, vėliau planuoti mainų programas, taip ir padarysiu ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:25:07 | Nuoroda
Partizan rašė:
Bailey rašė:

Susimąsčiau apie užsienį - kažkaip nenorėčiau gyventi, gal bijau aplinkos, nors nemanau, tiesiog man čia sava - man gera, matau čia daug daugiau kasdien naujovių, nei pamatyčiau užsienyje. Užsienis - kaip pramoga, poilsis, nuotykiai. O dėl mainų programos, užsirašiau aš joje ir dvejoju dabar, viską mest ir palikt ,kad ir pusmečiui - per didelis prisirišimas, nors žinau,kad ateityje tikrai išeitų į naudą.

 Jau dabar galima uzsirasyti?

O del uzsienio ir as mastau taip. Lietuvoj blogai, tai visi bega... O tai kas kurs ta geresne lietuva-pensininkai? Gal ir as ka gero padarysiu.

 

 Mes kursime, elementarus atsakymas. Ne užsirašyti,o dabar aš jau antrakursė kitame universitete, čia natrasis, į kurį stoju, tad tame užsirašiau, bet kad tik nuo antro kurso paleidžia į plačiuosius vandenis.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:29:18 | Nuoroda

Deja, emocijų pas mane kaip pas reta- be galo daug, kiekviename žingsnyje, tad išgyvenu taip pat nelengvai. ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:31:31 | Nuoroda

Ekonomiką studijuoju. Tiesa, emocijos jau man virto priešu. Bet moksle - nelinkusi stresuoti, visgi, gyventi noriu ilgai, tad kuo mažiau nervū - tuo geriau,o jauduliukas dar nepakenkė niekam ;}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:31:56 | Nuoroda

Keičiu paskutinį sakinuką - milžiniškas jaudulyys. ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:35:03 | Nuoroda

Aš irgi šiemet rašysiuos į naujojo universiteto programą. Ak, į komandą? Mielai, Lietuvai sutvarkyti , ugdyti vieno žmogaus nepakaktų- garbė man. Teisingai, bet didžiausias dalykas, atbaidantis nuo viso to, -  žmonės , supantys mane, man taip gaila palikti juos, so teks imagine, kad tai tik kelionė. Dėl šviesesnės ateities, pati studijuoju ekonomiką, tad kažkokia apguitis, rašysiuos į teisės, manau. Dar reikės permesti galimybes per visur.  Turi kokį tikslą ,kur būtent?

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:36:16 | Nuoroda

Muuu, galime pasiguosti geriau, visgi geriausia manyti ,kad gyvensi ilgai ir laimingai, tad taip ir bus, visi rankas į virš ir garsiai.