Vartotojo indrev pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:31:24 | Nuoroda

Sveiki, įstojau į verslo informacijos vadybą. Būtų įdomu susipažinti :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:02:12 | Nuoroda
MissixX rašė:

Sveika.as taip pat i VIV;)) kazkaip keista kad tjp mazai cja musu.bet tikiuos atsiras daugiau.tj is kur esi?

 Gal apsikeičiam skype??? :) Mano skype: indrute90 Lauksiu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 21:45:05 | Nuoroda

Ooo..:) Gretos dideja, saunu :) Jau pridavet dokumentus??? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 21:49:40 | Nuoroda

Sveiki visi :)

As taip pat jungiuosi i jusu buri :)

Skype: indrute90

 

Žinutė parašyta: 2009-07-24 21:32:05 | Nuoroda

musu forumu tai benelkiek yra :D Ne veltui komfakas :DDD

Bendrakursiai rasykit skype : indrute90

Žinutė parašyta: 2010-05-31 10:55:27 | Nuoroda

 Kadangi pamenu, kaip pernai buvo sunku išsirinkti, kur stoti, noriu šiemet pagelbėti būsimiems pirmakursiams dalią :D 

VU KF Verslo informacijos vadyba arba kitaip VIV. Puiki programa tiems, kurie nemėgsta matematikos, nes čia ją moko tik pusmetį ir stojant nereikia net matkės egzo. Kiek pamenu stojau su lietuvių, anglų ir istorijos balais.. ;) Taip pat tiems, kurie nenori vien sėdėti prie knygų, bet taip pat ir pastudentauti. Būna vidury semestro kolių ir paskui sesija, o šiaip laisvai galima ir darbelį susirast ar užsiimti kokia savanoriška visuomeniška veikla, ko Vilniuje tikrai galima rasti :) Jums jis patiks :D ;)

KAs čia dar... Gausit bendrabutį, "barakėlį" gan lengvai, o jei ne jie ima tuštėti po pirmo pusmečio ir tada tikrai galit vėl mėginti gauti. 

Dėstytojai gana jauni ir faini, aišku būna išimčių, bet kaip man būdinga, lieka tik geri prisiminimai :D

Pirmą pusmetį mūsų (VIV) ir informologų paskaitos buvo identiškos. Mokėmės (vadybos teoriją, anglų klb, studijų įvadą, mikroekonomiką, komunikacijos įgūdžius, aukštąją matematiką ir turėjome laisvus penktadienius :))))))

Antrą pusmetį tęsėme anglų kalbą, naujai mokėmės makroekonomiką, informacijos vadybą, sociologiją, informaciją ir komunikaciją, turėjome laisvą dalyką, kurį galite rinktis iš viso VU siūlomų dalykų.

Ką čia pasakyt, VIV tiks tiems,kurie labai nežino kur stoti, mėgsta bendrauti, čia susirenka labai mieli žmonės :)))) Labai plati specialybė, čia didžiausias pliusas buvo man stojant pernai :)

Tai tiek, sėkmės renkantis :)