Vartotojo AgnÄ—. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 23:44:41 | Nuoroda

 Nepasant to, kad MBE nelabai kÄ… lemia, taÄiau vis tiek, atrodo nelabai teisinga, kai palieka tik VBE, kol mokyklos dar nepaigÄ— mÅ«sų karta. Juk 10oje klasÄ—je rinkdamiesi kÄ… toliau mokytis, nežinojom, kad bus tik valstybiniai egzaminai. Pvz. daugelis amno bendraklasių pasirinko matematikÄ… B lygiu ir buvo pasiruošÄ™ laikyt mokyklinį egzaminÄ…, taÄiau dabar, įvedus naujÄ… tvarkÄ… liko kaip ir ant ledo. Mano nuomone, bÅ«tų buvÄ™ logiškiau, jeigu šių metų 10okai bÅ«tų informuoti apie laukianÄius pasikeitimus (ir tada jau susidÄ—liotų viskÄ… kaip reikiant), o mes dar bÅ«tume baigÄ™ sena tvarka.

Bet... O dar tas laiko perstumdymas, kurio "dėka" vos ne visą vasarą gyvensim įtampoj.

Žodžiu, šių metų abiturientai buvo nemenki ekspermentiniai triušiai, o mes bÅ«sim tokie pat, tik dar pakelti kvadratu. ÄŒia Lietuva, Äia lietÅ«s lija :)

Žinutė parašyta: 2010-02-07 17:25:19 | Nuoroda
 aš irgi ilgÄ… laikÄ… svajojau apie politkos mokslus, po to nesvaojau, dabar vÄ—l sugrįžau :] vakar buvau Litexpo ir iš žmonių, pristatinÄ—janÄių universitetus, man asmeniškai geriausiÄ… įspÅ«dį sudarÄ— VDU "politikas" :] aišku, VU yra VU, bet man atrodo, kad VDU  atmosfera geresnÄ— ir lengvesnÄ—, ten ne taip vienas kitam gerkles perpjaut dÄ—l balų nori :] nenorÄ—Äiau keturis metus gyventi nuolatinÄ—je įtampoje. bet vienas didelis minusas - Kaunas. šiaip neturiu nieko prieš šÄ¯ miestÄ…, atvirkšÄiai, ji net labai patinka, tiesiog nuo mažų dienų turÄ—jau vizijÄ…, kad studijuosiu sostinÄ—je - studentų mieste. dabar gana sunku persiorientuoti, bet, manau, neverÄiau, jeigu neįstosiu į VU, bet bÅ«siu priimta į VDU :] 
Žinutė parašyta: 2010-04-13 18:51:37 | Nuoroda

 sveiki :]

noriu paklaust, ar dabar, kai jau paskelbtas šių metų konkurso šÅ«kis (Vidaus ir užsienio politika žiniasklaidoje) užtenka pasiruošt toms potemÄ—ms, kur yra prie šitos temos pokalbio skiltyje, ar vis dÄ—lto dar kažkokius extra šaltinius persiskaityt? :]

Žinutė parašyta: 2010-04-13 18:55:29 | Nuoroda

 Sveiki :)

Kas kÄ… žinote apie šiÄ… specialybÄ™? Kiek dÄ—mesio Äia konkreÄiai reklamai skiriama? :)

Žinutė parašyta: 2010-04-14 00:39:20 | Nuoroda
Logola rašÄ—:

 Agne, nors tema paskelbta, tai nereiskia, kad komisija nepaklaus apie sporta ar kultura. Jie gali paklausti bet ko. Aisku, didesnis demesys bus skiriamas politikai.

kad paklaus tai Äia aišku, bet rašiniui iš kur ruošits? ;D 

Žinutė parašyta: 2010-05-19 22:45:11 | Nuoroda

 sveiki :)

o kaip su matematika Äia kažin? daug? žudanti? ar galima dvyliktoj klasÄ—j tik piešus gÄ—les per pamokas languotuose sÄ…siuviniuose kaip nors prasisukt? ;D

Žinutė parašyta: 2010-05-20 18:59:16 | Nuoroda
ka_tu_kaip_tu rašÄ—:

Labas,

matau, kad savi žmonÄ—s esam :)) Tai va man mokykloj su matematika buvo tokia situacija: 10tos klases patikrinimÄ… išlaikiau 7netui ir beprotiškai nustebinau mokytojÄ…(gnyda penkis išvedus buvo) :)  Na o vienuoliktoj klasÄ—j pasirinkau B lygi ir nieko daugiau neveikiau tik piešiau į sasiuvinio galÄ… :)

Tai va įstojau į informologijÄ… ir atÄ—jÄ™s į pirmas matiekos paskaitas pamaÄiau, kad visiškai nieko nesuprantu, tai puoliau melstis dievo, kad tik išlaikyÄiau. Maldos užimdavo daug laiko, tai i matiekos paskaitas taip ir nebevaikšÄiojau :) AtÄ—jÅ«s egzo dienai atsisÄ—dau prie gudrios grupiokes ir nusirašiau 8netui. BuÄiau daugiau gal net gavÄ™s, bet kad labai tyngÄ—jau laukt kol grupiokÄ— išprÄ™s likusius du (iš penkių) uždavinius. Nu mano tikslas buvo gaut penketÄ…, tj galvojau nÄ—r ko plešytis.

Taigi, manau, kad atsakiau į tavo klausimÄ… apie sudetingumÄ… :) Prikolas buvo kai dÄ—stytojas tik profilaktiškai, besišypdamas pasakydavo, kad dirbtume savarankiškai ir nekreipdavo dÄ—mesio, kad aplinkui sambruzdis.

P.S.Visi informologai šiemet išlaikÄ— matiekos egzÄ…. Tuo tarpu, tarp verslo informacijos vadybos studentų(tų aceit gudresnių, didesniu konkursiniu balu, pasitaikÄ— neišlaikiusių. Visada žinojau, kad debilų armija ten susirinkus :))

P.P.S Suprantu, kad galÄ—jau ir trumpai pasakyt, kad nieko sunkaus su ta matieka nebuvo, bet nenorÄ—jau, kad netyÄia pagalvotum jog galbÅ«t aš apsimetinÄ—ju kaip viskas buvo lengva o iš tikro esu knygų žiurkÄ—.Neneigsiu, pasitaiko tokių, bet aš tai durnelis,  for real :)

 ooo aÄiÅ« tau, po tokių žinių saulÄ—lydis už lango pasidarÄ— ryškesnis :D

o kaip su kitais dalykais? daug tokių, kurie priklausantiems grupei "labiau humanitaras negu šiaip normalus žmogus" bÅ«tų sunkiai įveikiami? ar viskas įveikiama, tik reik prie gudroÄių sÄ—dÄ—t? :D

Žinutė parašyta: 2010-05-20 19:05:21 | Nuoroda

 gal kas netyÄia žinot kur rast vbe atsakymus nuo 2002? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-23 19:28:18 | Nuoroda

 skamba džiugiai visai tada 

gal yra dar kokių dalykÄ—lių, kuriuos reikÄ—tų žinot, pritraukianÄių/atbaidanÄių prie/nuo stojimo Äia? :) 

Žinutė parašyta: 2010-05-23 21:35:28 | Nuoroda

 pats kodÄ—l Äia stojai, ko tikÄ—jaisi ir ko dabar jau nebesitiki? ;D

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:07:43 | Nuoroda

 VBE instrukcijoje parašyta "Vykdytojas ant švarrašÄių ir protokolo abiejų egzempliorių priklijuoja kodus ir išdalija užduoties sÄ…siuvinius, švarrašÄius ir juodrašÄius protokole įrašytiems kandidatams. Kandidatas, gavÄ™s jam skirtÄ… švarraštį, įsitikina, ar kandidato vietos numeris ir ant švarrašÄio užklijuotas kodas atitinka jo eilÄ—s numerį protokole, ir pasirašo ant protokolo abiejų egzempliorių skiltyje šalia savo pavardÄ—s."

Iš kur kodus ir numerius žinot? 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:26:50 | Nuoroda

aš galvoju juodrašty rašyti su tušinuku, o į švarraštį su parkeriu, kad raštas gražesnis bÅ«tų  

ar reiks pranešt vykdytojui? ar užtenka pranešt tik tada, kai rašymo priemonÄ™ keiti švarrašty? 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:35:54 | Nuoroda

 o paprastus pieštukus neštis galima? nes teksto suvokimo užduotyse mÄ—gstu pasibraukaliot skaitydama :D

Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:49:32 | Nuoroda

 aÄiÅ« už info, kolegos! :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:26:34 | Nuoroda
rutaaa rašÄ—:

o kai reikejo 2.2 klausime parasyti dvi metaforas nusakanÄias kazkokius išgyvenimus tai parasiau 1),,širdis sušyla" 2),,nežinai, kuo savo širdį kÅ«renti" kas nors parase taip pat?:D

  jio

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:43:35 | Nuoroda

 rašiau rašinÄ—lį antra tema, tai kaip įsijauÄiau, vos perrašyt spÄ—jau. žodžių milijonu daugiau negu reikia, bet kÄ… man daryt, jei trumpai ir galustai rašyt nemoku? :D pradÄ—jau teigt, kad dÄ—l lietuvių liÅ«dnumo kalti mÅ«sų protÄ—viai į netinkamÄ… geografinÄ™ vietÄ… atsikraustÄ™, kažkÄ… apie tai, kad dÄ—l visokių okupacijų dar teka skausmo kraujas ir dÄ—l to negalim bÅ«t laimingi :D pati save prajuokinau, kad pindama į literatÅ«rinį kontekstÄ… MaÄernio citatÄ… taip nucitavau, kad visai esmÄ— pasikeitÄ— (MaÄernis mano mÄ—gstamiausias poetas : ) :D turbÅ«t dÄ—l to reikÄ—tų verkaut Äia, bet ot, kÄ… žinau, egzaminas ne gyvenimo pabaiga dar. bus kaip bus :) o sunku ar lengva, tai sudÄ—tinga atsakyt. sukta greiÄiau (ypaÄ suvokimas). ir šiaip įvertinimas bus subjektyvi vertintojų nuomonÄ—, tai Äia viskas nuo jų nuotaikos priklausys :D 

o jÅ«s, kolegos, džiaukitÄ—s gyvenimu, kol dar yra laiko prieš studijas :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:54:51 | Nuoroda
Krystee. rašÄ—:
AgnÄ—. rašÄ—:

 rašiau rašinÄ—lį antra tema, tai kaip įsijauÄiau, vos perrašyt spÄ—jau. žodžių milijonu daugiau negu reikia, bet kÄ… man daryt, jei trumpai ir galustai rašyt nemoku? :D pradÄ—jau teigt, kad dÄ—l lietuvių liÅ«dnumo kalti mÅ«sų protÄ—viai į netinkamÄ… geografinÄ™ vietÄ… atsikraustÄ™, kažkÄ… apie tai, kad dÄ—l visokių okupacijų dar teka skausmo kraujas ir dÄ—l to negalim bÅ«t laimingi :D pati save prajuokinau, kad pindama į literatÅ«rinį kontekstÄ… MaÄernio citatÄ… taip nucitavau, kad visai esmÄ— pasikeitÄ— (MaÄernis mano mÄ—gstamiausias poetas : ) :D turbÅ«t dÄ—l to reikÄ—tų verkaut Äia, bet ot, kÄ… žinau, egzaminas ne gyvenimo pabaiga dar. bus kaip bus :) o sunku ar lengva, tai sudÄ—tinga atsakyt. sukta greiÄiau (ypaÄ suvokimas). ir šiaip įvertinimas bus subjektyvi vertintojų nuomonÄ—, tai Äia viskas nuo jų nuotaikos priklausys :D 

o jÅ«s, kolegos, džiaukitÄ—s gyvenimu, kol dar yra laiko prieš studijas :D

 as ta pacia tema rasiau, tai idomu, kokia tu isvada parasei? Kad nuolat tas liudnumas kankina ar nenuolat? :)

 kad aš nedariau išvados :D tiesiog pabaigoj pacitatavau FOJE dainÄ… "LiÅ«desys", kad "Tu liÅ«dÄ—t nebijok/Nes tik tai liÅ«desy sielos džiaugsmas" ir kad neva lietuviai, per tÄ… begalinį liÅ«dÄ—jimÄ… tikrÄ… džiaugsmÄ… pažįsta ir yra drauge liÅ«dni ir laimingi :D
 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:00:31 | Nuoroda
dofkÄ— rašÄ—:

dÄ—l to egziuperi tai bus fakto klaida :P

 tai jei ir citatÄ… iš atminties cituotadamas į lankas nucituoji, tai ir tik kaip fakto užskaito? :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:10:02 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašÄ—:
Ingridele rašÄ—:

 tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis. 

 SAUNUOLE :) pretenduoju i panasu bala, nes man irgi nesunku buvo :) is pavydo cia sneka :)

 vaikuÄiai, kam jÅ«s Äia visus juokinat? ir taip po šiandien nervų sistemÄ… pasiderinus visiems, tai ne, dar raš visokios super mergaitÄ—s nesÄ…mones :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:36:32 | Nuoroda

 va va, kaip su žodžių perviršijimu? nuima ar ne taškus?