Vartotojo Mastrajanis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-26 16:58:03 | Nuoroda

Sveiki!

Socialinė pedagogika. Taipogi žurnalistikos atšaka.

heh, nedaug čia jūsų ;]]

Žinutė parašyta: 2009-07-26 17:01:42 | Nuoroda

Gal kas nors galėtų papasakoti kaip jie yra įrengti iš vidaus ? Kaip patys kambariai atrodo ? Tikiuosi bendras vaizdas nėra labai baisus, nes paskaitęs aukščiau esantį komentarą ^ kažkodėl ir pradėjau abejoti.

Apšvieskit kas nors mus pirmakursius

Žinutė parašyta: 2009-07-26 21:00:08 | Nuoroda

Kiek esu girdėjęs dabar jau nebegalima į baraką atsivesti kitų žmonių. (pvz. draugų, kurie jame negyvena). Tiesa čia ? Ir kada yra atliekamos įmokos? Ir kokiomis sumomis? Ten kažkaip dalimis kiek žinau. Žodžiu, paaiškinkit kas nors, kas tikrai žinot apie pačias kainas ir mokėjimus

Žinutė parašyta: 2009-07-26 21:04:39 | Nuoroda
TviKsiE rašė:

na sarasiukas tai ne trumpas buvo kai dokumentus nuejau atiduot ;)

Mano skype malyshka_90

 Hmm... Gal kartais žinai kiek žmonių įstojo į soc. pedagogiką ? Kiek laiko užtrukai tvarkydama dokumentus ? Gal gali pasakyti tiksliai kokių dokumentų reikia? Žinau, kad  - pasas, atestatas, jo kopija, galbūt tas karinis dokumentas (ar kaip jis ten vadinasi )... Viskas ? Beje, atestatą turi būti notaras patvirtinęs ?

  Planuoju ir aš antradienį nuvykti susitvarkyti viską.

Žinutė parašyta: 2009-07-26 22:19:14 | Nuoroda

O aš girdėjau, kad atestatą dar ir notaras turi patvirtint... Nesąmonė kažkokia..

Žinutė parašyta: 2009-07-26 22:38:49 | Nuoroda
TviKsiE rašė:

noup,nieko nereikia ;) duoks one arba skype ;)

 Per PM ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-27 17:09:48 | Nuoroda
Destiny rašė:

Praejusiais metais buvo 2 mokejimai po 600, paskui reikejo truputi primoketi. Vid. per men man isejo apie 165 lt, kiek teko girdeti kt metaisjau patvirtintas 3 mokejimu po 600 salygos, tad jau  apie 200 lt per men iseis. As esu pries buta, nes kelis men teko jame gyvent ir viska nuolat priziuret kad ko nepadarytum ir kainos buvo aukstois, dabar atpige kiek tai, bet barake kad ir paknisa prota, bet daugiau laisves.

 Na matai, kas liečia būtą tai priklauso ir nuo to kokioje vietoje atsidursi, kas savininkas ir pan, ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-27 19:09:09 | Nuoroda

Klausykit, daug kas kalba, kad būtas kainų atžvilgiu jau praktiškai tas pats kaip ir bendrabutis, tačiau ar į tą sumą įeina kiti mokesčiai - vanduo, elektra ir pan.  Juk bendrabutį viskas į vieną sumą, o būtą nuomuojant už šias paslaugas jau pačiam tektų mokėtis. Jei klystu, pataisykit ;]]

Žinutė parašyta: 2009-07-27 22:54:50 | Nuoroda
TviKsiE rašė:

Sveikute sveikute ;)

dziugu dar viena grupioke surast ;) duoks savo skype ;)

 Tu tai iš visų skype vardus medžioji ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-28 17:18:40 | Nuoroda
Didi3 rašė:

Siandien ir as buvau ir susitvarkiau visus popierius.. Realiai net laukt nereikejo.Uzpildziau ir vsio!  beje,imkit ir mano (tiksliau brolio,bet as jei ka prie jo prieisiu) skype - evaldux14laf  ir brukstelkit kada

 Kurią valandą buvai ? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:31:43 | Nuoroda
TviKsiE rašė:

O kaip tu buvai dar kazkas buvo?

 Buvo mergina su mėlyna suknele, dar viena su violetine bliuskute, kita su baltu sijonėliu ir dar paskui atėjo su juodu švarkeliu

Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:34:03 | Nuoroda

Paleidau žodį, su juodu švarkeliu taip pat mergina :) tai va, gal kas nors save atpažįsta iš mano super informatyvių aprašumų? :DD

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:43:06 | Nuoroda
Didi3 rašė:
Mastrajanis rašė:
TviKsiE rašė:

O kaip tu buvai dar kazkas buvo?

 Buvo mergina su mėlyna suknele, dar viena su violetine bliuskute, kita su baltu sijonėliu ir dar paskui atėjo su juodu švarkeliu

 Tai vat as buvau ta su melyna suknele  o tu tikriausiai buvai tas asmuo,kuri as po prasymu rasymo uzleidau pirmesni..taip?

 Ei, bet aš juk pusiau juokais parašiau, visai nestikėjau, kad kažkas atsilieps forume :) 

Taip, aš ėjau po Tavęs

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:46:56 | Nuoroda
sharoon rašė:

siandien buvau pildyti dokumentu ir man sake, kad kitos savaites  pradzioje jau bus paskelbta kas gaus bendrabucius

 Šiandien taip pat buvau pildyti, tačiau man sakė, kad paskelbta bus rugpjūčio 15 dieną VPU interetiniame puslapyje.

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:51:16 | Nuoroda
grutas1 rašė:

Taip.bute uz komunalines+vanduo+elektra-moketi papildomai (pvz nuoma 1 KB-500.lt +mokesciai)

 Tokiu atveju apimant viską galutinė bendrabučio kaina vis tiek bus mažesnė, taip, kad skirtumas yra.

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:55:08 | Nuoroda
Didi3 rašė:

Na,va kaip kartais buna  O siaip tai galetum kada parasyt man i skype..Kuo as daugiau pazinosiu zmoniu,tuo man geriau.

 Sakei ten Tavo brolio, pasikurk ir sau accountą ant skype ;]]

Žinutė parašyta: 2009-07-29 13:22:45 | Nuoroda
sharoon rašė:
Mastrajanis rašė:

 Šiandien taip pat buvau pildyti, tačiau man sakė, kad paskelbta bus rugpjūčio 15 dieną VPU interetiniame puslapyje.

 na o man sake, kad adresu www.smfsa.lt bus paskelbta kita savaite, as vakar ziurejau kas cia per svetaine, tai surasyt sarasai yra kas su kuo gyvens(na dabar dar tik praejusiu metu rodo), tai pagal tai bus galima orentuotis ar gavom barakus ar ne

na zodziu dabar reikia laukti kitos svaites ir viskas paaiskes jei nebus ten, tai tada reikes laukti 15dienos

 Spėju Tu į soc. mokslus pakliuvai. Galbūt soc. mokslų studentams paaiškės greičiau.

Aš pats SKI...

Na matysim kaip čia bus ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-29 17:07:35 | Nuoroda
sharoon rašė:

na, kad neatspejai ne socialiniai mokslai

 Na, bet ne SKI ?

Žinutė parašyta: 2009-07-29 23:31:00 | Nuoroda

Kuriuo maždaug metu pirmakursiai jau galėjo keltis į bendrabučius ? Kažin ar įmanoma jau antroje rugpjūčio pusėje persikelti ? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 23:37:12 | Nuoroda

Turiu omeny ankstesniais metais.