Vartotojo aurete pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-25 18:12:05 | Nuoroda

Kaip manot ar geriau 12 klasei eiti į anglų kalbos kursus ar pirkti pasiruošimo egzaminui knygas ir daugiau ruoštis savarankiškai?

Žinutė parašyta: 2009-08-25 18:17:05 | Nuoroda

Žadu po metų laikyti istorijos, matematikos, anglų ir lietuvių egzaminus. Jau kelis metus galvoju kad baigusi mokyklą stosiu į ekonomiką, tačiau dabar jau tiek daug ekonomistų ir nebežinau ar beverta ten stot. Ką jūs manot apie šią specialybę ir ar dar bus galimybių įsidarbint baigus studijas?

Žinutė parašyta: 2009-08-26 17:22:08 | Nuoroda

Mano INTJ

Žinutė parašyta: 2009-08-28 11:50:45 | Nuoroda
Ragutis rašė:

Įdomu, ar panoms nekyla problemų dėl intravertiškumo?

 Tai aišku geriau jei mergina intravertė, kad vaikinas būtų ekstravertas ir tada jokiu problemu nėra, nes vienas daugiau kalba, o kitas daugiau klauso ir tiek...

Žinutė parašyta: 2009-08-29 09:55:35 | Nuoroda
Ragutis rašė:
aurete rašė:
Ragutis rašė:

Įdomu, ar panoms nekyla problemų dėl intravertiškumo?

 Tai aišku geriau jei mergina intravertė, kad vaikinas būtų ekstravertas ir tada jokiu problemu nėra, nes vienas daugiau kalba, o kitas daugiau klauso ir tiek..

Jo, bet ne tai aš turėjau omeny. Sakykim, įvairiuose susibūrimuose, kompanijose ir t.t., nes panos stereotipiškai mąstant turėtų būti plepūs sutvėrimai :). Vienam forume moteris skundėsi, kad jos nemėgsta kolegės, nes jai nepatinka šnekučiuotis apie visokius menkniekius ir pan. ;D

 Taigi kompanijose irgi visokių  žmonių reikia. Kas gi bus jei visi norės vien šnekėt. Manau kaiptik kai šneki tada, kai turi ką įdomaus ir gero pasakyt tai tave kaip tik gali labiau mėgti už tai. Ką jau padarysi, kad neatitinku aš tų tavo stereotipų

Žinutė parašyta: 2009-08-30 09:54:48 | Nuoroda

Kažkaip patarimų laikysiantiems matematiką trūksta. Ar pirkot kokias papildomam ruošimuisi knygas ar užteko vadovėlių? Ką dar galit patart?

Žinutė parašyta: 2009-08-31 12:26:31 | Nuoroda
Ragutis rašė:
aurete rašė:
Ragutis rašė:
aurete rašė:
Ragutis rašė:

Įdomu, ar panoms nekyla problemų dėl intravertiškumo?

 Tai aišku geriau jei mergina intravertė, kad vaikinas būtų ekstravertas ir tada jokiu problemu nėra, nes vienas daugiau kalba, o kitas daugiau klauso ir tiek..

Jo, bet ne tai aš turėjau omeny. Sakykim, įvairiuose susibūrimuose, kompanijose ir t.t., nes panos stereotipiškai mąstant turėtų būti plepūs sutvėrimai :). Vienam forume moteris skundėsi, kad jos nemėgsta kolegės, nes jai nepatinka šnekučiuotis apie visokius menkniekius ir pan. ;D

 Taigi kompanijose irgi visokių  žmonių reikia. Kas gi bus jei visi norės vien šnekėt. Manau kaiptik kai šneki tada, kai turi ką įdomaus ir gero pasakyt tai tave kaip tik gali labiau mėgti už tai. Ką jau padarysi, kad neatitinku aš tų tavo stereotipų

 Blemba tai ne mano stereotipai ir nesakau, kad tai man nepatinka ;D. Tiesiog svarstau... :)

 O aš tik stengiuos tau padėt svarstyt

Žinutė parašyta: 2009-08-31 12:33:08 | Nuoroda

Mockaus aš irgi tą turiu. Dabar pradėjau Gedminienės parengtą tokį mėlyną uždavinyną spręst. Kolkas visai įdomios užduotys atrodo

Žinutė parašyta: 2009-09-05 15:37:22 | Nuoroda

Kur čia radai tą programą tokią? Aš vis pasižiūriu nec.lt o ten yra tos pačios programos kaip visada ir susideda iš daug puslapių, o ne keliolikos punktų. Egzaminai jau mažiau nei po metų, o niekas nieko tiksliai nežino. Nei kokios programos, nei kaip atrodys tie "patobulinti egzaminai".  Kažkokia nesamone.. Nepatinka man taip

Žinutė parašyta: 2009-09-05 19:01:22 | Nuoroda

Labai gerai, kad parašei. Peržiūrėjau pragramą. Gaila, kad Egiptą išėmė. Visai patiko man ta tema. Kaip tik pirmadienį 1 pamoka man istorija tai bus ką aptart su mokytoja

Žinutė parašyta: 2009-09-18 18:56:07 | Nuoroda

Ir aš laikysiu

Žinutė parašyta: 2009-10-10 20:01:23 | Nuoroda

Mum irgi mokykloj pavaduotoja sake, kad bandomieji atsiras spalio 15.

Žinutė parašyta: 2009-10-10 20:03:08 | Nuoroda

Mes irgi Liublino unija tuoj eisim... Bet manau viska spesim

Žinutė parašyta: 2009-10-19 17:16:49 | Nuoroda

Kazkaip keistai man atrodo kai pirma pasirenka kaikurie dalykus, o tik paskui galvoja kur stot

Žinutė parašyta: 2009-10-19 17:19:41 | Nuoroda

As tai siuliciau nelaikyt jei tikrai nera didelio noro, nes bus labai sunku ruostis ir mokytis, kai galvosi, kad gal neprireiks to rezultato egzamino.

Žinutė parašyta: 2009-10-31 10:35:34 | Nuoroda

Man irgi atrodo, kad šiais metais bus žymiai sunkesnis paskutinis uždavinys, kad tik stipriausi išspręstų ir teisingai balai pasiskirstytų.

Žinutė parašyta: 2009-10-31 10:40:16 | Nuoroda

Kiek iš išvardintų knygų jau esat perskaitę? Mes daugumą autorių praėjom, bet ne visas knygas sakydavo skaityt, tai net nežinau, ar įmanoma parašyt interpretaciją tik ištraukas paskaičius.

Žinutė parašyta: 2009-10-31 10:58:10 | Nuoroda

Gal yra ketinančiu dalyvauti matematikos olimpiadoje Šiauliuose? Man mokytoja siūlė dalyvaut tai net nežinau, ar verta sutikt, ar ne.

Kas dar apie tokia negirdejot tai informacija  www.su.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1964%3Amatematiku-olimpiada&catid=332%3Askelbimai&Itemid=918&lang=lt

Žinutė parašyta: 2009-11-01 15:58:59 | Nuoroda

Aš irgi kol kas manau, kad interpretacija rašysiu. Juk iš 3 pateikiamu nors viena gal įmanoma bus parašyt.

Žinutė parašyta: 2009-11-02 16:36:40 | Nuoroda

Mano mokykloje tai tie mokytojai, kurie turi A lygi ir jau daug metu ruošia egzaminui tikrai visi labai šaunūs. 11 klasėj galėjom maždaug pasirink pas kokius mokytojus eisim pvz anglu A lygis yra pas 4 mokytojas. Aš nuejau mokytis pas mano nuomone stipriausia mokytoja, o tie kas tik geresnio pažymio nori ir nenori daug dirbt ėjo pas kitas mokytojas. Manau paruošimas labai priklauso nuo to, pas kokia mokytoja mokais, nes pats kartais net nesupranti, ką papildomai reikia mokytis jei mokytoja silpnai paruošia.