Vartotojo *sunshine pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-31 18:42:55 | Nuoroda

Įstaigų ir įmonių administravimas. :)

Šiaip nei kiek būtų kainors nekrito, nes klasiokė kambarį Šiauliuose nuomosis, tai 300 berods, dar be komunalinių... tai nekas.

Man irgi išties įdomu kokia bendrabučių būklė, nes žiauriai bijau į kokį lušnyną patekti. Svabiausia, kad vėjai nelakstytų žiemą ir tarakonų nebūtų, o kitkas suremontuojama. Noriu į bendriką. Dar įdomu. Kodėl neprašė tėvų atlyginimo 3mėn vidurkio? Negi visiems užteks bendriko? 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-31 18:48:42 | Nuoroda

Aš tai ŠU buvau įstojusi į verslo administravimą, bet mokama. Kadangi norėjau laimę kolegijoje išbandyti tai važiavau atsisakyti.

Žinutė parašyta: 2009-07-31 19:35:01 | Nuoroda
kiddazz rašė:

na siaip tai jo, bet kartais norisi ramiau pabut, ko bendrabutyj nelabai pavyksta padaryt :) siaip kiek girdejau geri tie bendrabuciai sk..

 Manau, kad nesvarbu kur gyveni. Nes jeigu norėsi mokytis, mokysies ir bendrabutyje ir bute. O jeigu nenori gali net ir pas korepetitorius eidamas nemokėti. Jūs dabar sakysi, kad bendrabutyje triukšmas ir t.t. Jo, tas tiesa. Tačiau visada galima gražiai susitarti. Manau.

 

Žinutė parašyta: 2009-08-01 13:51:59 | Nuoroda
Tomelisss1990 rašė:
*sunshine rašė:
kiddazz rašė:

na siaip tai jo, bet kartais norisi ramiau pabut, ko bendrabutyj nelabai pavyksta padaryt :) siaip kiek girdejau geri tie bendrabuciai sk..

 Manau, kad nesvarbu kur gyveni. Nes jeigu norėsi mokytis, mokysies ir bendrabutyje ir bute. O jeigu nenori gali net ir pas korepetitorius eidamas nemokėti. Jūs dabar sakysi, kad bendrabutyje triukšmas ir t.t. Jo, tas tiesa. Tačiau visada galima gražiai susitarti. Manau.

 

 nu manau merginu bendrabutyje yra geriau... znot jos tvarkingesnes... o kaip man pasakojo bachurai zn.... vn kojne ten kita ten.... gal pradzioje bute pameginsu gyvent :D jaj bus per brangu prisijunksiu kaijp nors ir i bendrabucio chiebra :D o bute siek tiek laisviau.... grysti kada nori parsivedi ka nori... ir t...t.... sava virtuve vonia :P

 Negi yra du bendrikai? Merginų ir vaikinų? ;D Aš tai maniau, kad kartu.. tik kambariai skirtingi. Aš tai kaip tik pradžioje bendrike,  o paskui gal jeigu vaikinas ras darbą šiauliuose su juo bute apsigyvensiu.

Tik kas nervina, kad reikia už 5mėn sumokėti iškarto.

Žinutė parašyta: 2009-08-01 13:55:04 | Nuoroda

Aš tai nelabai patenkinta. Norėjau į uiversitetą. Buvau įstojusi, bet mokamą. Gaila pinigų tiek, dar pragyvenimui nemažai reikės.

Žinutė parašyta: 2009-08-01 13:57:09 | Nuoroda

Pirmi keli mėnesiai bendrabutyje, o kaip paskui bus žiūrėsiu. Nesiveršiu lauk, jeigu bus normalus bendrikas, tačiau ieškosiu vėliau buto.

Žinutė parašyta: 2009-08-01 13:58:22 | Nuoroda

Man tai svarbiausia, kad nebūtų langai kiauri ir tarakonų, kad nebūtų. Toliau juk viskas suremontuojama. O jeigu reikės ir persitapetuosiu ir t.t.

Žinutė parašyta: 2009-08-03 22:33:35 | Nuoroda
fantazijaX rašė:
nu sweiki :) aš irgi į šk.. socialinį darbą.. :) gyvensiu pas mamos pažįstamą.. o iki fakulteto 6km, autikais virš 1h... tikriausiai bendriko negausiu.. nors tikrai norėčiau.. kad ir kaip ten triukšminga ar baisu :D vis linksmiau gyvent..

 Tai nerašei prašymo dėl bendriko? ;}} 

Žinutė parašyta: 2009-08-03 23:14:09 | Nuoroda

įstaigų ir įmonių administravimas. vf.

Žinutė parašyta: 2009-08-04 09:48:34 | Nuoroda
Astuliuxxx rašė:

tu i dienini administravima?

 Taip.

Žinutė parašyta: 2009-08-15 17:28:06 | Nuoroda

Aš taip pat į dieninį.